Srečanje mopsov v Novi Gorici

yazmin · 9051

yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
: 24 November 2008, 12:05:42
Pozdravljeni,

vceraj smo na sprehodu po PST-ju okoli LJ srecali mlado druzinico, ki ima tudi mopsa. povedali so nam, da se vsako leto udelezijo dogodka Srecanje mopsov v Novi Gorici. Ko sem jih vprsala za vec informacij so mi rekli naj spremljam na internetu, da mi ze neki vrglo v iskalniku ven, ker pa nic ne najdem me zanima:

ce je kdo ze slisal za to srecanje?
je mogoce ze kdo bil?
kdaj je bilo?
kdo je organizator? mogoce kontakt?
kje bi lahko zvedla kdaj bo naslednje srecanje?


hvala, Y


Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 25 November 2008, 19:10:05
Ojla!

Jaz se spomnim, da sem enkrat videla letake za to srečanje nalepljene po Novi Gorici. Samo pa res ne vem kdaj je to bilo.  :-[ Si mislim, da enkrat spomladi, ker je že kar nekaj časa nazaj. Ko jih bom spet videla bom pa napisala tukaj, če le ne bom pozabila.  ;)

LP Gaja



yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
Odgovori #2 : 01 December 2008, 13:01:32
a res si jih vidla, no me veseli, ker sm jz ze vse preiskala in mi vsi odgovarjajo v tonu "a si prepricana, da si ne zmisljujes al pa da si sanjala o tem srecanju" prosila bi te, ce bi nam lahko posredovala info kdaj se bo zadeva zgodila, vsaj nekaj dni prej, da gremo lahko tudi mi :) ko pac spomladi vidis letake, bi ti bli res hvalezni :)

Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
Odgovori #3 : 06 Maj 2009, 23:31:12
a se zmeri nobenih informaciji o tem dogodku :( "spomladi" se je ze zacelo :) mi se zmeri v upanju cakamo na kako novicko?

Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 Maj 2009, 09:20:21
nisem pozabila nate yazmin, samo zaenkrat nisem nič zasledila. obljubim, da če kaj izvem ti sporočim!

LP Gaja



roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 13 Maj 2009, 10:26:05
Jaz sem enkrat letos na Bevkovem trgu videla cel kup mopsov z njihovimi skrbniki, sem si mislila,da imajo verjetno kakšno srečanje.
Žal ne vem nič o tem kdo to organizira.



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 13 Maj 2009, 10:31:30
ojej...potem sem pa zgleda zamudila vse skupaj :( oprosti yazmin!



P.K.

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 07 September 2009, 11:40:49
Jaz sem enkrat letos na Bevkovem trgu videla cel kup mopsov z njihovimi skrbniki, sem si mislila,da imajo verjetno kakšno srečanje.
Žal ne vem nič o tem kdo to organizira.

Hej, sem nov na tem forumu. Na netu sem mal iskal, če je kje kakšno srečanje naših mopsov, zato me zelo čudi, da nikjer ni nič ali pa ne vemo velik informacij. Mogoče bi sam predlagal, da bi si sami kdaj organizirali kakšno srečanje, kak lep popoldan med vikendom, to je najmanj kaj lahko storimo tako se bodo spoznali naši mopseki. Kaj pravite?



yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
Odgovori #8 : 29 Oktober 2009, 21:41:12
jah kaj ces se zgodi :) drugac sm pa jaz glede srecanja takoj za, mi smo iz ljubljane, tko, da bi srecanje kar se nas tice lahko bilo v tivoliju? iz kje si pa ti P.K.? in ostali?

Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


Barchica

  • *
    • Prispevkov: 117
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 06 Januar 2010, 15:06:33
Lep Pozdrav!
Ful fino srečanje mopsov1!!!Če boste imeli kje mi prosim javite  :o Moja Barch obožuje mopse hehe

lep pozdrav

jah kaj ces se zgodi :) drugac sm pa jaz glede srecanja takoj za, mi smo iz ljubljane, tko, da bi srecanje kar se nas tice lahko bilo v tivoliju? iz kje si pa ti P.K.? in ostali?



Dezi Taja

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 08 Februar 2010, 10:53:22
Živjo,

zasledila sem da sprašujete o srečanju naših mopsekov v Novi Gorici. Sama se ga udeležujem že vrsto let, res je zelo lepo ko se najdemo.... Tako so srčkani ko jih vidiš na kupu ;D
Najverjetneje bo letos srečanje mopsov prvi vikend- prvo nedeljo v aprilu. Za sigurno pa vam še sporočim, lepo bi bilo če bi prišel še kdo nov  :P
Lep pozdrav



lenart1

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 09 Februar 2011, 19:21:52
Ali so še kakšna druga srečanja mopsov,ali obstaja samo v Novi Gorici!
Sicer imam dva mopsa in v Lj. se težko zbere več mopsov na enem mestu! LP Jani



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #12 : 09 Februar 2011, 19:52:28
najbolš da pogledaš v temo mopsov in se zorganizirate. Je pa navadno 1x letno Pesjanar.si srečanje, kjer so mali in veliki psi, lani je blo 5 eur za plačat na osebo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


feniks

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 01 April 2011, 14:09:27
Ali kdo kaj ve, če bo kakšno srečanje moposov v Ljubljani? Naj mi prosim javi. Poleg tega bi rada našemu mopsu, ki bo star 3 leta, našla prijateljico, po možnosti iz Lj ali okolice.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #14 : 01 April 2011, 14:13:00
Ali kdo kaj ve, če bo kakšno srečanje moposov v Ljubljani? Naj mi prosim javi. Poleg tega bi rada našemu mopsu, ki bo star 3 leta, našla prijateljico, po možnosti iz Lj ali okolice.

Prijateljico za ?



feniks

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 01 April 2011, 14:19:14
Ma malo ga daje in bi mu kdaj omogočii bližnji kontakt s kakšno kužiko, parjenje torej; seveda bi bilo najbolje, da je tudi mops. Kastriran ni, ne morem pomagati, nimam srca.



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #16 : 01 April 2011, 14:23:31
Ma malo ga daje in bi mu kdaj omogočii bližnji kontakt s kakšno kužiko, parjenje torej; seveda bi bilo najbolje, da je tudi mops. Kastriran ni, ne morem pomagati, nimam srca.
če nimaš srca za raznorazne "grozote" ga nikar ne pari. Ker če ga pariš , ga bo samo še "MNOGO bolj dajalo"  ::), poleg tega tvoje srce lahko krvavi predvsem zaradi mladičev, ki jih bodo podturili kdo ve komu in se čez čas valjali po kakšni bolhi ali zavetišču  :P.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


feniks

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 01 April 2011, 14:40:20
Ja, saj se mi je zdelo, da bo kaj takega...Do katerega leta je kastriranje? Mnenja o tem so tako na teh forumih kot tudi nasplošno deljena, eno so za, drugi ne....Težko je biti pameten, zlasti če želiš najbolje za svojega ljubljenčka... :-\



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #18 : 01 April 2011, 15:07:57
Kastriraš lahko od takrat, ko že se vidi kaj je za odstranit in do smrti.
Za ljubljenčka pa je najbolje,da točno ve kaj sme in kaj ne sme. Če zaskakovat ne sme, potem se to ne dela , nikoli, nikjer, nikogar ....pika. Kastracija olajša vzgojo v tem delu.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


feniks

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 10 April 2011, 16:34:44
Če zaskakovat ne sme, potem se to ne dela , nikoli, nikjer, nikogar ....pika.


Deteljica, tvoj način pisanja je pa precej, kako naj se izrazim - vojaški !!! Ob branju tvojega sporočila je bila moja drža skrajno pokončna, ha, ha.....



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #20 : 11 April 2011, 11:14:17
Red je red. In pes ga rabi. Če si dosleden delaš psu samo uslugo, sicer pa ti čez čas brez problema začne markirat po stanovanju. Določene osnovne stvari res niso nekaj za prevpraševati in se pogajat s psi, tudi pretirano čustven odnos naredi prej škodo kot korist.

Pri psu ne rabiš "imeti srca", je razum popolnoma dovolj.  ;D

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!