Ali poljubljate svojega psa?

tina-briard · 44403

Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #30 : 11 December 2008, 19:37:40
Moj dobi lupčkov na dan preko 100 :P ;)J :-*az pa prav tako.Ponoči ne spi z mano na postelji čeprav je majhen.spi pod mojo pisalno mizo.Zjutraj se pride malo pocrtati :-X :D

My best friend is a westie


teika

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 11 December 2008, 20:39:32
                      OLA!

           moj uživa na kavču in na postlani pojstli pr meni ;D jaz na dan dobim 10000lupčkov on pa 20000 lupčkov :-*
 

              ;D ;D ;D lepo se mejte Teika in Toby



ucker

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 11 December 2008, 20:40:34
jaz svojega psa poljubljam in tudi pri meni lahko spi:)



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #33 : 11 December 2008, 22:29:07
Jaz dam kak poljubček annie, ampak ne na gobček. Ne pustim pa, da ona mene liže ali koga drugega... Spi v svoji postelji, zjutraj pa pride še eno kitico k meni odspat.  :)


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #34 : 12 December 2008, 06:54:07
Ravno ližemo in slinimo en po drugem se ne... pokasira pa kdaj kak objemček, če je bil res posebno priden in sem še posebno ponosna nanj ;) Lupče sam od sebe daje, čeprav to pri njemu pomeni bolj butanje z smrčkom ob lica ne dobesedno lizanje.


So pa zanimivi odgovori, večina priznava, da kdaj dobijo lupčka in ga tudi dajo, se mi zdi da je bila pred časom podobna debata, kjer je bila scena malo drugačna ;)


Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #35 : 12 December 2008, 07:17:58
No,pri nas je situacija pol,pol.Zani je dežurna lizika,ki bi non stop talal poljubčke :P,Zaina izraža svojo ljubezen s tem,da bi te na vsak način rada ugriznila za nos ???,za Saly je višek izražanja naklonjenosti,da te zelo od blizu povoha :D,Berry pa se za naklonjenost pusti prositi ::).Ona je taka resna,zadržana dama,ki se s takimi neumostimi ne ukvarja 8).Se pa jaz doma niti pod razno ne smem usesti ali vležti na kavč,ker so avtomatsko vsi takoj pri meni.Tako da,če mi kdaj rata,da popoldne zadremam se običajno zbudim obkrožena z basseti. :P :P :P
Je pa včasih pokojni Lojze in kasneje posledično tudi Berry spal z nama.Pa še to vedno na moji strani postelje.Matjaž je imel svoj del samo zase,na moji strani smo bili pa trije >:(. Dostikrat sem se zjutraj zbujala vsa polomljena.Pa še ves povšter in deko sta si prisvojila.(Naši psi namreč vsi po vrsti obvladajo umetnost uporabe povštra) ::) ::).
LP Tjaša



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 12 December 2008, 09:00:17
Zaina izraža svojo ljubezen s tem,da bi te na vsak način rada ugriznila za nos ???

 :o Anita tudi to počne, in to samo meni - kadar se res fuuuul sprosti, me v nos šavsne. ::)



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #37 : 12 December 2008, 09:35:41
Moja pri meni ne spi, ker je prevelika :) Drugače lupčkam jo vedno, nikoli na usta, na glavo, na ličko, na hrbet...Na usta se mi gabi, ker je ponavadi slinava ;D Cartamo in objemamo se vedno, ker živi v stanovanju in je posledično čisto pravi član, ki ga je pač treba pozdraviti ko porideš, rečt adijo ko greš...Božam jo veliko, ker vedno visi v isti sobi kjer sem jaz, kamorkoli pač grem :)
Rok si ne umivam po vsakem božanju, ker je nesmiselno, tak in tak se klati po vseh stvareh ki jih imava :-[
Enkrat smo poskušali kako je, če pride na posteljo...No go :D Obračanje, spanje na hrbtu, vse štiri stran od sebe...Sem pokasirala pač šusov v nos, taco v oko, moker nos v uho...Pa sva jo kar dol dala...Spi pri postelji, ali pri nogah, ali pri glavah, če pa sva kdaj zelo dolgo budna in gledava kake filme, potem gre v hodnik pred spalnico, ker jo moti.


tina-briard

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 12 December 2008, 12:05:59
Zanimiv je podatek, da pasja slina vsebuje neke vrste antibiotik. Kadar se pes recimo poškoduje si z lizanjem rano razkuži. V slini pa imajo tudi neke vrste zdravilo za hitro celjenje ran.



tina-briard

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 12 December 2008, 12:11:48
Zanimivo je, da pasja slina vsebuje naravni antibiotik, ki pomaga pri zaščiti ran in hitremu celjenju.



Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #40 : 12 December 2008, 12:55:34
Ja,samo to lizanje ran ni vedno najboljše.Zelo veliko psov si na takšen način iz  majhne ranice naredi cel kamnolom.Pes,ki neprestano liže svoje rane preprečuje nastanek fibrina in s tem posledično razvoj hraste.Na tak način je rana vedno vlažna in se ne more zaceliti.
Kar se pa antibiotikov tiče,sem jaz pred leti brala raziskavo,v kateri so trdili da se pri "globokem" poljubljanju po francosko lahko dodatno zaščitiš pred okužbami,ker se meša slina >:D.
LP Tjaša



Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #41 : 12 December 2008, 13:26:19
Noo.. naš Chappi je preprosto nor na poljubčkee. :P
Če mu ga mi damo ga on vrne  :-* :-* :-*
No zjutraj pa jih vsak dobi preko 100. :)
Pa tudi ko spi pri mamici in očku na postelji vedno ko se zbudi ju poliže xD  :D :D



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #42 : 12 December 2008, 14:06:16
ma me se skoz ližemo  :P hahahaha  ;) spijo pri nama (ok tamalidve, ta velika na tleh ker ni placa), cartamo se pa itak skoz



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #43 : 12 December 2008, 17:06:38
moja dobiva lubčke na njeno bučo..pa tam kjer majo psi 'stop' :)
da me ona liže nimam rada.. ponavadi samo pritisne svoj gobček na moja usta..
je pa smešno, ker mojega brata pa bi ves čas lizala po ušesih in po obrazu..ve, pri katerem je to dovoljeno in pri katerem ne..že od mladih let 8)


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #44 : 12 December 2008, 18:30:54
Mi se tud lupčkamo in objemamo... :D
vrnejo se pa v dvojni meri...čeprav po obrazu ji niti ne pustim dajati ljubčkov, tako, da bolj ali manj kasirajo roke, noge in podplati...aja pa prsti na nogi so tudi zanimivi :)
spi pa ob postelji, je pa moja jutranja budilka...včasih vstaja kar s kurami :P

lp

ZgaGa


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #45 : 12 December 2008, 18:32:28
Pri nas kitajčica je zalizovalka že od malega  :P Tako da če daš preblizu obraz, fašeš francoski poljubček, če imaš pa kakšno kremo na obrazu pa še masažo obraza z jezikom  ;D Mene ne moti, tako da se poljubčkamo, fanta še manj, z njim se še huje lubčka kot z mano :):):)
Yorkica ti občasno da kakšen lubček, ponavadi zjutraj ko se zbudimo, drugače pa bolj špara :)
Spita pa obe na postelji.


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #46 : 12 December 2008, 19:00:33
hahahaha botticelli-to pa mora bit lastnost kitajčic  :D naša tako opleta z jezičkom da kar verjet ne moreš. kakšnim je čudno ampak jaz imam to full rada :) upam da za zmeraj tako ostane. hec je ker ona bi na tak način poljubčke delila tudi  kužkom (vsaj pogosto to opazim). si misli liza, liza, liza, liza ::) :D  :P



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #47 : 12 December 2008, 19:19:13
No pri nas pa Lin do psov ni tako radodarna, kar je fajn :) Drugače pa če se namažeš s kremo potem če pride Lin blizu te žaka masaža :) Pojma nimam zakaj, ampak je nora na kreme, še sreža da imam same organske iz naravnih sestavin :) Tudi ko njo namažem po kopanju se gre takoj polizati dol :):):)
Drugače pa se strinjam, kitajčki so zalizovalčki in se moraš tega zavedati pri nakupu te pasme :) Recimo ko kakšen mimoidoči želi pobožati Lin in se samo začne nagibati proti njej in takoj ko je tujec dovolj blizu, ga zaliže  ::) :P :P Tako da že en čas opozarjam ljudi, da se ji približujejo na lastno odgovornost in jih seznanim s posledicami  ;D


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #48 : 17 December 2008, 18:01:54
:) Recimo ko kakšen mimoidoči želi pobožati Lin in se samo začne nagibati proti njej in takoj ko je tujec dovolj blizu, ga zaliže  ::) :P :P Tako da že en čas opozarjam ljudi, da se ji približujejo na lastno odgovornost in jih seznanim s posledicami  ;D


 :D :P :P :D



McKruster

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 1
Odgovori #49 : 17 December 2008, 20:56:27
Spimo načeloma skupaj...no psi se prekladajo gor in dol s postle, odvisno koliko jim je vroce, lubcke delijo 100 na uro, pa tudi mi jih lubckamo vsak dan. Meni je pac to ok, komur ni pa pač ni.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 18 December 2008, 07:03:22
Mi se pa nič ne ljubčkamo.
No, ja, enkrat smo se, pa je bila Layla tako "nežna", da sem pristala na urgenci  8) ::)
Tako da smo ljubčkanje ukinili.
Chopperja pa itak ne ljubčkam, ker si tega ne zasluži sploh  :P


TED

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 18 December 2008, 08:11:52
Tudi pri nas ne skoparimo s poljubčki, spimo tako ali tako vsi na kupu  ;D, ne gre mi pa v glavo poljubljanje tujih psov. Se nam večlrat zgodi, da srečamo na sprehodu koga, ki brez zadržkov polupčka moja psa in se stiska k njima (z obrazom seveda). Do njiju (In morda še kakšnega kužka, ki ga poznam) nimam zadržkov, mi pa ne pade na pamet, da bi poljubljala tujega.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #52 : 18 December 2008, 08:58:13
Tujih psov tudi jaz nikoli. Samo tiste poznane.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 18 December 2008, 09:19:20
Meni sploh ni jasno, kako lahko poljubljaš tujega psa. Pri mojih se ne bi dobro izteklo. V bistvu je isto, kot če bi nekdo nepoznan skočil vame sredi ceste in me začel poljubljat. Ne bi se dobro izteklo, itak.


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #54 : 18 December 2008, 09:23:02
Se strinjam. In jaz tudi vsakega, ki želi božati Albo opozorim, da rada deli poljubčke.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Tullika

  • *
    • Prispevkov: 269
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 18 December 2008, 09:49:07
Tudi mi si talamo lupčke.. Hja, kaj pa češ... ;) Chili jih z veseljem tala, Ula pa čez dan obrača glavo stran, zjutraj in zvečer je pa taprva pri obrazu. Zakaj tako? Nimam pojma, ker prejema jih pa strašno rada. :D  Stiskanje in cartanje je pa ves čas, ker Chili prav rabi šloveško bližino, da se me dotika, Ula pa tudi, čeprav manj in gre včasih spat tudi na svojo posteljo.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #56 : 18 December 2008, 09:56:33
Da bi polublala šnofljo ki si si po riti voha in jo umiva, pa po spolovilu...Dejte no. Pa po možnosti še kdaj bruha.  :-XNe hvala, tudi nerada vidim, da meni pritisne kak poljub. Fuj fej. Ponavadi mu takrat dopovedjem, da puder ni užiten. Stiskamo se pa ja, še v naročje kdaj zleze. Prav glavo pritisne ob mojo, al ob nogo, roko, samo da se stiska.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #57 : 18 December 2008, 10:53:13
Noben od mojih ni nekaj full nagnjen k temu, da bi lizal ljudi po obrazu. Se pa vsi trije radi stiskajo. Sploh Brihta je en tak primerek, ki se ji zdi full hudo fajn, da da svojo glavo čisto zraven tvoje in se stiska.
Botticelli meni je tvojo Lin recimo fajn stiskat, pa ona res rada lupčke tala :D Ne vem mogoče ravno zaradi gole kože, čeprav priznam, da me pred Cosmotom in Lin kitajčki sploh niso navduševali :-[

čara... saj ljudje tudi kdaj bruhamo :P  ;)




Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #58 : 18 December 2008, 11:01:42
Jaz sem sicer ne vem kako navadila, da se me, ko ji rečem lupčka samo nežno dotakne s smrčkom po licu. Nikoli me ne liže  z jezikom.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #59 : 18 December 2008, 11:16:43
joj, mene bi pa moja najraje pojela  :D

ko rečem lupčka, moram met kakšno krpo  zraven za obrisat  :D  drugače se pa zelo rada stiska, cerkla nasploh  :)
jaz nebi prenesla da se mi psica ne pusti tako cortat, kot se moja bejba pusti...