Razstave 2009

KARMEN · 39320

lona1

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 06 September 2009, 13:46:39
pozdravljeni,


imam  vprašanje glede razstave v celju, ki bo 26.-27. sept.
to bo moja prva razstava in ne vem ali se naj prijavim na oba termina ali samo na enega.  kaj pomenijo te dvodnevne razstave?
na razstavo grem s 7 mes. psičko.  a je kakšna razlika med tema dvema razstavama?

hvala v naprej.



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 06 September 2009, 14:02:33
Živjo Lona1. Načeloma ni nobene razlike, samo sodnika sta druga v soboto in nedeljo. Do 9 mes. dobi pes itak samo oceno: neperspektiven, perspektiven ali zelo perspektiven, šele od 9 mes. dalje se začne bolj konkretno ocenjevanje. Tako da za moje pojme nima kaj dosti smisla več kot enkrat iti na razstavo pred 9 mes. starosti.

Katero pasmo pa imaš?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #62 : 06 September 2009, 14:04:32
To so ubistvu dve loceni razstavi, se pravi dve razstavi. Ce gres prvic s tako mladi psicko ti svetujem, da jo ne prevec obremenjevat z obema dnevoma in guzvo, ter prijavi samo en dan. Kateri dan je vseeno, razlika je samo v tem, da sodijo razlicni sodniki.

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


lona1

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 08 September 2009, 10:38:09
najnajlepša hvala obema za odgovor.
imam boston terjerko orko in grem iz čiste radovednosti na tole razstavo. samo nabirat vtise in da vidim kako ji bo všeč. hvala, še enkrat.

lep pozdrav. lona.



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 08 September 2009, 10:55:26
najnajlepša hvala obema za odgovor.
imam boston terjerko orko in grem iz čiste radovednosti na tole razstavo. samo nabirat vtise in da vidim kako ji bo všeč. hvala, še enkrat.

lep pozdrav. lona.

Srečno na razstavi :)


Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 30 September 2009, 10:30:31
A je se kdo zasledil na prijavnici za Tromostovje 2010 novo informacijo?  Pise da imamo nov uradni naziv in sicer "slovenski zmagovalec/Slovenian winner". A se komu kaj sanja kaj to je?  ::)

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


Bay

  • *
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 1
  • Bay of gold
Odgovori #66 : 30 September 2009, 11:03:48
Možno da je to eden tistih neuradnih nazivov, kot je npr. v Portorožu Alpe Adria winner, pa v Celju na državni Winter winner.



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 30 September 2009, 11:33:46
Hm, sej to bi mi blo jasno...samo pise dejansko...
"Nov uradni naziv/ Slovenski zmagovalec"...tako da ne more bit NEuradni... ;)

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 15 November 2009, 10:48:35
A gre kdo slučajno na razstavo v Verono, ki bo 5.-8. decembra?

S Hallyjem namreč nameravava eno takšno turico nardit pa še obenem izkoristit en dan (5. ali 6.12.) za nove izkušnje v ringu... :)

Če je kdo za, se lahko dogovorimo in gremo skupaj.. :) :)

LP



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #69 : 15 November 2009, 14:12:58
Hally - jaz bi šla z veseljem, ampak sem žal v Welsu ravno tisti vikend... če bo pa še kdaj kaj takega se pa priporočam :P


HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 15 November 2009, 14:57:46
Hally - jaz bi šla z veseljem, ampak sem žal v Welsu ravno tisti vikend... če bo pa še kdaj kaj takega se pa priporočam :P

Velja. ;) Ni panike... še je ogromno časa. Fajn je, da se mogoče 2 ali 3 skupaj zmenimo in gremo, se stroški razdelijo in ne pride tako huda cifra... :) :D



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 16 November 2009, 10:55:46
Jaz grem tudi v Wels...sama...tko ce bi bil kdo za it skupi. :P
Hally kaj pa Erba naslednji vikend v decembru? :D http://www.gruppocinofilocomasco.it/doc/erba2009.pdf
Drugace sem pa glih nazaj iz Nemcije- Friedrichshafna: izredno prijetna razstava z eno halo samih stantkov za nakupe, eno halo predstavitev dela s psi in pasemskih in delovnih klubov, veliki ringi, nobene gnece (5558 psov prisotnih v dveh dneh) in prerivanja, cisto...rozetke pa take za za BOB, da na rit pades. :D
Spali smo pa v lustneh B&B in ko smo prisli na zajtrk nas je lastnica cudno gledala in mal osorno komentirala "A psa pa na zajtrk ne boste pripeljali?"  :o

Ziva in Klark

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #72 : 16 November 2009, 17:36:17
Jaz grem tudi v Wels...sama...tko ce bi bil kdo za it skupi. :P
Hally kaj pa Erba naslednji vikend v decembru? :D http://www.gruppocinofilocomasco.it/doc/erba2009.pdf
Drugace sem pa glih nazaj iz Nemcije- Friedrichshafna: izredno prijetna razstava z eno halo samih stantkov za nakupe, eno halo predstavitev dela s psi in pasemskih in delovnih klubov, veliki ringi, nobene gnece (5558 psov prisotnih v dveh dneh) in prerivanja, cisto...rozetke pa take za za BOB, da na rit pades. :D
Spali smo pa v lustneh B&B in ko smo prisli na zajtrk nas je lastnica cudno gledala in mal osorno komentirala "A psa pa na zajtrk ne boste pripeljali?"  :o

Ziva in Klark

Kako pa greš v Wels? Ali pa v Erbo? Kakšne so sploh cene za prespat, bencin, itd.? Da vidim, kako se mi finančno izide.. :) :)
Mi pa ful diši ponudba.. :P
Pa Haller je iz Italije, tako da bi skoraj morala iti enkrat pogledat.. :P:P



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 29 November 2009, 14:40:36
Hoj Hally...Erbo se da prijavit se do ponedeljka, sam je zdaj cena (mislim da) 52 EUR za placilo. Mogoce gre prijateljica na razstavo, pa jo lahko vprasam ce ima se plac.
Jaz grem pa ocitno sama v Wels...ima mogoce se kdo plac za enega cloveka in eno vecjo, prijazno pasjo rit? Se mi res ne da it sama, sploh ker nisem super snezni voznik. Grem pa za oba dni.
Hvala ze v naprej.

Lp Ziva

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 29 November 2009, 15:44:18
Hoj Hally...Erbo se da prijavit se do ponedeljka, sam je zdaj cena (mislim da) 52 EUR za placilo. Mogoce gre prijateljica na razstavo, pa jo lahko vprasam ce ima se plac.
Jaz grem pa ocitno sama v Wels...ima mogoce se kdo plac za enega cloveka in eno vecjo, prijazno pasjo rit? Se mi res ne da it sama, sploh ker nisem super snezni voznik. Grem pa za oba dni.
Hvala ze v naprej.

Lp Ziva
Oh ja.. predrago.. :):) Bi pa šla gledat.. pa si razdelimo bencin ali kaj podobnega.. :) Kje pa boš prespala, če greš za 2 dni? LP