Problemi z učitelji

kara · 35995

nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #30 : 24 Januar 2009, 20:21:21
Če ima mnenje da je treba ljudi zasmehovati, pretepati zraven pa biti nevoščljiv so zame res loleki  ;) jaz se zaradi videza nikoli nebi premalo oblekla (moja mami bi rajši videla da zamudim celo uro kot da me pusti tako oblečeno vn...) ampak makeup in lak je pa res odločitev posameznika... Ali jaz zaradi tega kaj slabše delam? NE! ali se zaradi pretežno črnih oblačil pretepam, kradem teste itd? NE! Vrjeli ali ne jaz se med poukom nepogovarjam, še razredna pošta me obide (je enostavno ne sprejmem) in tudi pred kakšnim mesecem so moji sošolci ukradli teste (nerešene) en dan pred kontrolno in NISEM vzela testa,NIKOLI še nisem imela plonkca in nasplošno sem bila v ožjem izboru najbolj prihjaznih učencev (prejšno šolsko leto) enostavno imam temne obleke in to matematičarko moti.... res pa je da je ona ena najbolj običajnih ljudi na svetu.... jaz pa (nmalokrat slišim) sem posebna in imam tudi malo drugačen stil, ki ga zaradi učiteljev NEBOM upustila... sicer pa nevem kaj je na mojih cunah posebnega? Ker moj vsakodnevni list olek je tak: črna spodnje majica, majica (temne barve, flis ali jopa črne barve, jeans kavbojke, zimsiki štumfi, črni copati oz. škornji... Res pa je da tudi če sem večinoma prijazna znam biti zajedliva in nasplošno zatežena... sošolci me zato lepo pustijo na miru kar mi čisto ustreza.... seveda pa imam tudi v šoli priatelje torej tiste ki me sprejemajo takšno kot sem. U bistvu se naš razred deli na dva dela... enega v katerem so ''kokoške'' (naličene da komaj držijo trepalnice, lovijo fante, poslušajo le trenutno moderno s**nj* in nasploh jim je pomembno samo kako izgledajo in kako se lahko izživljajo nad nekom) in pa seveda skupina v kateri sem jaz ( normalno oblečene punce (jaz sem baje izjema) ki jm je šola celo malo pomembna venda se neučijo ravno veliko pa dobivajo pri večini predmetov cool ocene,  poslušajo vse vrste glasbe (TH,Red hot chili peppers,(tudi take ki poslušajo HSM in RBD)lahko bi napisala še veliko več o svojem klasu ampak vas nebom mučila  ;) 
meni osebno se zdi najboljša stvar da sem v skupini v kateri vsaka razmišlja s svojo glavo, in nerabi biti kot en poslušen kuža...

PS: najlepše vam vso stvar razloži moja ''slikca'' ;)

že tule si se zmotila....zate je to črna normalna obleka,  za eno x osebo je pa roza....jaz te nisem označila za slabo osebo, saj v končni fazi tudi sama rada oblečem črno, zakaj pa ne? Vendar je ena stvar...ali bi na podelitev Oskarjev tudi prišla s črno pobarvanimi nohti? Verjetno da ne. Črni lak je vseeno zelo kričeč, tako da ti predlagam, da imaš v času pouka nalakirne nohte s pastelnimi barvami oz nežnimi. Še vedno izgleda kul, pa še lepše je videti. ;)
črno pa imej čez vikend, ko se dobiš s prijateljicami.
Neko pravilo vseeno velja, manj je več.
Bova to temo nadaljevali kje drugje, tule so "glavni" problemi z učitelji

lp

ZgaGa


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #31 : 24 Januar 2009, 20:32:51
Oila!
Macika, Ninci, hvala za odgovore :) Najbrž je res.
Smrcek, jaz sm s tabo v drugi skupini  8) Letos so me prvič ''zmejkali''(naličili)  pa še to za to, ker smo se slikali.  :) Ampak js se oblačim v use sorte, ne samo eno barvo npr.
Je pa s to učitelvo tko, da me je učeri spet ob živce spravla, ker je bilo vprašanje ali je bolj srečen človek z željami ali brez. In sem pol napisala svoje mnenje, da je odvisno mogla bi pa napisat mnenje avtorja. Nevem, meni je logično, da na vprašanje izraziš svoje mnenja razen če navodilo pravi drugače.   >:(  Enkrat ji bom pomoje vse besede ponesreči zmetala v faco.  >:(
Drugače se pa z drugimi učitelji večinoma super razumemo sploh tistimi izven šole, celo darila za Novo Leto dobijo. 8) :)



Kateeq

  • Gost
Odgovori #32 : 24 Januar 2009, 22:24:35
Še par mojih izkušenj...
Pri nas učitelji ne kompicirajo zaradi izgleda. Sicer nasploh na šoli ni praktično nikogar, razen dveh ali treh devetošolcev, ki bi po videzu pretirano izstopal, niti ličimo se ne večinoma do devetega razreda, pa še devetošolke se ne vse... Tako, da ni nihče ne izstopa pretirano na tak način in se zato vsaj običajno učlitelji vzdržijo pripomb na naš videz. Sama se oblačim sicer malo bolj neobičajn od sošolk (zelozelo barvito in pisano ><) in mi ni še nikoli nihče nič rekel. Nohte si praktično edina v razredu mažem (občasno še dve sošolki) in to vedno z živimi barvami (rumena, oranžna, rdeča, modra, zelena, vijolična), pa še nikoli nobena učiteljica ni imela pripomb. Tako da vsaj glede tega pri nas nasploh nimamo problemov. Naš razred pa velja nekako za najbolj "težek" razred na šoli, tudi razredničarko imamo precej zateženo tako, da je več problemov s področja odnosov med nami in z učitelji, pa raznorazne bedarije se najdejo. Lansko leto smo imele s sošolkami kar precej težav, zaradi dveh sošolk ki sta prišli v 5. razredu s podružnice in se nikakor nista mogli vklopit v razred. Razredničarka je vso krivdo zvalila na nas češ da ju ne sprejmemo in ju imamo za manj vredne in blablabla, morale smo hoditi na dodatne razredne ure in oni dve sta si izmišljevali stvari, zaradi katerih sta dve sošolki celo dobili ustni opomin. Potem smo se enkrat pač uprle in razložile vse kar je bilo, pa se je bolj ali manj uredilo. Čeprav tisti dve sošolki še letos povzročata probleme...
Sicer pa sem sama odlična učenka že vso osnovno šolo in sem med učitelji precej priljubljena. Vsaj meni se zdi, da od mene (pa nisemle jaz, še nekaj sošolk) več pričakujejo od ostalih sošolcev, na nek način pa imam tudi kak manjši privilegij...  :)



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #33 : 25 Januar 2009, 10:51:48
Kateeq   pošteno povedano. Seveda se od odličnjakov pričakuje več, to pa le zato, ker učitelji vidijo potencial in te želijo pripraviti, da se še bolj potrudiš, sploh v osnovni šoli, da te nekako pripravijo da srednjo, ki je težja in zahteva veliko več truda. Tudi jaz sem bila celo OŠ odličnjakinja, tista taprava s samimi petkami, pa sem bila vedno vprašana najtežje snovi, če sem pa kdaj doma pozabila zvezek z domačo nalogo, pa sploh ni bilo panike, sem lahko jutri prinesla, so mi verjeli. In to je bil pač privilegij.

TYASHY če je v navodilu pisalo izrazi mnenje avtorja, potem nisi imela prav. Če je v navodilu pisalo izrazi svoje mnenje, potem ti predlagam, da pošlješ v šolo mamo, da se malce pogovori z učiteljico in ravnateljem. Tvoje mnenje, je tvoje mnenje, to kar si ti misliš o prebranem. Osebno mnenje učenca se lahko ocenjuje le pravopisno in zgradbeno, koliko si se potrudila, da bi prebrano razumela, da bi mnenje obrazložila, torej zakaj ja in zakaj ne. Vsebine, torej če si se ti odločila za ja, učiteljičino mnenje pa je ne, se ne ocenjuje. Tvoje MNENJE o neki zadevi je tvoja stvar.

Smrček vedno se razred deli na več skupin. Mi niti v OŠ niti v SŠ nekih "kokošk", ki bi se oblačile v rozo, imele nalakirane frizure in nohte, pentljo v laseh, kaj jaz vem, bile "presrane" nismo imeli. Bilo pa je vedno več skupin deklet in fantov. Fantje so eni pač oboževali avtomobile, zbirali sličice, drugi bili resni športniki, tretji bili bilj s "hribov", so imeli zelo radi naravo, jim ni bilo mar kako so oblečeni, samo da se dobro počutji. Učitelji se niso kaj preveč obremenjevali z izgledi fantov. Nihče niti ni izstopal. Medtem ko punce lahko v šoli zelo izstopajo. Meni osebno je bila bedarija v šolo(SŠ) priti v petah, če sem vedela, da me čaka milijn stopnic...V petah pač greš, ko nisi v šoli.Tiste talentke, ki so bile toliko pogumne so bile seveda deležne posmeha s strani dijakov in učiteljev :)


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #34 : 25 Januar 2009, 12:52:31
Če smo že pri izgledu.. oblačim se drugače od sošolk, tudi nohte imam v bistvu edina v razredu polakirane z bol živimi barvami pa me nihče grdo ne gleda. Imamo edino enega učitelja, ki ga zelo moti če ima kakšen fant hlače malo bolj pod pasom in predogle lase  ???  Sicer nismo ravno najbolj priljubljeni pri učiteljih oz. sploh nismo. 8.b je najhujši razred na celi šoli, ko se zgodi kaj nezaželjenega najprej posumijo na nas (pa nas je samo 13 v razredu). In zaradi tega slovesa nas veliko učiteljev za*ebava sploh učitelj matematike  ::)  Sošolci se načeloma razumemo super, edino na začetku tega leta smo si bili zaradi enih brezveznih stvari nekaj v laseh z devetarji ampak smo bolj ali manj razrešili in se zdaj več ne gledamo kot pes in mačka  :D
Imam pa enega sošolca, ki mu dobesedno dol visi za šolo. Spraševanje mu napovejo dva tedna prej pa se nič ne uči. In mu vedno znova dajo še eno priložnost da si popravi, tako, da pri enem predmetu za samo eno spraševanje dobi tri nezadostne, mogoče celo kakšno zadostno pa še to mu pogledajo skozi prste. Z njim imamo v razredu največ težav, je šlo kar nekaj razrednih ur zaradi konfliktov med njim in nami pa se še vedno ni razrešilo.  :-\



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #35 : 26 Januar 2009, 09:11:42
No jaz sem se v srednji šoli oblačila malo drugače, sem imela skaterski stil, imela sem sošolko, ki je bila vedno v črni barvi, pa sošolca, ki je bil metalec po duši in po izgledu. Nihče od nas ni imel problemov in vsi smo bili med boljšimi učenci v razredu. Vsak se oblači tako kot mu paše in vsak ima svoj stil. Danes v moji garderobi prevladuje črna, pa ne zato ker sem rokerica po duši, ampak zgolj iz enega samega razloga - ni treba pretirano razmišljati kaj skombinirati skupaj.

Resnično razliko v stilu oblačenja je bilo opaziti na fakulteti, kjer so obstajale fensi damice iz Ljubljane, ki so se držale zase.

Tyashy tudi jaz sem imela malo problema pri slovenščini, ker sem velikokrat razumela pesmi drugače, kot pa je uradna verzija bila, ki smo se jo morali naučiti. Ampak v končni fazi, če učitelj zahteva da znaš to, se pač to naučiš. Lahko pa poleg tega morda izraziš svoje mnenje. nekateri učitelji imajo radi, da poveš tudi svojo interpretacijo.

Macika tisto o ledvicah je res grozno. Naj pomislijo ne samo na ledvice, tudi na samo plodnost.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 24 Februar 2009, 13:21:42
Če smo že pri izgledu.. oblačim se drugače od sošolk, tudi nohte imam v bistvu edina v razredu polakirane z bol živimi barvami pa me nihče grdo ne gleda. Imamo edino enega učitelja, ki ga zelo moti če ima kakšen fant hlače malo bolj pod pasom in predogle lase  ???  Sicer nismo ravno najbolj priljubljeni pri učiteljih oz. sploh nismo. 8.b je najhujši razred na celi šoli, ko se zgodi kaj nezaželjenega najprej posumijo na nas (pa nas je samo 13 v razredu). In zaradi tega slovesa nas veliko učiteljev za*ebava sploh učitelj matematike  ::)  Sošolci se načeloma razumemo super, edino na začetku tega leta smo si bili zaradi enih brezveznih stvari nekaj v laseh z devetarji ampak smo bolj ali manj razrešili in se zdaj več ne gledamo kot pes in mačka  :D
Imam pa enega sošolca, ki mu dobesedno dol visi za šolo. Spraševanje mu napovejo dva tedna prej pa se nič ne uči. In mu vedno znova dajo še eno priložnost da si popravi, tako, da pri enem predmetu za samo eno spraševanje dobi tri nezadostne, mogoče celo kakšno zadostno pa še to mu pogledajo skozi prste. Z njim imamo v razredu največ težav, je šlo kar nekaj razrednih ur zaradi konfliktov med njim in nami pa se še vedno ni razrešilo.  :-\

Pri vas vsaj posumijo kot na cel razred. Če se pri nas kaj zgodi(zvezi 7. razredi) najprej posumijo mene in mojo sošolko.
Če pride do kakšnega pretepa itd. Takoj najprej: " A sta ble Sara in Monika zraven?". Jah...
Drugače mi nimamo problemov z učitelj. No razen pri Angleščini in Slovenščini se večinoma kregamo ::).
Ja ponavadi sta vzrok Monika in Sara ::)

No jaz imam pa tako sošolko. ::)




Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #37 : 24 Februar 2009, 13:38:57
Zakaj? Sej pri nas so tudi ljudje k so glavni ''osumljenci'' ::) Samo da so ponavadi res krivi! >:D  Ampak tožimo se pa ne ravno... kjer meni bi bilo zoprno moji učiteljici (ki je BTW grozno starokopitna) govort kaj mi je rekel en moj sošolec, ker gre ponavadi za stvari ob katerih bi razred umrl od smeha! Vam rajši niti ne omenjam... Ampak zoprno je da ''ta pridni'' (sej jaz sem pridna samo zato da se večine predmetov nerabim učliti) VEDNO nasrkamo! jaz pri  večini predmetov sedim zraven (oz pred njim) fanta, ki daje čudne pripombe skozi celo uro! Jaz se nemorem skoncentrirat če mi un blebeta takšne stvari! potem pa sploh MATa k mi negre... on je tam ''as'' mi lahko najeda! enkrat ga bom brclna nekam!

PS:Zdaj smo tudi mi najtežavnejši razred!! Smo meli ''predavanje'' ki je ponavadi potrebno šele v 9!!

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #38 : 24 Februar 2009, 13:42:24
Citiraj
ali bi na podelitev Oskarjev tudi prišla s črno pobarvanimi nohti? Verjetno da ne

o ja bi! Pa še kako! Sploh če mi bi bilo ime Bill kaulitz!

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #39 : 07 Marec 2009, 22:57:53
Imam ravno zdaj čas...  hehe
No, naš razred je pa včasih bil najbolj priljubljen med učitelji. Zmeraj so pravili, da smo odgovorni, med poukam smo vestni in pridno sodelujemo, redno delamo domače naloge itd... N
no zdaj se je to "malo spremenilo", kot smo učasih delovali za "superduper" razred smo zdaj ravno nasprotje. Ampak še vseeno pa ne tako, da bi imeli potem kakšne težave z učitlji. Je pa res, da smo pri nekaterih predmetih razdeljeni po skupinah in "naša" skupina deljuja bolj za tako, da ne dela domačih nalog, ma bol slabe ocene itd. Tako, da enkrat se je zgodilo, da je druga skupina, ki je bolj pridna špricala matematiko in nas je potem učitelj matemtike nas obtožu, zakaj smo šprical in nam skoraj dal neopravičene ure, ker nam ni verjel.
No, mene imajo učitelji malo " na piki", ker malo klepetam med poukam in povem vse kar mislim in nic ne "lezem v rit"... Tudi domačče naloge so pri meni bolj tako tako... Zaradi oblačenja pa jaz nimam problemov, ker se ne oblačim nič kako kaj nenavadno edin to, da imam hlače bolj pod pasom... Hehe. Pa bolj živo se oblačim.Nohtov jaz nikoli ne bi imela črnih, ker je meni osebno to grdo. Nič pa nimam proti, če se kdo tako maže in oblači. Saj imam najbolšo prijatlejico tudi tako... :D Malo bolj "odštekano"... hehe 

lp




Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #40 : 08 Marec 2009, 10:29:11
Cjoj mi smo v petek pisali matematiko, in smo imeli-nekateri tako "smolo" ::)
1. 15 minut nismo pisali...ker nas je presedel in še mize smo morali sem ter tja "dajat" itd.
2. Takoj ko smo začeli pisat sem morala jaz in še 2 sošolca ustat in se vrtet, da nas je pregledu če imamo kje kaj napisano[in jaz si zaenkrat še sploh nič ne delam-posebej ne pri mati..], no pol čez 15-20minut sem se jaz spet morala ustat in se spet vrtet.. ::) 
Potem je šel k sošolki[ki se težje uči] in se "drl" na njo "da ne tak.." in s tem je motil cel razred. Potem ko je bilo še nekje 20minut do konca, je začel razlagat, kaj se je njegovemu prijatelju zgodilo, ker je "tako sedel"-da ni ravno sedel...in potem je to 5 minut razlagal..
in kako se naj potem skoncentriramo? ::)
Jaz sem mu mislila povedat, da naj bo že tiho, ampak raje nisem, ker vem da bi še bol govoril..

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #41 : 08 Maj 2009, 19:32:28
V OŠ je bila to učiteljica angleščine.Ko je ona stopila v razred, smo sedeli kot bubice. Dober dan gospa učiteljica, se lepo vstali..sedite...se vsedli, odprli domače naloge...Tišina v razredu, nobenih listkov med nami, pogovarjanja, kakšni telefoni-ni variante :) Ni bila nikdar hudobna, ko pa si klepetal, te je povabila na klepet pred tablo, seveda za oceno.Tisti, ki niso bili "pridni", ali so jo naskrivaj klicali...terminator ;D so bili zunaj enkrat na teden. Ocena, ki so jo dobili, je VEDNO bila dejanska ocena znanja. Nikoli kar nek šus...Je pa res,da so si pretežno priborili le enke.Jaz sem jo vedno spoštovala,vedno bo to učiteljica, ki je meni osebno bila za vzor, zaradi nje znam danes angleščino tako dobro, kot jo in zaradi nje imam rada jezike. Vedno me je spoštovala, zato sem vedno imela domačo nalogo, vedno sem znala, ko sem bila vprašana, ker sem čutila, da ji s tem izkažem spoštovanje nazaj.

Seerland, na kero šolo si ti hodila, in kako se je pisala, učiteljica, ker mamo mi ful podobno.
Lp,e

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #42 : 08 Maj 2009, 21:17:58
Hodila sem na OŠ Zgornja Kungota. Je ista?? ;D


nejc1

  • *
    • Prispevkov: 111
    • Točke: 0
  • Dont drink and drive, just SMOKE and fly!!!
Odgovori #43 : 20 Maj 2009, 08:41:58
mi imamo pa težave ponavad pri izbirnem predmetu nemščina in pri angleščini tam se vedno deremo pa vsak glas se glasi takole  8)  A BOSTE NEHAL MULARIJA pa ponavat še zmepm nejc a si bil spet ti tist

Sej bo, al pa tud ne!


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #44 : 25 Maj 2009, 17:20:06
ne, ni ista :( ampak učiteljica sta pa podobne.
lpe

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


nejc1

  • *
    • Prispevkov: 111
    • Točke: 0
  • Dont drink and drive, just SMOKE and fly!!!
Odgovori #45 : 04 Junij 2009, 19:48:31
Včeraj sem učitelja geografije tako zjezal da bi mi skoraj dal klofuto. >:(

Sej bo, al pa tud ne!


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 11 Januar 2010, 15:11:33
v prvem drugem in tretjem razredu me je učiteljica b razreda imela na piki.ko nas je imela švz sem naprimer skočila približno kot ostali, vedno pa sem morala še 10-krat skočiti pred razredom.ker sem bila dobra učenka in so me učiteljice imele rade me je to motilo.oče jo je opozoril, ta pa se ni poboljšala in naslednjič je pri švz pred celim a in b  razredom začela govorit, kako se očetje pritožujejo ker kriči.takoj drugo leto ko smo dobili novo učiteljico mi je šlo zelo dobro.

                                                           lp.rebeka



Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 11 Januar 2010, 18:28:52
Jst se kar dobor razumem z učitelji,kdaj pa kdaj se kaj zgodi,ampak ne neki zelo hudeha.Itak pa sovražim vse učitelje od A do Ž.

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 11 Januar 2010, 18:32:37
Aja pa še to.Kot razred smo pa grozni.Na komferenci (ne vem kao se točno napiše) so govorili samo o nas kakih 20 min,tako da smo res grozni ::) ::)
Eni pa že malo pretiravajo npr. 2 pri nas že špricata (nista pr pouku) itd..

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #49 : 20 Januar 2010, 21:21:30
EH PRN NAS JE 9.A NAJHUJŠE KAR SE TI ZGODI... ::) HEH heh

love animals4everandalways


nejc1

  • *
    • Prispevkov: 111
    • Točke: 0
  • Dont drink and drive, just SMOKE and fly!!!
Odgovori #50 : 21 Januar 2010, 21:20:05
V naši šoli 8. razredi vodimo. :P

Sej bo, al pa tud ne!


Kateeq

  • Gost
Odgovori #51 : 03 Februar 2010, 22:08:35
Naš razred ima tako strašno čast da imajo posebej za nas v ponedeljek zjutraj sestanke. Pa res nismo neki brezupni primerki, je pa res da zafrkavamo vsakega učitleja ki se nam pusti, to je pa večina.  ;)



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 30 Maj 2010, 12:29:29
Jaz nimam nekih velikih problemov z učitelji, ker sem se popravila in sem bolj pridna v razredu, včasih pa so me vsi grdo gledali. Res je, da še vedno povem v obraz kaj si mislim in kaj me moti, ampak se trudim, da nisem "glasna" :D

Je pa res, da imam probleme z učiteljico za angleščino, ta ženska je neprestanoma slabe volje, zgleda kot, da je jezna na ves svet. Čeprav sem bila pri njej vedno pridna me je vedno nahrulila, ker sem pač imela grdo domačo nalogo napisano (kmam probleme z pisavo, ker grdo pišem), točno je gledala kdaj me bo lahko nadrla in ko me je dobila mi je vzela zvezek strgala list in se zadrla " Ponovno napiši!"

Pa vedno na hodniku v šoli me gleda kot, da sem ji moža ubila. Z tistim grdim pogledom me gleda od glave do pete. Nimam pojma zakaj. Včasih so mi sošolci rekli, da je ljubusumna, ker znam tako dobro angleško :D Vglavnem pisali smo test angleščino pa mi je dala 4 zaradi pisave, potem pa mi testa ni hotla vrniti in testa še zdaj nimam.


Imela pa sem probleme v 1,2,3 razredu oz. smo jih imeli vsi. Učiteljica nas je tepla dobesedno. 1x mi je skoraj zvila prst, ko sem bila še majhna. Moja  mama je hodila v šolo, ker nisem upala iti v šolo, ker nas je tepla, potem pa se je delala nevem kako prijazno, kot, da ni nič narobe.

V 4 razredu smo dobili novo učiteljico, na koncu razreda je rekla, da bomo nasljednje leto dobili nazaj tist učiteljico, ki nas je tepla. Ampak smo se uprli in vse povedali kaj nam je počela. In je izgubila službo.


šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #53 : 26 Julij 2010, 09:27:16
Jaz mislim takole...če učitelj naredi krivico, jo more plačat  >:D (lepo ali pa grdo-večinoma drugo)
Čeprav je mami rekla:''kar reče šica gre skoz en ušes v glavo skoz ta drugega pa ven!!!''

Pa me imata samo dve (mogoče tri) učitelci(e) na piki, druge pravijo da sem zelo vredu (vsaj moji mami)...mogoče, ker imam dobre ocene...
Glede domačih nalog...delam-absolutno...večinoma...,če imam slab dan, to takoj ugotovim in naredim samo pol naloge, ker je učitelca za slo še dosti vredu pri nalogah in nasploh...d.n. za anglo ne delam ker na kontrolira...za mato pa se bolj trudim...

Citiraj
se trudim, da nisem "glasna"  :D

Hvala enako ;D
 :P

Drugače pa večinoma dremam med uro-ali klepetam, si dopisujem...Se mi je enkrat zgodilo da je učitelca za bio vidla kaj sem napisala sošolki na listek...in je p%&$#?!a...

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


nejc1

  • *
    • Prispevkov: 111
    • Točke: 0
  • Dont drink and drive, just SMOKE and fly!!!
Odgovori #54 : 18 September 2010, 18:23:47
Hehehe

Imamo že na začetku leta vsi probleme.Kaj bo šele na koncu!!?? >:D


Sej bo, al pa tud ne!