skakanje po otroku

mirjana81 · 1762

mirjana81

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
: 29 Januar 2009, 20:12:49
pozdravljeni še eno vprašanje  2 meseca stara psička je doma pri nas cca 5 dni moti me to namreč imamo 2 leti staro hčerko, in psička nonstop skače po njej , vem da se igra moti me to dokler skače  in se igra ok, ampak ko se prepogne hčerka ali hodi ji skoči v obraz

mate kakšen nasvet



Nusyka

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 29 Januar 2009, 20:34:25
Pomagalo bi verjetno da psički odločno rečete ne in ji preusmeriti pozornost na kakšno igračo. Pravilne igre jo morate šele naučiti.
Definitivno pa priporočam kakšne igralne urice za psičko, saj se boste na ta način tudi sami lahko veliko naučili o pravilnem načinu igre, predvsem pa se potrudite nadzorovati njuno igro in takoj ko postane preveč grobo prekinite.



mirjana81

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 29 Januar 2009, 20:36:59
ok se pravi da delam prav, imam jih non stop na očeh ampak mi ugresta in je prepozno kot danes jo je popraskala po obrazu zelo



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 31 Januar 2009, 23:10:33
Vaša hčerka je za psočka najboljša igraka. Bolj kot skače okoli nje, bolj ona skače in cvili. Kaj si pes lepšega želi?
Vsakemu psu je potrebno postavit meje kaj se sme in kaj se ne sme, tako kot je potrebno otroka naučit kaj se s kužkom sme in kaj ne.
Zmotno je prepričanje, da bo pes kar vedel česa ne sme in da so otroci majhni in se jih ne sme grist. Najbolj zmotno pa je prepričanje, da se bosta sama zmenila.
Vi, ko vodja kardela morate psu povedat kaj sme in kaj ne sme. NE bo postla vaša najbolj pogosto izrečena beseda.

Mladiček potrebuje vzgojo, vzgoja pa je garanje, ki se začne takrat, ko se kuža zbudi in se konča, ko zaspi.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


mirjana81

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 02 Februar 2009, 18:36:43
hvala