Pesjanarski božiček

irzi · 122486

Dedee

  • *
    • Prispevkov: 207
    • Točke: 0
  • rockin' all over the world.
Odgovori #450 : 22 December 2008, 14:30:37
irzi: Me veseli, da je bilo ok.  ;D

Capi je tudi danes dobil svojo darilo. Lilit, hvala.  :-* Je Capi zelo vesel in navdušen nad vsem. Tale piskajoči korenček mu je še posebej pri srcu, že cel čas piska okrog po stanovanju z njim.  :o Pa hvala za ferrero. Rondnoirja obužujem!  ;D

Slikice pa po vsej vrjetnosti jutri ali pa danes zvečer.



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #451 : 22 December 2008, 15:19:06
Tudi naš hudič je prišel na vrsto. Pa le ni bila najbolj nagajiva.  :P
Hvala božičku... no _Dakoti_!  :-* Mi je navdušena nad darilom, kot bi bil vsak border ne.  :P :D
Pa nekaj slik:

A to je zame? Nekaj diši...

Vsebina.. ki se je ne vidi najbolje

Tudi Mi je imela "malo" firbčna.

Mmmmm... kost! :o :-|~

Tole si bom pa kar vzela

Ničesar ne moreš skriti pred mano!

Njaaaaaaaaaaaaaamiii. (potem sem ji vzela kost, ker bo malo počakala, da bo dovolj stara)

Pa slika frizbija, na katerega je več kot nora. Pa mi je baterija na digitalcu šla in ni slik od norenja z njim.  :(

Še nekaj dobrega za mene.  :-|~ najraje jem milko, sploh navadno in z lešniki je tudi dobra. Hvala tudi za voščilnico.

Še enkrat se zahvaljujeva z Mi _Dakoti_ :-*


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #452 : 22 December 2008, 16:15:05
Zgleda sta se Brihta in Tisa ta vikend potrudili, kar se pridnosti tiče in dočakali svoje darilo.

Vse sva že zložili ven, samo še prevriva, če je slučajno kaj ostalo...


Tisin nasmešek, ker je božiček priložil še nekaj zanjo :D


Hvala Veronika (lira)


Smo zadovoljni z darilom 8) :D. Brihta ga sicer še ni imela časa sprobat, ker je poštar, Črta in babnce ujel na vratih, ko so se odpravljali na trening, tako da smo samo na hitro poslikali, da so lahko potem šli. Je pa Smart cel čas hodil okoli mize in čakal, če bi morda tole super igračo dala njemu samo malo za pokazat ::) Vampe je Tisa pravično razdelila, Kinder pa tudi - "škatle ne dam ker vem da je notri še veliko, dam ti pa en Kinder da mi ga odviješ ::)". Božiček bo pa seveda krasil jelko ;)

Lp, nina



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #453 : 22 December 2008, 16:23:32
Tudi naše je bilo danes poslano :P

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #454 : 22 December 2008, 17:16:40
Mene pa začenja skrbet, da naše darilo ni prišlo do naslovnika. Sem ga poslal že v četrtek, pa od obdarovanca še nobenega glasu  ???

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #455 : 22 December 2008, 17:44:24
Tudi mi smo danes dobili darilo od Božička. Hvala Suzana (binčica)  :)






Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #456 : 22 December 2008, 18:03:14
ewe,me veseli da vama je bilo Božičkovo darilo všeč  :) sem nekje prebrala, da ga misliš naročit  ;D sicer vem da ni frizbi bogvekaj,ampak naš novooriški zootic boljšega pač ne premore  ::) čokolado sem pa vzel navadno - ker ne vem,komu je kakšna všeč, stara dobra klasika pa ponavadi vsem tekne  ;) no,upam da je mala zadovoljna  :-*


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #457 : 22 December 2008, 18:06:16
Mene pa začenja skrbet, da naše darilo ni prišlo do naslovnika. Sem ga poslal že v četrtek, pa od obdarovanca še nobenega glasu  ???

Hm, mene tudi. ???
Moja obdarovanka se je javila v temi, pa ni nič napisala, da je že kaj prejela... :-\
Pa sem poslala že prejšnji teden, menda že v sredo.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #458 : 22 December 2008, 18:15:16
Tudi mi od tretje obdarovanke nismo še nič slišali če je darilo prejela.  :-\



Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #459 : 22 December 2008, 18:16:46
Tudi nas je danes obiskal božiček  ;D Se je malo zmotil in je misli, da sta bila celo leto pridna in ju je čisto preveč obdaril... pa naj jima bo ;) Hvala Lenny (Ema) in Lenny!!! Chica je bila igračke izredno vesela in se je ves čas igrala z njo, jo je z noskom butala, da je piskala, potem je pa kar naenkrat začela igračka igrat božične melodije in ji ni bilo nič jasno. Je samo stala in gledala, potem je začela pa cvilit :) No, in potem se je spet igrala in igrala... Kost bo pa do jutri počakala ali pa do božiča. Gomi je bil pa tudi čisto navdušen nad svojo novo blazinico. Enkrat sem mu je že hotela kupit, pa jo potem nisem, ker nisem vedela, če bi mu bila všeč. Ampak očitno mu je  :o Se je valjal po njej, jo grabil s tačkami in grizel... Pa še Chica mu je dala mir, ker je imela delo s svojo igračo - ponavadi mu vse igrače vzame :) Ovratnice pa ni bil vesel, ker je ne mara nositi, ampak bo prišla prav kakšni drugi mački iz DPŽ Šnoflja.
Najbolj sem bila pa darila vesela jaz, ker sem dobila najlepšo voščilnico. Še enkrat hvala!

Najprej smo pozirali z darilom


Chica z božično igračko



Pa še Gomi z najljubšo blazinico


Se opravičujem, ker sem objavila toliko slik, ampak mi trije smo resnično zelo zelo zadovoljni  ;D


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #460 : 22 December 2008, 18:23:52
Mi pa še čakamo božićka  ;D

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #461 : 22 December 2008, 18:27:38
me veseli, da vam je darilce vsec. sem pa danes neki ugotovila in me je kar posteno sram. na sedezu v avtu sem nasla eno cudno malo stvar in po dolgem razmisljanju ugotovila, da je rokica od bozicka  :-[ ocitno se je odlomila med prevozom. res mi je zal.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #462 : 22 December 2008, 18:30:24
me veseli, da vam je darilce vsec. sem pa danes neki ugotovila in me je kar posteno sram. na sedezu v avtu sem nasla eno cudno malo stvar in po dolgem razmisljanju ugotovila, da je rokica od bozicka  :-[ ocitno se je odlomila med prevozom. res mi je zal.

Smo opazili in mislili da se je zlomila med pošiljanjem in da je pri odpiranju kuverte kje padla ven :-[ Nič se sekirat. Je lep z rokico ali brez, pa še Tisi se zdi, ker je bilo nekaj samo njeno in ni bilo namenjeno temu, da psi pojejo ::) Tako, da še enkrat hvala!




Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #463 : 22 December 2008, 19:15:53
Božiček je ocenil, da je bila albi letos ++++++ pridna.

Takole je bilo:

Kaj je to ena čudna škatla?


Mogoče je pa zame


Ja itak zame!!!!


 :o koliko darilc


Poskrbljeno za varnost:


Vuhu, piskajoča zadevica




Pa še okvirček, da me šefica nikoli ne pozabi  :-*


V glavnem priboljške je bilo treba skriti, ker to Alba odpre in pohrusta naenkrat.
Ful ampak res ful Nelly hvala za prekrasno darilce  :-* :-* ter za voščilo!

Alba kar ne neha piskati z ježkom, je nora na piskajoče zadevice.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #464 : 22 December 2008, 19:21:18
Bode očitno res ni bil priden ::)

Drugač pa imam predlog, da če se ve kdo bi mogu komu poslat (črt in nina, če vesta mogoče), da tisti ki so že več kot 3 dni nazaj poslali pošto, da se magar preko maila (un bozicek@...) kontaktira osebe, da potrdijo... mogoče so pa poštarji "zgubl" kej :-[ Ali pa so se prijavili na tole tisti, ki niso resni :-\ Res ne bi bilo lepo da bi kdo brez ostal :-[



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #465 : 22 December 2008, 19:25:00
No jaz sem kar Zoe poslala ZS in jo vprašala, če je slučajno kaj dobila, saj so iz spletne trgovinice potrdili, da je bilo poslano. No pa se je vse pri meni lepo končalo :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #466 : 22 December 2008, 19:27:48
Vse sezname ima Irzi. Ampak glede na to, da jih bo nekaj pošiljalo še v teh dneh lahko še kakšen dan počakamo, da vidimo če je še kdo brez darila.

Alba :D jaz pa za tatretjega obdarovanca še zdaj ne vem pod kater nick naj ga vtaknem. Vem samo pasmo psa pa da je iz primorske. Torej če je še kakšen primorc brez darila naj pogleda, če ima kje kakšno obvestilo o pošiljki ;)



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #467 : 22 December 2008, 19:29:11
Naše je šlo danes na pošto.  :-[

Božiček pa tudi ve, da sta bila Frodek in Ben čist prevelka lumpa, da bi dobila kakšno darilce.  :D

p.s. pa danes je en gospod spraševal, kdaj pride današnja pošiljka, in mu je uslužbenka rekla, da šele v ponedeljek. tako da počakajmo do naslednjega tedna!  8)



Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #468 : 22 December 2008, 19:33:47
Mene pa zanima, če bo isto tudi leto po letu 2009?  :-\

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #469 : 22 December 2008, 19:35:30
Mi pa še čakamo božićka  ;D

Mi tudi... ;D :D



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #470 : 22 December 2008, 19:36:51
Tina, sem zelo vesela, da vam je darilce všeč.  :o :-* Pomoje ste bili kar vsi trije pridni. ;)

Me je že malo zaskrbelo, ker si rekla, da božiček še ni nosil... se mi je zdelo da bi moral že priti, no na srečo je.

Gomi je dobil ovratnico, ker sem opazila da je na nobeni sliki nima pa mi je bila tale tako všeč, da sem jo nujno morala kupit. No, ima pa vsaj blazinico. Sama sicer ne vem, ker nimam mačke, so mi pa zelo všeč in pravijo, da majo mucke kar rade tele blazinice. Pa še v dobrodelne namene je šlo.  ;)

Igračka za Chico pa itak, mora bit nekej božičnega.  8)

Uživajte :)



fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #471 : 22 December 2008, 19:41:34
Mi smo tudi danes dočakali božička :D.
Pasja zverinica je zeeeeloooooo vesela njenih najljubših priboljškov, žogico in vrv pa jutri sprobamo  :o.
Zraven pa je bila še res lepa čestitka in medvedek. Čokolade pa skoraj več ni  :-[

Nika in Lina, najlepša hvala za čudovito darilo!  :D :-*
Tudi me vama želiva veselo, zdravo in srečno novo leto, ter lepe praznike  :)

Slik odpiranja pa na žalost ni :-\

Lp, Nina in Asta



NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #472 : 22 December 2008, 20:02:06
Mi smo tudi danes dočakali božička :D.
Pasja zverinica je zeeeeloooooo vesela njenih najljubših priboljškov, žogico in vrv pa jutri sprobamo  :o.
Zraven pa je bila še res lepa čestitka in medvedek. Čokolade pa skoraj več ni  :-[

Nika in Lina, najlepša hvala za čudovito darilo!  :D :-*
Tudi me vama želiva veselo, zdravo in srečno novo leto, ter lepe praznike  :)

Slik odpiranja pa na žalost ni :-\

Lp, Nina in Asta



 ;D :D :o ;D :D :o ;D :D :o ;D :D :o
Me veseli da je prišlo:D Me je že mal skrbel :-\   Samo da je pesjanerju všeč   ;D

Papa,
Nika


elencica

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
  • i love animals
Odgovori #473 : 22 December 2008, 20:10:06
jst sm se šele zdej registrirala sam bi vseeno sodelovala a je še možn odgovorite mi prosim!!!!!!!



Corky

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 0
Odgovori #474 : 22 December 2008, 20:16:40
Ojla!

Mi smo tudi že dobili svoje darilce, smo zelo navdušeni  8) sem že nekaj časa kupovala cuza pa nikoli kupila. Nad njim je najbolj navdušena fantova psica, tako da moje sploh ne pridejo zraven :o  :P .Zdaj vem kaj ji moram za božička kupit ::) .Piškotki so bili zelo dobri, očitno preveč, ker so moje piškotke pojedli tako da sem ostala brez :( tako da n+n hvala za darilo  :-* :-* nam je všeč.

Lp

"freedom is just another word for nothing else to lose!"

http://corina.moj-album.com


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #475 : 22 December 2008, 20:37:41
jst sm se šele zdej registrirala sam bi vseeno sodelovala a je še možn odgovorite mi prosim!!!!!!!

Ne ni več možno...



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #476 : 22 December 2008, 20:48:53
Mi smo tud danes dobili darilce...
fulllllllllll je lepo. Hvala Corky :-*
Quido je zelo vesel.. igračko nosi skos naokrog, tisto posušeno "kost" je pa tud že obgricku..sam sem mu jo vzela ker bi celo pojedel :o
hvala tud za čokoladico in pa priboljške za Quida :D :D :D

slikce:





 mmm..to pa diši..

joj kok je dobro...


hvala

cacy..ti pa še mal počaki..dons odposlano ;)


A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #477 : 22 December 2008, 21:39:11
Tudi mi smo danes nesli na pošto in bi moralo iti že danes naprej...
Drugače pa tudi jaz še kar ne vem pod kateri nick naj dam mojega obdarovalca... Upam da se bo kaj javil na tale forum  :)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #478 : 22 December 2008, 21:43:28
Capi je tudi danes dobil svojo darilo. Lilit, hvala.  :-* Je Capi zelo vesel in navdušen nad vsem. Tale piskajoči korenček mu je še posebej pri srcu, že cel čas piska okrog po stanovanju z njim.  :o Pa hvala za ferrero. Rondnoirja obužujem!  ;D

Aaargh, jaz sem pa to spregledala in se ze cel dan sekiram, ce je prislo ali ni prislo :-[

Me veseli, da ste zadovoljni :) in da sem zadela tudi cloveski del :D

battito animale


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #479 : 22 December 2008, 21:47:27
Mi smo tudi poslali in od našega obdarovanca še ni besede. Res smo poslali v zadnjem momentu (v bistvu po zaprtju pošte in je upoštevan menda današnji datum), ker smo ugotovili, da na božička prijavljen psič ni edina žival v gospodinjstvu in potreben je bil turbo nakup (upam, da bo vsaj za silo :-[).
Na pošti so mi rekli, da se lahko zgodi, da bo šele po Božiču, ker imajo menda ogromno dela :'(. Upam, da naše darilce pride še pravi čas.
Mi ga pa tudi še čakamo.
lp
T.

8)