Nujno iščem stanovanje ali hišo - najem

Yo · 19302

damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #60 : 30 Januar 2009, 11:38:22

.. Ko bomo pa zadeli na lotu pa si kupili hiško, bo pa sigurno izven LJ, čeprav še vedno nekje v okolici  :D
Če si lastnik stanovanja v Lj ( glede na to kako so precenjena) ;D ga prodaš kupiš tukaj parcelo in si postaviš novo hiško..... okolica Lj glede na to ,da se Lj veča bo pa  kmalu tudi tukaj :D

pa smo tam... :o
Je pa v zadnjih treh letih kar precej  folka iz Lj  sem pribremzalo :)

Nič,  bajto bo treba prodat in it nekam bogu iza nogu da bomo imeli  mir ;) :D :D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 09 Februar 2009, 22:35:18
Ima kdo mogoče kombi na razpolago za petek ali soboto, eventualno v nedeljo? Ko bom selila živali (v boksih seveda - selile se bodo itak, samo rada bi opravila čimhitreje in s čimmanj stresa)... Relacija Lj- Lj? Gre za 2 psa in 3 mačke.
Ali pa če bi lahko kdo pomagal celo prej, ko se seli pohištvo...  :-\


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #62 : 10 Februar 2009, 08:01:59
Če se ne javi nihče drug, ti lahko jaz v soboto dopoldan pomagam pripeljati živalce. Samo Layla ne vem, če bi šla z boksom v avto. Mene sicer ne bi motilo, če bi bila zadaj v prtljažniku, imam itak pregrado (je karavan). Sporoči.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 10 Februar 2009, 08:48:40
Če se ne javi nihče drug, ti lahko jaz v soboto dopoldan pomagam pripeljati živalce. Samo Layla ne vem, če bi šla z boksom v avto. Mene sicer ne bi motilo, če bi bila zadaj v prtljažniku, imam itak pregrado (je karavan). Sporoči.

Hvala  :) Bom sporočila, zdaj delam plan, kaj preselit kdaj in kako bom sfurala še živali, hehe.
Cela selitev narodov  8)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #64 : 10 Februar 2009, 09:17:33
velja, z veseljem jih odpeljem.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 10 Februar 2009, 13:01:15
Če se ne javi nihče drug, ti lahko jaz v soboto dopoldan pomagam pripeljati živalce. Samo Layla ne vem, če bi šla z boksom v avto. Mene sicer ne bi motilo, če bi bila zadaj v prtljažniku, imam itak pregrado (je karavan). Sporoči.

Po mojem dosedanjem planu se Layla seli v soboto ali v nedeljo.
Bi bila lahko brez boksa, če imaš pregrado, saj se rada vozi. V tem primeru bi šla jaz s tabo, da ji ne bo čudno (je nezaupljiva do tujcev in jo je strah), Marko pa bi šel z najinim avtom z ostalimi stvarmi (ali pa s Habibijem).
Prosim, sporoči mi na zs tvojo tlf številko za lažje dogovarjanje v naprej.
Pa res hvala vsem za pomoč.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #66 : 03 Marec 2009, 00:35:25
Če si lahko kar malo "sposodim" tole temo, da ne odpiram nove.

Mogoče kdo pozna kakšno stanovanje (garsonjera, enosobno) v Ljubljani ali bližnji okolici (zaradi blesavega delovnega urnika, res ne sme biti predaleč), ki se oddaja in lastniki dovolijo živali? Imam psa in mačko. Še dodatni problem je, ker si z mojo plačo lahko privoščim precej nizko najemnino. No, če kdo kaj pozna, bom vesela vsake informacije.

Hvala!