Konj & pes

T.M.T · 16295

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #30 : 06 Januar 2008, 18:41:44
Ja ljubosumnje je huda reč,anede ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*alfa*

  • *
    • Prispevkov: 170
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 06 Januar 2008, 19:09:44
ja nevem...mislim nisem se ravno najboljš izrazila...taka živčna postane tako, da začne tisto lovsko piskanje in lajanje...drugač pa jaz nimam najboljših izkušenj za sprehajanje dveh naenkrat...sem šla enkrat s štrumfom pa ylso pa je konj postal neki živčen...ylsi se je strgal...se snela z ovratnice in sam še črta...potem pa še jaz postanem živčna(mislm, spuščen pes na hipodromu, kjer pa kasači vozjo)res grozn...pa potem se še štrumf naleze živčnosti...da sem ylso spet vidla je pa spet trajal.potem jo pa zagledam po dolgi stezi...pa jaz na eni strani...na drugi pa ylsa..in me pogleda...za mano prihajajo kasači...ylsi zabrusm nej pride k men...ona pa pogleda mene.pogleda kasače.pogleda mene.pogleda kasača.bum, črta med kasače mi še zdaj ni jasn kako je cela prišla nazaj...tako da nikol več šetanja v paru konj-pes :) ;)

lp urška


A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 25 April 2008, 17:10:57
Midve s prijateljico velikokrat spustima njenga mešančka in konja skupaj. Potem se pa kuži podi za konjem. Pa se mata fayn. Tak da mi mamo lepe izkušnje s tem  :)



*taiwo*

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Taiwoo.×3
Odgovori #33 : 05 Maj 2008, 13:07:25
Zivjo!
Tudi mi imamo s tem lepe izkušnje.Velikokrat gre naša psica z nami jaht in je zmeraj vesela.Ko konja pripravljamo že čaka pred vradi in cvili od neučakanosti. Velikokrat si data s konjem tudi lupčka :-* prav fino je to gledat. Najbolj nesrečna pa je, če jahamo in jo nazaj grede pustimo na vrtu. Ves čas cvili in nam ne da miru.

lp



Blue_Star

  • Gost
Odgovori #34 : 11 Februar 2011, 17:54:12
naš ima tudi rad konje. sam ko mu da konj poljubčka je cel moker.



moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #35 : 05 Avgust 2013, 03:17:43
Živjo, mene pa zanima kako ste začeli jemati svoje pse zraven na teren? Imam 1 leto staro borderko katere odpoklic je treba še dodelat ::) , sem zaradi nje opustila jahanje(angleško), vendar si zelo želim naučiti se western in nekoč imeti svojega konja. Pa me matra kako začeti navajati psa, da gre lepo zraven konja? Sicer imam še veliko časa, da jo naučim saj konj ni v planu še nekaj let :(

Moncy in Sky