Androma Collies II

katie · 36631

LadyLia

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #210 : 29 April 2009, 10:50:38
super, pa so le našli vsak svoj dom  :D  :-*

A dog is the only thing on earth that will love you more than you love yourself.


Donnatela

  • *
    • Prispevkov: 338
    • Točke: 0
  • Androma Collies & Corgis
Odgovori #211 : 29 April 2009, 21:14:31
super, pa so le našli vsak svoj dom  :D  :-*

ne še čisto  :-\

www.androma-collies.com - Androma Collies Kennel


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #212 : 29 April 2009, 21:30:43
ne še čisto  :-\

?   :-\ Se je še kaj spremenilo glede rezervacije ali kaj?

Vsi so že odšli v nove domove, še Lee in Jaba sta pri meni ( rezervirani), Jenny pa ostane doma. Jabadabadoo gre drug teden na dolgo pot v Krems na Donavi.
Idol je pa danes šel tudi blizu nas.  ;D

lp




Donnatela

  • *
    • Prispevkov: 338
    • Točke: 0
  • Androma Collies & Corgis
Odgovori #213 : 29 April 2009, 22:12:27
?   :-\ Se je še kaj spremenilo glede rezervacije ali kaj?



Ne glede Jamaice razmišljamo kaj bi naredili.

www.androma-collies.com - Androma Collies Kennel


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #214 : 29 April 2009, 22:33:34
ampak a jamaica že ima novega lastnika?

:)


lucky7

  • *
    • Prispevkov: 533
    • Točke: 1
  • Androma
Odgovori #215 : 29 April 2009, 22:43:25
Ne nima še nobenega lastnika


lucky7

  • *
    • Prispevkov: 533
    • Točke: 1
  • Androma
Odgovori #216 : 30 April 2009, 19:26:53
Nov dom še išče soboljevo - bela samička po imenu Androma Jamaica Mystic Lady.




Donnatela

  • *
    • Prispevkov: 338
    • Točke: 0
  • Androma Collies & Corgis
Odgovori #217 : 30 April 2009, 22:08:52
Ojla!

Naj povem,  da je Nika končno povedala, da se odpove Jamaici. Torej njena Lee ni njena. In hvala, da si to povedala šele zdaj in nas pustila čakati in čakati. Šli smo ti na roko, odslavljali smo kupce, ker smo bili 100% da jo vzameš.
In Nika prosim, da odstraniš vse povezano z Jamaico, ker psička bo kmalu-upam  8), dobila nove lastnike, in ne bi bilo lepo do novih lastnikov, da javno uporabljaš njeno ime in slikice, kot za svojo psico. Tudi spletno stran mislim.

Torej ANDROMA JAMAICA MYSTIC LADY išče nove lastnike, skrbne in odgovorne. :)

Lp

www.androma-collies.com - Androma Collies Kennel


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #218 : 30 April 2009, 22:13:56
Upam da Lady, najde čimprej prave lastnike, take ki jo bodo imeli radi in ki bodo vedeli kaj so z njo dobili  :-* :-*

Glede vsega tega sem pa čist brez besed  :-X


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #219 : 30 April 2009, 22:19:58
In zakaj zdaj ne? ??? Mi ne gre v glavo.



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #220 : 30 April 2009, 22:21:49
Donnatela kaj pa če bi pri vas ostala?

Upam, da čimprej najde odgovorne lastnike, ki bodo zanjo skrbeli še dolgo potem, ko ne bo več mlada.



lucky7

  • *
    • Prispevkov: 533
    • Točke: 1
  • Androma
Odgovori #221 : 30 April 2009, 22:40:28
Ne more ostati  pri nas, ker ostane pri nas njena sestrica Jenny ( hčer je prav zaljubljena v njo), žal. Če bi zdaj oddala Jenny, bi bila to največja krivica za Tejo.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #222 : 01 Maj 2009, 10:39:15
Torej ANDROMA JAMAICA MYSTIC LADY išče nove lastnike, skrbne in odgovorne. :)
Upam, da bo kmalu našla nove dobre in odgovorne lastnike, ki jo bodo imeli radi, zanjo lepo skrbeli. Resnično mi je tale psička od celega legla ena izmed najlepših. Lee tako želim, da čimprej dobi nov dom. Res škoda, da ne more pri vas ostati.

lp


Terrierka

  • *
    • Prispevkov: 1.555
    • Točke: 4
  • to the ∞ & beyond
Odgovori #223 : 01 Maj 2009, 16:06:57
Že nekaj časa me ima, da bi tole napisala...
Saj se tudi meni ne zdi prav, da ste toliko časa čakali, na koncu vam bo pa Lee ostala... samo tole? A sploh veste kako hudo je Niki? A jo poznate osebno? A veste zakaj ne bo vzela Lee? A veste, da vsakič ko kdo omeni Lee, joka? A veste da si ne upa pogledat kaj ste napisali, kaj šele, da bi odgovorila? A veste zakaj si ne upa? Ker se boji, da jo boste napadali (in to upravičeno...jaz si tudi ne bi upala)!

Nika si je samo želela psa, za vse ostalo ni odgovorna ona... ;)


Ojla!

Naj povem,  da je Nika končno povedala, da se odpove Jamaici. Torej njena Lee ni njena. In hvala, da si to povedala šele zdaj in nas pustila čakati in čakati. Šli smo ti na roko, odslavljali smo kupce, ker smo bili 100% da jo vzameš.
In Nika prosim, da odstraniš vse povezano z Jamaico, ker psička bo kmalu-upam  8), dobila nove lastnike, in ne bi bilo lepo do novih lastnikov, da javno uporabljaš njeno ime in slikice, kot za svojo psico. Tudi spletno stran mislim.

Torej ANDROMA JAMAICA MYSTIC LADY išče nove lastnike, skrbne in odgovorne. :)

Lp


Tale del se mi zdi popolnoma nesmiselen...še enkret ponavljam, ne mislim, da je prav, da ste čakali tako dolgo in da vam je sedaj ostala. Strinjam se tudi s tem, da ne uporablja slik psičke, ki ni njena. Samo označeni del se mi zdi pa krut do Nike in popolnoma nepotreben. :-X
Lp


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #224 : 01 Maj 2009, 16:13:44
Se podpišem! ;) Nike nepoznam osebno, ampak se z njo pogovarjam prek skypa in lahko rečem da se mi zdi fajn punca, ki definitivno NEBI (!!) Pustila svoje pisčke če nebi blio nujno! Veselila se je je že ufff... dolgo,dolgo nazaj! In nemorete vedt kaj prestaja zato bodte rajše tiho! Nika bod močna, mi2 z Evoo sva 100000% na tvoji strani! Mislim taki ljudje me res razp!"%ite! :-X

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


katie

  • *
    • Prispevkov: 974
    • Točke: 0
  • eternal flame
Odgovori #225 : 01 Maj 2009, 16:18:26
Že nekaj časa me ima, da bi tole napisala...
Saj se tudi meni ne zdi prav, da ste toliko časa čakali, na koncu vam bo pa Lee ostala... samo tole? A sploh veste kako hudo je Niki? A jo poznate osebno? A veste zakaj ne bo vzela Lee? A veste, da vsakič ko kdo omeni Lee, joka? A veste da si ne upa pogledat kaj ste napisali, kaj šele, da bi odgovorila? A veste zakaj si ne upa? Ker se boji, da jo boste napadali (in to upravičeno...jaz si tudi ne bi upala)!

Nika si je samo želela psa, za vse ostalo ni odgovorna ona... ;)


Tale del se mi zdi popolnoma nesmiselen...še enkret ponavljam, ne mislim, da je prav, da ste čakali tako dolgo in da vam je sedaj ostala. Strinjam se tudi s tem, da ne uporablja slik psičke, ki ni njena. Samo označeni del se mi zdi pa krut do Nike. :-X
Lp

Jaz Nike sicer osebno ne poznam, ampak vem da ji je hudo in da ni bilo vse v njenih rokah. Ampak vseeno mislim pa, da bi lahko imela lepši odnos do te nastale situacije. Če ne ona pa vsaj starši. Mislim, kaj pa človeka stane, da sporoči kakšno je stanje in zakaj tako. Vzrediteljici bi že razumeli, ampak ne tako, da čakata in ne dobita nobenega odgovora.

Aydeen Collies
... don't stop believin', hold on to that feelin'


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #226 : 01 Maj 2009, 16:23:52
Vzrediteljici naj se zavedata tudi tega, da je v skladu z našim zakonom živali prepovedano prodajati/oddajati osebam, mlajšim od 16 let. Torej ne razumem, zakaj ste se zdaj zgrnili nad Niko. Tako ali tako se ni mogla/smela ona dogovarjati z vami za nakup/prevzem živali. Obrnite se na njene starše/skrbnike, ker kolikor sem razumela, gre za zelo mlado dekle. Ampak ja, seveda, najlažje je javno udarit po nekom, ki vam ni kos. Da vas ni sram!


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #227 : 01 Maj 2009, 16:30:55
Ah končno se strinjam s tabo! Sram vas naj bo! >:(

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


katie

  • *
    • Prispevkov: 974
    • Točke: 0
  • eternal flame
Odgovori #228 : 01 Maj 2009, 16:43:13
Nika je pač ni mogla vzeti in pika, končajmo zdaj s tem.
Zdaj je najbolj važno, da Jamaica najde nov dom  :-*

Aydeen Collies
... don't stop believin', hold on to that feelin'


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #229 : 01 Maj 2009, 16:44:04
Da bo malo bolj jasno:

ZAKON O ZAŠČITI ŽIVALI v 10. člen-u določa:
Prepovedano je prodajati ali podarjati hišne živali osebam, mlajšim od 16 let, brez privolitve njihovih staršev ali skrbnikov.

Torej... Me zanima naslednje;
Glede na to, da je Nika dekle, ki hodi še v OŠ, in se jo tu javno napada in ji očita, da ni prišla po psico;

Ali ste javno stresle sveto jezo na otroka, ker ste zafrustrirane, ker si jeze ne upate strest osebno na starše ali pa ste šle mimo črke zakona in ste žival dejansko mislile prodati osnovnošolki? Resno me zanima.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #230 : 01 Maj 2009, 16:46:09
Nika je pač ni mogla vzeti in pika, končajmo zdaj s tem.
Zdaj je najbolj važno, da Jamaica najde nov dom  :-*

Ne, zdaj je meni osebno zelo važno tudi, da se vzreditelj izreče o tem, zakaj je javno napadel mladoletno osebo, v kolikor se drži obstoječega zakona!


Donnatela

  • *
    • Prispevkov: 338
    • Točke: 0
  • Androma Collies & Corgis
Odgovori #231 : 02 Maj 2009, 15:53:14
Ne, zdaj je meni osebno zelo važno tudi, da se vzreditelj izreče o tem, zakaj je javno napadel mladoletno osebo, v kolikor se drži obstoječega zakona!

YO, prvič ne bodi pametna glede vsega!!! Prvič naj omenim, da je Nika hodila na oglede legla s svojimi starši, in nikakor ne bi prodali mladiča mladoletni osebi. Naj omenim, pa da njeni starši delajo krivico njej sami, lastni hčerki, ker ne izpolnijo želje. Pripravljeni smo bili še nekaj časa počakati ( psičko naj bi prevzeli v začetku aprila), nato smo zahtevali aro, da smo 100% sigurni. Tudi tega ni bilo z njihove strani. Mi je pa hudo zaradi Nike, kar so ji starši naredili. Vsakemu kupcu damo tudi možnost, da kužka plačajo po obrokih.
In zelo podlo od vas, da nas napadate s tako grdimi besedami. Sram naj VAS bodi!
Starši od Nike bi pa lahko sami povedali nam, da ne mislijo vzeti psičke, ne pa da Niko za to zadolžijo. KAJ JE UBOGI OTROK KRIV ZA TO!! ŠE NE VEDO KAKO KRIVICO SO JI NAREDILI.

In hvala vsem, ki nam kvarite ugled. Smo le dobri po srcu, in nikakor podli. Radi imamo pse, mladičke, in najlepše je za nas, da najdejo dobre lastnike.

Lep pozdrav!

www.androma-collies.com - Androma Collies Kennel


Melody

  • Gost
Odgovori #232 : 02 Maj 2009, 17:02:54
Kot lastnica Androma Collies psičke lahko samo povem da sta Martina in Andreja super vzrejnice. Marsi katera vzrejnica se nebi trudla, tako kot Martina, da bi iz I legla samičko obdržala pri življenju. Sem opazovala Ice Melody kako je bila drobčkana in komaj pri življenju, ker so jo pazili in merkali je sedaj zrasla v prekrasno psičko. Tako, da sem hvaležna Martini in Andreji in lahko samo rečem da imata odlično psarno in če bom kdaj jemala škota v Sloveniji bom 100% pri njima... ;)



Melody

  • Gost
Odgovori #233 : 02 Maj 2009, 17:03:56
Kot lastnica Androma Collies psičke lahko samo povem da sta Martina in Andreja super vzrejnice. Marsi katera vzrejnica se nebi trudla, tako kot Martina, da bi iz I legla samičko obdržala pri življenju. Sem opazovala Ice Melody kako je bila drobčkana in komaj pri življenju, ker so jo pazili in merkali je sedaj zrasla v prekrasno psičko. Tako, da sem hvaležna Martini in Andreji in lahko samo rečem da imata odlično psarno in če bom kdaj jemala škota v Sloveniji bom 100% pri njima... ;)

a ja je pa to moje osebno mnenje in lepo se mejte ;D



lucky7

  • *
    • Prispevkov: 533
    • Točke: 1
  • Androma
Odgovori #234 : 02 Maj 2009, 20:52:59
Androma Jamaica Mystic Lady je našla prav lep dom pri eni zlo fajn družini v Trzinu.  ;D
Naslednjo soboto bo Jenny ostala "sama", brez sestric in bratcev.

lp


sana

  • *
    • Prispevkov: 514
    • Točke: 1
  • Living with aussie is a challenge!
Odgovori #235 : 03 Maj 2009, 10:28:51
Super za psičko. Zdaj pa res imajo vsak svoj dom :)

dogs are my way of life
http://sana.moj-album.com


Manca

  • Gost
Odgovori #236 : 05 Maj 2009, 14:22:18

In zelo podlo od vas, da nas napadate s tako grdimi besedami. Sram naj VAS bodi!
Starši od Nike bi pa lahko sami povedali nam, da ne mislijo vzeti psičke, ne pa da Niko za to zadolžijo. KAJ JE UBOGI OTROK KRIV ZA TO!! ŠE NE VEDO KAKO KRIVICO SO JI NAREDILI.


Se podpišem pod tole, res ste naredili vse kar ste lahko.

Me veseli da so vsi v novih domovih  :-* :-*, upam, da se bodo imeli lepo.

Lp,Manca



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #237 : 17 Oktober 2009, 13:56:30
Ima kdo kakšne slikce kako so se psički razvili??