Pasji copatki

sah · 9457

sah

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
: 02 December 2008, 18:42:12
Kje bi dobil pasje copatke, velika številka??

prosim za pomoč.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 02 December 2008, 23:11:28
Ali rabite en pasji copatek za zaščito ali vse copatke za redno uporabo?

Za zaščito se dobi copatke skoraj v vsaki trgovini za male živali, en model vem da je v črni barvi :) Za redno uporabo so pa po mojem mnenju najboljši Ruffwearovi. Čevlji za pse Bark'n Boots Grip Trex.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #2 : 03 December 2008, 08:17:37
Jaz sem jih kupila v Zooticu v CityParku. 4 kosi v škatli 7€ (večji so meni se zdi 8€). Zaradi zlomljenega kremplja sem rabila zaščito. Je pa tako, da imamo doma hiperaktivko. Ko je ugotovila, da je copatek za v sneg zakon in krempeljček ne boli več, se je začelo norenje...pa se je potem tu in tam ta copatek snel. Zapenja pa se na ježka.



Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 03 December 2008, 19:20:48
Jaz sem jih kupila v Zooticu v CityParku. 4 kosi v škatli 7€ (večji so meni se zdi 8€). Zaradi zlomljenega kremplja sem rabila zaščito. Je pa tako, da imamo doma hiperaktivko. Ko je ugotovila, da je copatek za v sneg zakon in krempeljček ne boli več, se je začelo norenje...pa se je potem tu in tam ta copatek snel. Zapenja pa se na ježka.

Ruffwearovi so veliko držažji (4 copatki so nekaj čez 60 EUR), je pa res da ni šans da se snamejo - mi smo ga imeli v norenju po snegu gor več kot 1 uro, pa se ni nič premaknil. Res pa je da imamo zraven tudi nogavičke


Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #4 : 04 December 2008, 08:08:25
No, tudi jaz sem gledala Ruffwear, pa se trenutno pri stroških in taki plači, kot je, ne morem odločit za takšen nakup. So pa sigurno bolj kvalitetni...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 04 December 2008, 09:11:30
Mi prodamo Ruffwear copatke - modre barve velikost S. Cena 35€. Če koga zanima naj me kontaktira na ZS. Copatki so bili praktično samo 1x rabljeni.

Lp, nina




Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #6 : 04 December 2008, 09:16:23
ninci kdo pri vas je pa nosil S? (trenutno gledam dimenzije, pa ne vem na pamet kok bi moj rabil)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #7 : 04 December 2008, 09:18:30
ninci kdo pri vas je pa nosil S? (trenutno gledam dimenzije, pa ne vem na pamet kok bi moj rabil)

Rumba. Ampak ona ima drobne tačke, Smartu so glih za glih, samci ala Cosmo, Smart itd. pomoje rabijo kar M.

Glih za glih pomeni, da jih komaj spraviš na tačke ::)

Lp, nina



Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #8 : 05 December 2008, 08:33:24
oprosti ninci...te ne poznam...kakšne pse imaš?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 05 December 2008, 08:53:54
oprosti ninci...te ne poznam...kakšne pse imaš?

Rumba je ena zelo švoh "zlata prinašalka", Smart samc zlati prinašalec, na Brihtine tace (Cane corso) pa je ne spravim niti pri najboljši volji :D

Lp, nina



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #10 : 10 Januar 2009, 16:20:10
Mene zanima ali je kdo že sprobal od Ruffwear XXS copatke...te http://www.canine-spirit.com/shop/detail.asp?prodid=120&prodsecid=3

zanima me kako veliki so, ker po izmerjeni širini so še vedno ful širši kot taca od moje Lin, ki bi jih nosila. Manjših pa sploh ni. Drugače pa me še zanima kako trdi so ti copatki, a so fleksibilni ali bolj trdi.

Pa če ima kdo izkušnje z temi copatki...http://www.canine-spirit.com/shop/detail.asp?prodid=150&prodsecid=3
kako trpežni so recimo na občasni kamniti podlagi? Ker tukaj obstaja tudi manjša številka, ampak je napisano da je ta mala številka samo za mini toy pse...


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 19 Januar 2009, 11:46:48
sicer nimam izkušenj, bi pa nujno potrebovala te skyliner, ker si je Farol vtrgal krempelj in se zadeva nikamor ne celi, ker vsaka stvar ki jo gor namontiram pade dol.
po navedenih merah sodeč bi mu bili tile grip trex-i preveliki, ker ima tačko na najširšem delu 3,5cm široko.
tako da če je kdo zainteresiran za nakup, se lahko skupaj zmenimo.

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou