Bernardinec [St.Bernhardshund,Saint Bernard Dog]

*nastja* · 53741

Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 07 Oktober 2009, 15:58:19
No mi mamo doma bernardinca  ;D(in labradorko).Ime mu je Ron.1 marca je bil star leto dni.Ni rodovniški,ampak je iz zelo dobrt družine.Je iz Radeč in od tistih lastnikov ki imajo najdebelejši kostanj v sloveniji.Okoli njih ni na kilometre nobene hiše in sam ptičke slišiš.Je zelo luštkan :P

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 22 November 2009, 10:45:20
No tle so pa še njegove slikce.So zelostrae (ni imelniti 1 leta),ampak je že bil prava mrcina :-9

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 04 Januar 2010, 14:51:00
mi smo bili v brezju pri bini in daji.meni so bernardinci krasni psi, ena najlepših pasem. :)



Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 04 Januar 2010, 15:27:48

Sem ravno prišla z sneženega sprehoda.Ron je res užival (tudi Kala).
Ja bernardinci so res eni krasni psi.
Še nekaj slik Rona (in Kale)
http://www.mojalbum.com/xjapan/ron-in-kala#c505
http://www.mojalbum.com/xjapan/ron-in-kala-na-snegu-2010

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Ron_landseer

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 05 Januar 2010, 16:26:19
Pozdrav!
Res so čudoviti tile vaši bernardinci. Jaz imam sicer landseerja, ki ga pa vsi v mojem mestu zamenjujejo za bernardinca. Med njimi je pa res bistvena razlika, prvo sploh barva in zgled. Sicer že par mesecev, sm na razstavi v Celju uspela slikat tega lepotca, da vam ne kvarim teme z landseerji.

LP SABINA

Psi so zakon!!


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 09 Januar 2010, 20:10:45
Bom dala še par posameznih fotk (ko smo bili prejšnji teden na snegu)


Tako smo papali snegec :)


tako smo lajali

tle smo se pa spremenili v kakega rottweilera

teleček (je bil v pašniku)

tako se pa pridemo čohati

tako smo se pa igrali

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 10 Januar 2010, 19:30:21
Še par slik z današnjega sprehoda

 :-* :-* :-* :-* :-*

tako izgeldamo v celoti (na tej sliki se vidi njegovo rano)

smrček

pa še ena z strani

smo lepi ane  :D 

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Maruša_Star

  • *
    • Prispevkov: 404
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 18 Januar 2010, 19:09:33
V Zasavju se že 14 dni potika mlad bernardinček, star cc.a 6-9 mesecev (po moji oceni). Kuža je ful prijazen, scrkjlan, rad ima ljudi in tudi ostale pse. Ovratnice nima, prav tako se v 14 dneh ni pojavil njegov lastnik.

Če mogoče kdo ve za koga, ki bi psa lahko izgubil ali pa bi ga bil pripravljen posvojiti, naj se mi javi.

pesjanar je res super in ga je škoda pustiti na cesti.  :'( :'(



Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 18 Januar 2010, 19:15:55
Bogi kužek.Če bi lahko bi ga šla takoj iskat.Provi ga drugači peljat v bližnje zavetišče in bo tam lahko najdel lastnik in drugači  takoj nov dom. (tako mlad bernerdinec takoj najde dom).Upam da čimprej najde (novega) lastnika.

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 26 Januar 2010, 14:25:18
Par slikic z včerejšnjega sprehoda

Tako se nastavlja da ga slikam ::)

gledamo

Spet se nasavljamo za slikati ::)

in spet

tako izgleda naša postava (tukaj se vidi rano)

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 02 Marec 2010, 17:03:30
Včeraj je Ron dopolnila dve leti.
Nekaj njegovih slikc







A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #72 : 03 Marec 2010, 15:08:55
Vse naj naj Ron. :-*
In še veliko lepih trenutkov z Kalo. :)

My best friend is a westie


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 03 Marec 2010, 17:02:03
Višauska_terierka hvala  :-*
Ron ti podarja koš poljubčkov oz. oblizov   :) :P

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #74 : 03 Marec 2010, 18:16:33
Hvala. :-* :-*

My best friend is a westie


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 26 Marec 2010, 20:26:36
Še malo slikc mojega lepotca  ;)






A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!



Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #77 : 22 Januar 2016, 20:46:35
Da malo  odprašimo tole temo - psarna RIOS Saints ima trenutno mladičke dveh zdravih, razstavno zelo uspešnih psov,  oba imata opravljen tudi B-BH izpit. Starša živita doma, mladičke pa se lahko pride tudi pogledat ;)

Juwi in mularija


Ninetou Nayati RIOS Saints pri petih tednih in pol


Več fotk in kontakt pa na njihovi FB strani.



Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #78 : 19 September 2016, 11:02:43
Žal se zgodi, da včasih kakšen pes dobi napačne lastnike in to se je zgodilo tudi psički iz zadnjega legla v psarni Rios saints, ki se vrača iz Nemčije in bo naprodaj po isti ceni po kateri jo bo vzrediteljica sedaj odkupila nazaj :(.
Psička je stara 9 mesecev, ima rodovnik, je redno cepljena, ob prihodu nazaj jo bodo spremljali tudi zdravstveni izvidi, ki potrujejo, da nima znakov displazije (ena najbolj pogostih težav velikih pasem, največkrat sicer pri "čistokrvnih" brez rodovnika), tudi sicer je psička povsem ok, ker jo je vzrediteljica pred kratkim videla tudi v živo, na eni razstavi.
Za tole punco se išče res dober dom. Je tudi razstavno perspektivna (če ima kdo interes), ampak bistveno je, da jo bo k sebi vzel nekdo, ki jo bo imel rad za vedno, nezaželeni interesenti pa so tudi tisti, ki prakticirajo vzrejo "čistokrvnih" nerodovniških bernardincev. Žal nimam fotografije, ker je informacija, da psička prihaja nazaj, prišla precej iznenada.
Za več informacij pa kontaktirajte vzrediteljico.
GSM: +386 41 391 216
Email: [email protected]
FB stran: RIOS Saints