Whippet mladiči v My Camelot Psarni

zoran · 28414

alfa

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 07 Februar 2009, 10:07:39
Tudi jaz želim vsem novopečenim lastnikom, da neskončno uživajo z svojimi whippetki  ;D Sem izvedala, da ena samička prihaja v Celje za družbo dvema velikanoma  ;)  :D.
Mene pa zanima kako lahko že pri dveh mesecih ločiš perspektivnega psa od povprečnih  ::).

Lp


HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #91 : 07 Februar 2009, 13:18:23
Tudi jaz želim veliko veselja vsem novim lastnikom malih camelotkov ;D
Zoran,  tebi pa želim vam uspehov z novim družinskim članom MC El Shaklanom... 8)

papa, Nika



Taya39

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 0
Odgovori #92 : 08 Februar 2009, 18:29:38
Srečno vsem malčkom!
Saj kar ne vem, kdo bo bolj užival, malčki v novem okolju, kjer jih bodo na vse načine razvajali in se veliko ukvarjali z njimi, ali ljudje, ki so domov pripeljali čudovite, radovedne in igrive male whippetke ::), kateri bodo svoje dvonožne prijatelje, vsak dan razveseljevali s svojimi vragolijami :)
Uživajte in veliko veselja vsem!  Upam, da se s tistimi, ki so prišli v LJ, kdaj tudi dobimo na kakšnem travniku ;)

Zoran...praviš, da je El Shaklan, eden najboljših samčkov, kar si jih vzredil do sedaj... no ja, očitno moramo spet malo priti v Kranjsko G., da vidiš najboljšega samčka tvoje vzreje :P :D ;D....pa za rezervo še Gralčka pripeljemo, kajne Špela ;D

Lp,
Flashevi  ;)


zoran

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 1
Odgovori #93 : 08 Februar 2009, 21:14:15
Alfa:

Pri dveh mesecih so malčki najbolj skladni in takrat se lahko ločijo po kvaliteti. Po dveh mesecih se ponavadi razvijajo zelo neenakomerno. Potem pa tam nekje pri enem letu se da ponovno videti ali bodo kvalitetni ali ne.

Nika:

Hvala , ... verjamem da nam bo El Shaklan prinesel kar nekaj veselja. Nisem imel še mladiča ki bi imel toliko energije in tako je simpatičen , da te očara v vsakem treuntku.

Taya:

Vam ne svetujem da pridete k nam , ker potem neboste mogli več spati ... ;D :o  haha

lp



zoran

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 1
Odgovori #94 : 08 Februar 2009, 21:15:22
Evo ena slikica El Shaklana z sestrico



alfa

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 0
Odgovori #95 : 08 Februar 2009, 21:38:35
Hvala za odgovor  :).

Lp


Taya39

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 0
Odgovori #96 : 08 Februar 2009, 22:23:05
O sončka mala, kako sta lušna ::)  :) 
Zoran...tudi na račun kakšne neprespane noči, seveda pridemo pogledati tega malega korenjaka, za boljši spanec pa morda tole njegovo sestrico odpeljemo s seboj v Lj :P, če seveda že ni odšla v nov dom.
Pa veliko veselja s Shaklanom ;)

Lp




zoran

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 1
Odgovori #97 : 09 Februar 2009, 00:58:07
MC Elete je prodana v Nemčijo. Zadnja je iz legla katera je še pri nas. Nov lastnik je g.Sisterman, eden od najbolj poznanih nemških sodnikov ter vzrediteljev Whippetov.
On tudi izdaja revijo o Whippetih že kar nekaj let. Tako da je bila za nas to velika čast , da si je izbral ravno pri nas. Ogledal si je tudi leglo Whipetkov v Italiji v psarni Rivarco in
tudi eno leglo iz Belgije in na koncu je prišel k nam in ko je videl MC Elete je takoj rekel da jo bo vzel. Drugače bi ostala pri nas, ker mi je bila zelo všeč. In priznam da je bom z zelo teškim srcem odal.

lp

Zoran



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #98 : 09 Februar 2009, 07:36:28
No Zoran, ti čist verjamem, da se je težko upret takim lepotcem.. ;). Jaz bi se kar težko zadrževala, res...  ;D Glede na to, da pa gospod izdaja revijo o Whippetkih, bo pa zagotovo MC Elete kraljevala na njeni naslovnici... Luštno :) Samo daleč pa gre... uh.... :'(
V glavnem, uživajte še z njo dokler jo še imate!!!

papa, Nika