Gvorni nastop - Michelangelo Buonarroti

*nastja* · 1712

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
: 13 December 2005, 14:01:39
No, v šoli mam govorni nastop! O Bonarrotiju vem vse, sam nimam ideje, kako bi lahk mal popestrila, ker če ne bodo se sošolci igračkali pa klepetali vsem a ne .. pa še zto, da bom ok oceno dubila .. nimam pojma kk nej začnem, da bo fajn začetek pa kko nej končam, da bo fajn konc  ;D :D


Hvala usem,



Lp, Nastja



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #1 : 13 December 2005, 16:04:05
Kake slike pokaž, knjige z njegovimi slikami..drgač pa nimam pojma, mi smo imeli govorno vajo sam bla, bla, pa si dobil 5  ;D ::)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #2 : 13 December 2005, 16:06:17
jaz sem vedno dubla 5  :o ;D sam tegale pa ne bom, ker ga mam po vsej možnosti jutr (sem rezerva- drgč ga mam u četrtek)  ;D ;D pa nimam nč še nareto .. u bistvu neki mam, sam za en drek  ;D :D



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #3 : 13 December 2005, 16:09:26
Nastja, če hočeš, da te bojo poslušal, imej pripravljene nagrade (čokoladice ali kaj podobnega) in vprašanja. Na koncu predstavitve pa vsakega vprašaš eno vprašanje in če bo znal, mu daj nagrado ;). Ta način je pri mojih predstavitvah deloval npr., ko sem imela predstavitev kristalov, sem imela za nagrado majhne kristalčke in so vsi pridno poslušali :o.

Lp, Ana



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 13 December 2005, 16:10:51
to je dobr  ;D :D :D to bom jz jutr učitlu povedla za izgovor .. da še prpravlam vprašanja pa čokoladice, bom pa mela v četrtek  :D ;D sj se zezam,  ;D :D