Ali poljubljate svojega psa?

tina-briard · 44647

Lunna

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #150 : 24 Januar 2013, 22:01:24
Mi se tud cartamo, objemamo, stiskamo, lupčkamo na polno.. Ko me vidi spusti celo dušo  ;D ;D ampak meni je cool, ker sem tudi jaz nje vesela... tudi če je ne vidim 20 minut 8)

Drugače pa spi cele noči pri meni v postelji (seveda kadar nimam družbe svojega dragega) :-[  :) ampak to spi tako, da je celo noč pod odejo :o sicer ne vem zakaj ji to paše ampak z glavo se kar zarije pod njo :-\ potem pa počasi pride do jutra na plan (ampak samo z glavo)

 ;D ;D ;D ;D ;D

Tako nekako to zgleda  :P :P

..:: Pugs are people in clown suits ::..


fbShark

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #151 : 25 Januar 2013, 10:53:34
Mi2 se cartava, lubčkava po glavi...na posteljo pa nima vstopa. Shark ima svojo posteljico in mu tam nič ne manjka. Skupaj pa poležavamo ob večerih na sedežni, to pa obvezno. :)

*Amor Vincit Omnia*


Sancha

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #152 : 05 Marec 2013, 16:03:22
Z fantu najinega Pacota mislim da miljonkrat na dan polupčkama. z nama pa tudi spi:-)



moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #153 : 05 Marec 2013, 22:10:21
Pri nas je Sky tudi deležna stalnega lupčkanja, zna pa tudi ona dati lupčka na lička :D , ko je zelo vesela smo tudi polizani, kar me nič ne moti. Kot mladiček je spala v ogradi, zdaj ko pa prespi celo noč ima pa na izbiro mojo posteljo, tri deke ki so na tleh in tla. Mi je pa zanimiv da nikoli ne prespi cele noči na moji postli, se sredi noči premakne dol :)

Moncy in Sky