Bernski planšarski pes - leglo A psarne Carynthia's

melisa · 61834

melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #240 : 11 April 2009, 08:19:31
Živjo!

Res je, včeraj je bil za nas prvi dan D. V novi dom sta odšla kar dva naša mladička, Athos in Amber. :) Čas je kar prehitro minil in že smo se poslovili od naših prvih dveh malčkov. Zdaj pa bodo postopoma sledili še ostali. :-\ Sem pa zelo vesela zanje, saj smo jim našli res super lastnike in nove domove, kjer se bodo več kot odlično počutili. ;D

No, prvi je v novi dom v Ljubljano odšel naš najmlajši, Carynthia's Athos Junior. :)


Athos z novima lastnikoma


V novi dom pa je včeraj odšla tudi naša Carynthia's Amber Rose, po novem Missy. :) Živela bo v Podpeci v Črni, s svojo prababico Tero (od Melly mamico ter od Ruby babico ;)), mešančkom Zimmyjem, konji, ovcami ter vietnamskimi prašički. :P Z Missy pa se bova tudi razstavljale, tako da naju mogoče srečate v prihodnosti na kakšni razstavi. ;)

Missy z novimi lastniki


Lp, Eva


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #241 : 11 April 2009, 09:43:44
O super da se bosta z Missy pokazali na kakšni razstavi :P Res je ona najbolj podobna naši princeski in me ful zanima kako se bo razvijala, zato fajn da se bomo srečevali ;)

Kdaj gredo pa še ostali?


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #242 : 11 April 2009, 09:50:52
Eva - po slikah sodeč, so oboji lastniki čisto blaženi z mladički v naročju. :) :D
Sem vesela za mladičke, ker si jim našla super domove, obenem pa mi je hudo zate, ker vem da jih je težko spustiti iz rok. :-*
Upam, da se bo kateri od njih tudi tukaj kaj javil, pa da bomo zdaj še male kepice spremljali kako bodo rastli v ogromne medvedke. :)



melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #243 : 11 April 2009, 09:54:42
Helena, ja res je Missy zelo podobna Isis in upam, da se bo tudi razvijala tako lepo kot njena polsestrica. ;)

Ostali pa bodo odhajali postopoma ta teden. Jutri gre Atai, nato v torek Amos, v sredo Ace, v petek Ally, v soboto Aynee,...vmes pa pridejo še po Arkija in verjetno po Auro. ;)

Tina, res jih je težko oddati, ampak če veš, da si jim našel lep dom, je kar malce lažje. :) ;)
Ja, povabljeni so tudi na forum, tako da upam, da se bodo javljali tudi tukaj. :) Drugače bom pa kar jaz poročala novice o njih. ;)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #244 : 11 April 2009, 10:49:11
A je Aurica že našla dom? :o :)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #245 : 11 April 2009, 10:52:20
Kepice male  :-* Sem vesela, da so našli tako lepe domove. In se strinjam s Tino, novi lastniki izgledajo presrečni z tamalimi v naročju  ;D Naj izkoristijo ta čas, ko jih še lahko takole crkljajo na rokah  :D  :P

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #246 : 12 April 2009, 15:10:27
Ojla!

Včeraj smo že dobili novice lastnikov Athosa in Missy, ki se v novih domovih odlično počutita. Athos je bil menda zelo priden celo pot do Ljubljane, prav nič ga ni bilo strah in ko je prišel domov, je najprej povsem pogumno prevohal novo okolico. :) Tudi noč je preživel povsem mirno ob svoji lastnici in spal do sedmih zjutraj, nato pa sta se odpravila ven. ;) Njegova lastnica pravi, da je najbolj krasen kuža, kar jih je in da je zelo zelo hvaležna, da ga ima. ;D Dobila sem tudi njegove slikce, ki jasno pričajo o tem, kako v novem domu uživa. ;D










Tudi Missy se je brez problemov vklopila v novo družino. Prababica Tera jo je menda takoj vzela za svojo, kakor bi vedela, da je Missy njena pravnukinja. ;) ;D Tudi ona je noč mirno preživela in ni nič jokala po mamici ter bratcih in sestricah. Skratka uživa! ;D

Lp, Eva


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #247 : 12 April 2009, 16:47:12
Krasne fotke malega Athoska! :-* Madona je spet zrastel od prejšnega tedna. :o
Tačke ma pa čist po očiju... :D :D

Res lepo, da se oba super počutita v novih domovih. :)



melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #248 : 12 April 2009, 22:09:17
V novem domu sta sedaj tudi že naš Atai ter naš Arki. :) Atai je odšel v Kočevje in je zelo mirno prestal vožnjo, zdaj pa se že veselo igra. :) Arki pa je odšel na Primorsko. Z njim pa se bova tudi razstavljala, tako da tudi njega lahko še srečate na kakšni razstavi. ;)

Atai pri 8-ih tednih :)




Arki :) (foto: Tina Belc)


Lp, Eva


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #249 : 13 April 2009, 11:31:34
Eva, kam na primorsko je šel Arki? Če seveda ni skrivnost  :D ;D

:)


melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #250 : 13 April 2009, 11:51:16
polonči, seveda ni skrivnost. :D šel je na Kozino. Zakaj, mogoče poznaš? :)


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #251 : 13 April 2009, 11:54:04
Ne, ne poznam...mi smo z okolice Nove Gorice in sem mislila da pride kam bližje nam... :D

:)


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #252 : 13 April 2009, 13:00:36
Krasne fotke malega Athoska! :-*Tačke ma pa čist po očiju... :D :D

He, he lepotec Atos junior. Eva je pomoje že vedala, zakaj si je prislužil očkovo ime ;)

Pa skoz manj vas je :-\ A Ruby kaj pogreša mladičke?


melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #253 : 13 April 2009, 13:39:13
Js sm takoj, ko je prišel na svet, rekla ta je pa ati. ;D Pa je dobil takoj ime. ;)

Ja, res nas je vedno manj. Zdaj je samo še 5 mladičkov, se mi zdo vse tako prazno. :-\ Pa občutno manj dela je. Jutri bo pa še en manj, ker Amos odhaja v nov dom. :( :)
Ruby pa sploh ne kaže znakov, da bi mladičke kaj pogrešala. Prav lepo vse skupaj prenaša. :) Itak pa ma doma še 5 malih razgrajačev, ki ji pošteno parajo živce. :P ;)


melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #254 : 13 April 2009, 21:41:09
Danes smo naše kepice peljali na izlet na travnik. Prej nam to ni uspelo, zdaj ko jih pa je le še 5, pa jih lažje obvladamo. ;) Malčki so zares uživali. Novo okolje jim je bilo zelo zanimivo, želeli so vse prevohati in pregledati. Malo so tekali po travniku, nato pa se ulegli v senčko in počivali. :)
Nastalo je tudi nekaj luštnih fotk...





Aura






Ace




Ally






Amos




Aynee




Lp, Eva


melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #255 : 14 April 2009, 17:03:12
Danes je v nov dom odšel naš Carynthia's Amos Arrubio, po novem Ozzy. ;) :) Živel bo v Trbovljah.

Amos (Ozzy) z novimi lastniki :)


Lp, Eva


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #256 : 14 April 2009, 21:53:44
Oh Eva, spet imate enega manj....na drugi strani pa so eni srečni lastniki več :)

Se vidi da so malčki na izletu naravnost uživali ;D


melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #257 : 15 April 2009, 17:03:22
Helena, evo pa imamo spet enega manj... :-\ ;)

Danes je v novi dom odšel naš zadnji fant Ace Ventura. :) Odšel je v Ljubljano, kjer mu bo družbo delala tudi psička Vita. ;D

Ace z novima srečnima lastnikoma ;D


No, pri nas doma pa trenutno močno prevladujejo punce. Razen mojega očeta ni v hiši bitja moškega spola. :P ;) Ostale so še Ally, Aura in Aynee, potem sta pa Melly in Ruby, muca Indy ter mama, sestra in jaz. :P :)

Lp, Eva


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #258 : 15 April 2009, 17:47:48
He, he...pol je pa tvoj oče sedaj blažen med ženami :o No sedaj so pa gotovo do konca tedna za odhod pripravljene še punce. Kako je z lastnikom za malo Auro? Ga že mogoče ima?


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #259 : 15 April 2009, 19:31:17
Ooo, super, spet en nov berncek v Trbovljah  :o :o :o

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #260 : 15 April 2009, 19:39:29
Helena, naša Aura je pravkar odšla v nov dom. :) Ostala bo na Koroškem, in sicer v Slovenj Gradcu. Tako da bo blizu nas. ;D

Aura z novima lastnikoma :)



V petek gre Ally, v soboto Aynee in ostali bomo sami. :( ;)

Lp, Eva


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #261 : 15 April 2009, 19:51:31
O super, no pa ste oddali vse. Sem vesela, da je tudi mala Aurica našla svoje ljubeče lastnike.

Se boste morali najprej malo navadit, da ni več živžava pri hiši. Pa malo si boste lahko spočili ;) Sem pa zelo zadovoljna, da sem jih videla še vse na kupu.


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #262 : 15 April 2009, 20:48:33
Oooo Eva, kako so krasni mladički! :o Se vidi, da so novi lastniki zelo veseli. Se kar spominjam dogodka, ko je Lenny odšla z nami.  :-*

Upam, da se kakšen javi na forumu, da bomo lahko spremljali mladičke še naprej. Vi pa si malce spočijte in uživajte ob slikicah, ki jih boste prejemali!  :)



melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #263 : 18 April 2009, 11:10:01
Pa smo ostali sami. :( :) Danes je v novi dom odšla naša zadnja psička Aynee Allegra. :) Živela bo v Ljubljani.
Že včeraj pa je k novim lastnikom v Grosuplje odšla naša Ally. :)

Ally z novimi lastniki :)


Aynee z novimi lastniki :)


Zdaj pa na našem vrtu zopet kraljujeta naši dve punci, Melly in Ruby. :) Vesela sem, da Ruby ni doživela večjih pretresov ob odhodu mladičkov, saj je vse zelo mirno sprejela. :) Mi pa se bomo morali počasi navaditi na mir in "prazno" hišo... ;)

Najbolj pa me veseli, da smo vsem mladičkom našli odlične domove in dobre lastnike, ki jih bodo imeli radi, kakor si to zaslužijo.  :-* ;D

Lep pozdrav,

Eva z Melly in Ruby


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #264 : 18 April 2009, 20:36:52
No pa so vas termitki "zapustlil" :-\ Želim jih srečno v novih domovih, pa upam da bo šel kakšen po očkovih razstavnih stopinjah ;)

Zdej se boste pa lahko v celoti posvetili vašima dvema puncama :P


melisa

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 0
Odgovori #265 : 25 April 2009, 08:43:44
Živjo!

Danes je že en teden odkar je od nas odšla naša zadnja psička. Počasi se že privajamo na mir in tišino in se zopet vračamo na stare tirnice. ;) :)
Mladički se v novih domovih več kot odlično počutijo, lastniki pa me pridno obveščajo in zalagajo s slikicami. ;D
Ne morem si kaj, da ne bi prilepila teh čudovitih fotk naše Grosupeljčanke Ally... ;D :-*

foto: Klemen Rus






Danes pa k nam na počitnice pride naša mala Aura! ;D ;D Že komaj čakam!

Lp, Eva


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #266 : 25 April 2009, 10:51:05
Eva - WaW kok je lepa! :o :o
Joj kako hitro rastejo! Fotke so pa prekrasne! :-*