Ali poljubljate svojega psa?

tina-briard · 45073

Medvedka

  • *
    • Prispevkov: 333
    • Točke: 0
Odgovori #120 : 27 April 2009, 23:42:17
Ja, tut midve z mojo psicko se polupckava usak dan... (sej odkar jo mamo mam pol vec mozolou kot ponavad  :P )



EucH

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • Bloomy - special dog
Odgovori #121 : 04 Maj 2009, 20:45:26
Jst in moja psička se tudi polubčkava  :) Več ona mene še posebej ko bridem domov in ko se prebujam ;D
Jst pa nje tudi vrnem. Največkrat jo polupčkam na glavo, ušeska in gobček.
Na moji postelji pa ne spi ke rmi mami ne dovoli. Je pa že spala na postelji.

LP, Eva & Bloomy


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #122 : 10 Maj 2009, 20:55:18
Js pa moje žabke direktno glih ne lupčkam, ji pa dovolim, da mi liže roko. Jo pa ful rada objemam! ;) Pa po smrčku jo rada božam, je tak srčkan in moker .... ima tak estetski gobček ... šnoflo labradorsko. :D Pri meni pa tudi spi (sam nobenmu povedat), se po navadi tako uleže, na tričetrt postelje, js pa na rob, da skoraj dol padem. :D

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 10 Maj 2009, 21:05:05
Pri meni ne sme spati, ker mami ne pusti, drugače je pa dnevna mera lubčkanja 100000000000 lubčkov on mene in jst njega. Velikrat se skupi stiskava na sedežni, zraven pa še kakšna kissica pade   ;)



Remi

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 0
  • Rembrandt "of Sedna"- Remi
Odgovori #124 : 10 Maj 2009, 21:46:56
Mi se tudi crkljamo in lupčkamo na veliko....tudi sosede in moje prijatelje, ker ima tako navado, da jih vedno mara pozdraviti s poljubčki ;D :P :-*

Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem, da pes maha z repom ne z jezikom!


Bixi

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #125 : 12 Maj 2009, 16:45:11
Tudi jaz svojo peso lupčkam po glavi in navrhu smrčka, na une kratke dlake  :) moj fant jo sicer ne in tudi mene noče lupčkat, če prej jaz lupčkam peso  ;D
mojemu očetu se pa to zdi itak fuj in fej in pravi, da bom fasala garje  :)
objemam jo pa itak stalno pa masiram tud, ji paše.
aja, pa včasih jo v ušes ugriznem. hihihihihi.... :)



Beardy

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 30 Maj 2009, 14:26:24
Seveda, da se lupčkamo!  ;D
Vsako jutro, ko se zbudim, me pride pozdravit in mi da lupčka za dobro jutro. :)
Nasplošno potrebuje ogromno crkljanja in ljubezni, tako da to so dnevni rituali.
Ko pridem domov, me podere na tla :)

Spi pa kjer hoče. Ne spi skos na enem mestu, ima pa svoje najljubše kotičke. Na postelji naraje spi, ko ni nobenega tam, pa zjutraj se pride pockrljat.
Ne kompliciram. Razen, ko pretirava in da svojo glavico na moj vrat in težko diham.



Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #127 : 30 Avgust 2009, 15:42:19
Z Dino se lupčkava non stop. Ona mene, pa js njo, pa spet ona mene, pa spet js njo... ;) direktno na gobček ne, ampak kamorkoli drugam pade pa  ;)

Spi tudi na postli, kadar je vroče na tleh, no sama odloči kje bo spala. :)



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #128 : 31 Avgust 2009, 18:11:24
Jap jaz ji dam lupčka na smrček, potem pa ona vrne. Zna pa tudi ukaz "daj lupčka" vendar ga, da samo meni in dediju (lol). Staršema redkokdaj.


Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #129 : 31 Avgust 2009, 23:16:56
No, meni je pa veterinar zadnjič lupčke odsvetoval, ker imamo erlihijo.  :-\  Sicer praktično to ni prenosljivo, zagotoviti pa mi ni mogel. Se zgodi, da se pes ureže v jezik ali krvavi iz dlesni, jaz pa imam na obrazu prasko ali sem si pravkar stisnila kak mozoljček...naja. Tako da lupčki so zdaj omejeni na ušesa in brado, pa fajn umivat potem. Jaz pa njemu še vedno kakega na bučo stisnem, jasno.  ;D

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Tjara*

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #130 : 14 December 2009, 18:34:40
Ja, jaz naše lupčkam, cartam, božam, tudi spijo z mano. Vse! Samo se prej prepričam, če so čisti!! :P

Poodles forever! :*


Lumpika

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #131 : 20 Februar 2010, 21:11:17

Drugače pa taja zaspi nekje na postelji, enkrat sredi noči se približa meni, me poliže po obrazu, pol moram jaz dvignit kovter in se čisto k meni stisne.Aaaa to je pa najboljš ;) namesto pliškota en živ, kosmat, topel termofor :o Zjutri pa spet sledi lizanaje po obrazu, češ ustani se, igrat se je treba ;) Velikokrat pa se stiši na moj povšter, tako da jaz ostanem brez :(


Moja višavka je ista. Full uživa spat na povštru ali pa pod kovtrom, in če se ji slučajno sredi noči zazdi, da je pa dovolj spanca me začne hitro lupčkat po ustih pa skakat po meni, ker itak ve da bom potem takoj vstala. :) Drugače pa jaz moji pustim da ljubčka sam po ustih pa ne maram se mi pa včasih zgodi da medtem ko govorim mi da "ljubčka" direktno v usta, takrat sem pa  jezna. >:(



Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #132 : 01 Marec 2010, 23:27:53
Ah, Chilly skos lupčke tala naokrog. Ponoči se moram prav v kovter zakopat da nisem vsa slinasta od njegovih lupčkov  :P
Jaa, spi tut na postelji ja  ::) :P Zraven mene, kuker termoforček. Razen kadr mu vroče rata začne brcat  >:D
Smotko  ;D Sicer pa tut jst njemu pogosto kakšnga lupčka pritisnem, samo potem mora takoj vrnit in se ga težko znebiš  :P
Pa objemava, včasih se pride kar sam malo stisnit. En tak cukerček je  :-* :)


dmdm

  • *
    • Prispevkov: 192
    • Točke: 0
Odgovori #133 : 11 Marec 2010, 13:09:38
moje 3 čebele ga občasno, če pa skoči na na kavč ali posteljo ga pa jest kušnem po rit  :P

Crkljanje, stiskanje,... je pri nas dovoljeno na tleh.

Tko je, hud gazda  ::)

LPD



pojko

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 14 September 2010, 12:32:03
nekaj časa je spal z mano zdaj pa mu je veliko lepše zunaj! lupčamo se pa 100 krat na dan <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3



Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #135 : 14 September 2010, 18:47:39
Če mi nena njiju, pa ona nas ob vsaki priliki :) :P



BiancaBučko

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 0
Odgovori #136 : 15 September 2010, 10:51:32
Ja, fino se ljubčkamo  :) Bučko bi se ves čas, zna dati tudi ljubčka na ukaz, tako da se postavi na zadnje tačke in mi ga pritisne direktno na usta (men se to nič ne gravža, in tudi še nikoli nisem nič dobila od njega). Piko pa jaz ljubčkam, ona pa ne zna (še) na ukaz dati lubčka. Se bo pa hitro naučila, sigurno  :)



anck

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #137 : 15 September 2010, 21:03:36
predno smo jo dobili: ne na posteljo, ne na kavc, stran od hrane, brez lupckov.... prvi dan ko je prisla: spala v postelji :D  ::)



Zoya83

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #138 : 26 September 2010, 16:54:25
predno smo jo dobili: ne na posteljo, ne na kavc, stran od hrane, brez lupckov.... prvi dan ko je prisla: spala v postelji :D  ::)

 ;D Ponavadi je tako ja.
Preden se dobi psa: Njegov prostor je v predsobi
Potem: No v redu, na kavč gre lahko, ampak na posteljo pa ne.
Še kasneje: No pa naj ti bo, hop na posteljo.

Pa dokler tega sami ne izkusijo na svoji koži, bodo ljudje vztrajali: moj pa že ne bo tak
No seveda so tudi izjeme, zelo dosledne pri vzgoji.. In pes zaradi avtoritete spi le na tleh.



Dada73

  • *
    • Prispevkov: 204
    • Točke: 0
Odgovori #139 : 26 September 2010, 22:10:12
haha, spanje na tleh pri nas, pa je tako kot ona reklama-pol pa svizec zavije čokolado. Ma kaka tla, pojsla je zakon, ma še malo pa boma midva spala na tleh, psa pa v pojstli



anck

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #140 : 30 September 2010, 23:28:41
Vidim da sploh nisem odgovorila na vprasanje ??? Seveda se tudi midve lupckava. Vsak, ki jo pocoha ga tudi skoraj sigurno dobi hoce ali noce. Ne vem, ali se mi samo zdi ali pa, ko ti hoce dati lupcka dobi neznansko dolg jezik  ::)



cantante

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #141 : 02 Oktober 2010, 20:43:46
hihihihihi...mi se pa zelo radi lupckamo :-* mi  naso pasjo gospodicnojo objamemo in lupckamo tako ali tako vsak dan sproti,ona pa itaq je vedno za akcijo in lupcka cisto vsakega samo da jo pogleda :o spimo seveda tudi na postli (ponavadi se naprej "stepemo" za vzglavnike ;)) na kavc ima tudi prost vstop...moram pa priznati da ko je nasa jazbecarka prisla k nami je moj dragi CEL dan stroga zaterjeval da "PES PA NIKAKOR NE BO NA POSTLI!!!" ampak jo je zvecer sam presverco na postlo in tako je tudi ostalo ::) ;) edini tabu v tej smeri ima nas pes da v avtu ne sme na sedezih bit ampak v boksu (ce se pelje z moskim delom druzine) ali pa ce je samo z mano spi na tleh na odeji na sovoznikovem delu 8) v pasji zagovor naj povem da smo samo "malo" razvajeni :o ;) :P

"OTHER PEOPLE HAVE DOGS,I HAVE A DACHSHUND;)"


sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #142 : 07 December 2010, 14:12:06
Mi se tut lupčkamo na veliko ( st ga lupčkam, mami, oči in fant) on pa tut rad lupčke vrača. Zelo rad nas tut liže!



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #143 : 08 December 2010, 09:13:24
Pa saj ni tvoj fant... :-\ Js se s psom rajš ukvarjam, kot da ga cmokam, nosim po naročju in cartlam v nedogled. Čeprav se tud cartlamo, seveda.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #144 : 08 December 2010, 10:41:19
pač vsakemu svoje ane ::)



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #145 : 08 December 2010, 11:08:09
Čara, sej če ne kdo svojega psa carta in lupčka, to še ne pomeni, da se z njim ne ukvarja ? ???
Mi se cartamo in lupčkamo v nedogled (po naročju ga ne nosimo, ker je prevelik), ampak to ni nadomestilo za ukvarjanje s psom. To je ekstra ... ;D

Bulldogs... And nothing else...


Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #146 : 09 December 2010, 17:35:50
Čara, sej če ne kdo svojega psa carta in lupčka, to še ne pomeni, da se z njim ne ukvarja ? ???
Mi se cartamo in lupčkamo v nedogled (po naročju ga ne nosimo, ker je prevelik), ampak to ni nadomestilo za ukvarjanje s psom. To je ekstra ... ;D


Takotako :D Mi se tudi lupčkamo, objemamo, pa še kaj :):)



Natalija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
  • Lastnica dvornega norčka ;)
Odgovori #147 : 03 Marec 2012, 16:13:48
Lupčkamo cartomo in stiskamo se 100 na  uro vsak dan, spi pa naša mala v kopalnici ker še vedno ni 100% glede lulanja (stara je 4 mesece) jaz pa ko spim spim ko top pa bi te lahko lulala po meni pa se jaz ziher nebi zbudla! Bo pa slej ko prej tak pristala v postelji in to moji in ne od mojih staršev ker tam kraljuje že naša mačka ;D



Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #148 : 05 Julij 2012, 17:36:38
tko k un komad: all day all night (cel dan, celo noč)...
Je že navajn, če mu rečm: Dej moj moj, mi da lupčka :)

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul


Natalija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
  • Lastnica dvornega norčka ;)
Odgovori #149 : 24 Januar 2013, 19:30:36
Lupčkamo cartomo in stiskamo se 100 na  uro vsak dan, spi pa naša mala v kopalnici ker še vedno ni 100% glede lulanja (stara je 4 mesece) jaz pa ko spim spim ko top pa bi te lahko lulala po meni pa se jaz ziher nebi zbudla! Bo pa slej ko prej tak pristala v postelji in to moji in ne od mojih staršev ker tam kraljuje že naša mačka ;D


ha ha ha mela sem prav Pika je pristala v postelji,ne moji ampak  od mojih staršev naša 8 letna muca pa se je preselila v mojo posteljo.