Chow Chow

Gost · 42002

aleksandrak

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 28 Marec 2015, 16:51:13
Pozdravljeni mene pa zanima kako se gibljejo cene za pasmo psa chow chow? In kje ga sploh lahko kupim?



Panama

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • Little Dreams come true...
Odgovori #31 : 28 Marec 2015, 17:17:41
Psarna King's joy. In prosim ne kupovat "čistokrvnih brez rodovnika"ker pridejo izpod rok brezvestnih šteparjev.

Be My Sp´Icy Dream-Dreamy
www.mojalbum.com/panama


aleksandrak

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 29 Marec 2015, 22:42:53
Tja sem ze pisala, ampak so cene kr visoke. Prav tako za pomerance :(



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #33 : 29 Marec 2015, 22:59:22
Iz kakšnega razloga pa ste se odločili prav za to psamo?


majajama

  • *
    • Prispevkov: 93
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 30 Marec 2015, 11:58:15
Mi smo imeli v mali pasji šoli eno sošolko pasme chow chow. Je res luštkan, zanimiv pes za pogledat in za počohat, ampak - ne vem, ali so bili samo tu lastniki premalo aktivni in angažirani - ta psica ni ubogala NIČ. Ni bila divja, ne napadalna, ne prestrašena... pač obnašala se je po svoje in pika. Ko smo jih spustili s povodca za medsebojno igro, je odlutala (ni odbrzela, lepo v počasnem kasu ali v hoji) nekam po svoje, vohljala naokoli in se ni zmenila za klice lastnice, ne za druge pse, niti za inštruktorja. Ko se je enkrat proti koncu tečaja odzvala in prišla k lastnici, smo vsi zaploskali  :D :D
Pa lastnica je razlagala, da jo mora vsak dan počesat, kar traja menda slabo uro, sicer se ji vsa dlaka zvozlja in je cel problem.
Razmislite še enkrat o tej pasmi...



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #35 : 30 Marec 2015, 12:22:03
Tak čovčov tudi mora biti. Če si kdo želi aktivnega psa, s katerim bi nekaj počel, to ni pasma zanj. Tudi ne, če si želi prijaznega in ubogljivega psa. Imajo svoj čar, ampak si tak karakter prav moraš želeti. Kdor si ga izbira zaradi videza, bo globoko razočaran.