Težave z MSN-jem

ginka · 9695

ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
: 26 December 2008, 18:15:03
Ojla!

Kot že naslov teme pove, imam twžave z MSN-jem. Namreč že dva dni se ne morme vpisati v MSN, in prikaže se mi okence, kjer piše, da povezava trenutno ni vzpostavljena in da proxy ne dela. :-\ In nekaj o varnostnem certifikatu... In ker sem se sama lotila popravljevanja, sem namesto Internet Explorerja naštimala msn, tisto msn-jevo stran. :-[ Zdaj sicer uporabljam Mozillo, mene ne moti, samo domači bi radi imeli Explorer, pa še zaradi priljubljenih ::)

Zdaj me pa zanima, če kdo ve kako naj popravim, da me bo vpisalo v MSN, in kako naj dobim spet Internet Explorer?

Hvala

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #1 : 26 December 2008, 18:28:53
Ali lahko vprašam še nekaj, kajti tudi jaz imam težave z MSN-jem samo ni ista. :-\

Drugače pa ne vem kaj je pri tebi(oz.MSN-ju) narobe.  :-\

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 26 December 2008, 21:24:55
Če prav razumem je sedaj v internet explorerju nastavljena za domačo stran (to je tista, ki se ti odpre, ko odpreš explorerja) msnjeva stran, ti pa bi rada imela neko drugo (naprimer google)? To spremeniš tako, da greš v IE (internet explorerju) na Tools in izbereš Internet options, potem pa v okencu, ki se ti odpre v zavihku General, v Home page spremeniš naslov spletne strani v tisto, katero bi ti pač rada imela (v mojem primeru je to google.si)

Upam, da je vsaj približno dobro razloženo...ker sem namreč popolnoma zanič v razlaganju :-[

Glede msn-ja pa...si ga že poskusila na novo inštalirati? Nimam druge ideje kaj drugega bi lahko poskusila...

lp



ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #3 : 26 December 2008, 22:24:13
Ja, sploh nisem imela Explorer-ja ampak msn :-[ Tako da sem že uredila, tako da imamo zdaj spet IE :) Hvala :-*

Msn se pa že na novo inštalirala, zbrisala starega... in ni nič bolje. Sem naredila tudi nov account, pa tudi tega ne prijavi... In zdaj tudi raje sama kaj ne poskušam, ker z mojim znanjem lahko zjebem cel računalnik... :-[ Pomoje je cerfikat potekel.

lp

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #4 : 26 December 2008, 22:32:59
Ja, sploh nisem imela Explorer-ja ampak msn :-[ Tako da sem že uredila, tako da imamo zdaj spet IE :) Hvala :-*

Msn se pa že na novo inštalirala, zbrisala starega... in ni nič bolje. Sem naredila tudi nov account, pa tudi tega ne prijavi... In zdaj tudi raje sama kaj ne poskušam, ker z mojim znanjem lahko zjebem cel računalnik... :-[ Pomoje je cerfikat potekel.

lp
http://www.ebuddy.com/

Prijaviš se z svojim accountom (s tem ko ga maš pač za msn) pa ti pokaže seznam stikov. dokler te noče na msn prijavit, bo pomojem čisto okej ^^



ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #5 : 27 December 2008, 09:11:32
Hvala Alja, sem se že prijavila v msn z e-buddy-em ;D Čeprav se še nisem navadila nanj, ampak bo vredu ja :D


Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #6 : 28 December 2008, 11:23:20
A si msn zbrisala tam, na nadzorni plošči/control panel ?

L



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #7 : 28 December 2008, 15:27:32
Drugače pa v Mozillo lahko uvoziš priljubljene iz IE-ja.
To sem jaz naredila, ko mi v IE-ju ni hotelo odpirat videov, pa sem si naložila Mozillo dol, na vsesplošno razburjanje domačih  ::) Potem pa sem še uvozila priljubljene v Mozillo in zdaj IE sploh ne odpiramo več  :o



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 28 December 2008, 16:00:34
Kakšno napako ti pa javi pri vpisu v MSN (bi bilo fino, če b i prepisala vse, kar ti napiše, se bo dalo več pomagati).

Včasih vem, da je msn zmotila tudi napačno nastavljena ura in datum, preveri še to.


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #9 : 28 December 2008, 16:09:25
Jaz sem pa pomojem že več kot pol leta na ebuddy-u  :-[ . Sem zamenjala računalnik pa dam za downloadanje msn-ja mi na koncu zmeraj napiše, da msn ni veljaven  ??? Mogoče ve kaj je narobe? Sem pa zmeraj v Mozilli Firefox  ;)



ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #10 : 31 December 2008, 14:42:00
Rosana, sem zbrisala povsod. :)

nyssa, nam je tudi racunalnicar svetoval, naj uporabljamo Moyillo, ker naj bi bila bolj varna . ;)

n+n, sem si ravno se enkrat nainstarila msn, pa ne morem afne napisat, ker mam zgleda izbrano da imam, drugacno tipkovnico, da imam v racunalniku nastimano, na nevem anglesko. :o tako, da moram zdaj pritisnt z, da napise y in obratno ::) Lahko kdo pomaga

hvala

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #11 : 31 December 2008, 16:11:38
Evo, sem vse zrihtala, MSN mi končno dela, s tipkovnico pa tudi nimam več težav :)

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran