Urine-Off

Živa · 1656

Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
: 15 December 2008, 15:01:36
Urine-Off  - sredstvo za odstranjevanje urina

  • Encimatsko razgradi kristale urina.
  • Odstrani madeže urina – tudi stare in zasušene.
  • Varen za uporabo v okolju, kjer se zadržujejo ljudje in živali.
  • Varen za uporabo na vseh površinah

Encimi v Urine-Off so posebej oblikovani in sestavljeni tako, da razgradijo kristale sečne kisline, poleg tega, da odstranijo tudi druge komponente urina. Učinkovita odstranitev teh kristalov je tisto, kar loči Urine-Off od ostalih čistil. Ker je odstranjen razlog za vonj in madež, je problem z urinom rešen. Urine-Off ima prijeten vonj po citrusih, ki tudi izgine, ko se sredstvo posuši.

http://www.sen.si/urine-off.htm

Urine-Off za urin malih živali



  • Odličen za čiščenje kletk malih živali.
  • Deluje tudi na urin vretic (belih dihurjev), ki je znan po izredno močnem vonju.

Urine-Off čistilni robčki za umivanje hišnih živali



  • S posebej velikimi in močnimi čistilnimi robčki žival hitro umijemo brez stresa, ki ga lahko povzroči klasična kopel.
  • Vsebujejo naravne sestavine, ki dajo dlaki sijaj in čistočo, pri tem pa odstranijo umazanijo, prhljaj in odmrlo dlako.
  • Hipoalergeni – ne vsebujejo dišav in barvil ter so varni za uporabo tudi na občutljivih živalih.


LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


masyka

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 01 April 2009, 23:59:26
 Ena ogromna pohvala za glodalsko verzijo Urine Off-a! Preizkušeno pri dveh veveričkah-ena od njiju je kar se lulanja tiče pujsa na kvadrat  ::) v dveh velikih kletkah in sem resnično navdušena. Doma imam še kakih 5 ali 6 drugih sprejev za čiščenje, od encimskih do malo manj "naravnih", pa se noben ni niti približno tako dobro obnesel. Samička mi namreč urinira po rešetkah kletke (zraven jih mimogrede skupi še omara), kar se zasuši, ima vonj in vedno sem klela drgnjenje vsake rešetke posebej. Urine Off pa lepo posprejam, pustim par minutk (bi bilo bolje več, ampak kletko pač potrebujem-kljub temu hitro in vidno dobro deluje) in obrišem. Vonj po urinu se takoj po nanosu precej okrepi, potem pa čisto izgine. Uspela sem popolnoma očistiti celo vijak, s katerim je pritrjena posodica s hrano, ki je bil tako zapackan, da bi bil lahko samo še za v smeti. Živalic niti malo ne moti, zadošča za kar nekaj časa... Priporočam :)!

(P.S. edino uporaba z lučko na lastno odgovornost-včasih je bolje, če določenih stvari ne veš  :D)

"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #2 : 24 November 2010, 10:39:06
Poleg Urine-Off za urin malih živali sedaj tudi

Urine-Off za urin hišnih živali

http://www.sen.si/urine-off/urine-off_multi-pet.htm


LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #3 : 23 Junij 2011, 09:33:33


... in spremljajte novice o sredstvu za odstranjevanje urina URINE-OFF.

Na www.sen.si/urine-off.htm je dodan "Všeč mi je" gumb pri posameznih izdelkih...

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…