Belgijski Ovčar [Chien de Berger Belge,Belgian Shepherd Dog]

ursa · 528331

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
belgijski ovčar - malinois se oddaja na bolhi

Kuža je star 10 mesecev. Je prijazen, igriv in primeren za delo. Imamo 10 mesečno hči in zaradi tega primanjkuje časa zanj. Oddamo ga lastniku, ki že ima izkušnje s šolanjem psov.

Kontakt: 041 338 671 Primorska









http://www.bolha.com/oglas2394720

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Evo vam še eno slikco mojega lepotca, žal že pokojnega Rexa (Igor Pollux), za katerim kar ne morem nehati žalovati, ker je bil tako čuteč, inteligenten , živahen kuža, ki se je z mano smejal in jokal, povsod je bil z menoj...




cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Od včeraj pa imamo v Sloveniji novo tervuerenko iz češke psarne Z Kovarny  :o :o Sva jo s tincy pripeljala za našega soseda, tudi kinološkega fotografa Oskarja Karla Dolenca. Punci je ime Illusion of Innah z Kovarny. Psica je fenomenalna, celo pot je bila blazno pridkana, avta mi ni zgrizla, vsekakor jo boste še veliko videvali (tako na fotkah, kakor tudi kje drugje :))

Še ena slikca za začetek:



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
A ni imel g.Dolenc prej čeha?


Drugače pa zelo lušno bitje!  :)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


tincy

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 3
Kolikor jaz vem oz. sem slišala je imel čeha :)

Nad mala pa sem bila tudi jaz navdušena...kolikor sem jo imela možnost spoznat ima super karakter...kar za ugrabit ;D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Komaj čakam, da jo vidim. Na slikicah je res luštna.



Samo so imeli pa smolo s telim leglom... Dva sta že poginila.  :'(


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Zakaj pa ???

battito animale


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Citiraj
Put sleep at 04.05.2007, because of really serious damage of head (many broken bones), caused by attack of another female in her new home. She was the most beautifull, most promising and most cuddle puppy from the litter :-((

Citiraj
Iasmine had to be put down at 12.06.2007 due to serious brain damage. She was tested by several vets, who made lot of tests and the most probably is bleeding into a brain or granulomatosis meningoencefalititis. We loved her very much, but we did not want to prepare for her live full of pain and medication.

http://www.zkovarny.com/belg2/index_en.htm (pod legla in I-leglo)


Canis

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 2
Mi smo tudi uspeli spoznati malo teroristko na tekmi v Ljubljani.

Saia je bila nad njo navdušena. Kaj lepšega se ti lahko zgodi, da skočiš iz avta in najprej zagledaš belgijsko dušo, ki se bo s tabo igrala  :o.
Tamala (se ne morem spomnit imena pa so mi ga povedali) je bila najprej kot se za belgijca spodobi nezaupljiva potem pa takoj za akcijo  ;D

Upam, da bosta imeli obe priložnost se nadivjati skupaj na kakšni agility tekmi :)

Tukaj sta pa dve slikci akcije po belgijsko ;)

vrži, vrži!!!!


leti, leti, leti....belgijc!!! :o



bica

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Naj se se jaz pohvalim z mojo lepoticko.
Aprila je bila stara 2 leti.
Je prava atomska bomba...Nikoli ji ne zmanjka energije...
Se par slikc...
http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=598


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
bica, dobrodošla na forumu in prijetno branje in pisanje!

Rea je pa čudovita!  :o Moram prilepiti eno njeno fotko.  :-*


LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


bica

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
bica, dobrodošla na forumu in prijetno branje in pisanje!

Rea je pa čudovita!  :o Moram prilepiti eno njeno fotko.  :-*


Dobrodosel


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Ooo, se opravičujem!  :-[  :)

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
bica,od kod pa je Rea?


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


bica

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0

SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Pa starši?

Ker poznam kar nekaj naših malinovčkov,me malo iz firbca zanima.  ;)


Lp zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


bica

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Pa starši?

Ker poznam kar nekaj naših malinovčkov,me malo iz firbca zanima.  ;)


Lp zoran
Cloveski ata je Metod.


WolfSLO

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Cloveski ata je Metod.

Katera kombinacija (pes, psica)?

Huda slikca  ;)

Lp

Kjer je red, svobode ni!


bica

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Katera kombinacija (pes, psica)?

Huda slikca  ;)

Lp
psica


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
malo OT.. A ni Oskar Karl Dolenc gospod že kar v letih-jaz imam v glavi nekje čez 60 let?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Katera kombinacija (pes, psica)?

Huda slikca  ;)

Lp
Oj!
Starši so mišljeni kot pasji starši in ne ti.  ;) S psica pa jaz nevem kaj si mislil. Starši: Ime starša...  ::)
Lp,Tjaša



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Pa da se še jaz malo javim tule in se pohvalim z našim lepim mini-dopustom, s Črno Smrtjo smo namreč uživali v Bovcu.

Plavamo v Rabeljskem jezeru:



Poziramo v Narniji  ::) ;) :P:



Vrzi, vrzi...



VRZIIII!!!



Čara, drugače je g. Dolenc res že starejšega datuma, a ga to nič kaj dosti ne ovira pri uživanju življenja, vsaj tak vtis sem dobila  :).

Bica, zelo lepa psica!



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Kaksno jezero pa imajo v Bovcu?  :P

battito animale


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Lilit, žal sem zamutila linke s photobucketa, jih v prvem postu ni prikazalo, pa sem prosila administratorje, da posta skupaj združijo in so pustili 'podnapise' drugega posta in ne prvega, ki je bil bolj ekspliciten. Torej, prvi podnapis se je glasil 'Plavamo v Rabeljskem jezeru' - a bo zdaj bolj logično?  ;) :)

Pa pri Narniji so bili še  ' ::) ;) :P ' , no sicer pa smo tja prišli ravno zadnji dan snemanja, tako da smo videli samo še ostanke štal za konjičke in tabora, ko smo se naslednji dan peljali mimo holivudarjev  ;).



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Etola, a zdaj bo kul? :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Ful kul, zoe  :P. Hvala, pa se pardoniram - nisem opazila, da imajo na photobucketu še eno okence, pa sem avtomatsko kopipejstala prvo.

Pa še ena delovna... Črna Smrt na udaru  >:D.




Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Pa pri Narniji so bili še  ' ::) ;) :P ' , no sicer pa smo tja prišli ravno zadnji dan snemanja, tako da smo videli samo še ostanke štal za konjičke in tabora, ko smo se naslednji dan peljali mimo holivudarjev  ;).

Kdaj ste bili??! Monika me stalno tezi, naj jo peljem tja, smo milsilii iti ta vikend, ampak zgleda, da smo ze zamudili.  :( Jaz sem sicer mislila, da je ze zdavnaj konec s snemanjem... :-\



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Iz Bovca smo se vrnili prejšnji torek, bili pa smo 6 dni. Datum pa poglej sama, nimam koledarja pri roki (čeprav v borderski temi vidim, da ti računanje ne gre najbolje od rok  :D :P ). Snemali so bojda še dan pred našim prihodom, zapore so pa bile postavljene še nekaj dni. Konji so bili tam blizu slapa Boka, se še zdaj vidijo ostanki sena in slame. Znameniti most (ne bi vedela, kateri je, menda je v zgodbi znamenit  ::) ) so porušili med snemanjem, so pa baje pustili nekaj stvari kot znamenitost, filmsko zapuščino  ;). Sicer je pa tam tako lepo, da se splača it na izlet tudi brez holivudarjev.



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Aho!

Bambi a ste se kaj sprehajali po soški poti, ker meni se zdi da sem vas opazla ko ste šli mimo naše hiše, vsaj pesjanko mi je ful znan ;) iz Trente dol
Pa drugače če ko se boste spet potepali po naših koncih se kaj oglaste :)

Lp
Ana


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Ana, ne boš verjela, ampak par min pred odhodom sem se spomnila, da ste vi nekje tam, pa sem prišla na forum pogledat, da bi videla, kje točno. Sem pregledala dve, tri strani tvoje teme, pa nisem našla podatkov, potem sem pa morala žal it. Drugače sem se pa mislila oglasit malo pogledat živalice, pa Črni Smrti dat kako ovčko za povohat po dolgem času  ;) :).

Je možno, da si nas videla, smo hodili tam naokrog. Nameravamo it ponovno na tisti konec, verjetno septembra enkrat, takrat pa gotovo pridemo  :).

Drugače pa sem dva dni nazaj začela odkrivati čudoviti svet Windows Movie Maker-ja (hvala za pomoč, Azu  :) ) in po začetnem preklinjanju celotne rodbine človeka, ki je ta program ustvaril, mi je končno zalaufalo in se trenutno ubadam z enim filmskim kolažem. Zaenkrat pa sem uspela končno malo obtesat in skrajšat filmček z evropske v ZG, kjer je Črna smrt potolkla s pol mlajšo konkurenco, psom iz razreda vmesnih in psa iz šampionov. Če si kdo želi pogledati mojo lokomotivo  8) ;) : http://www.youtube.com/watch?v=Sy5i1gpn814 .

Lp, Urša in črnuh