AZILSKI KUŽA

Xena · 13855

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #30 : 24 December 2005, 13:52:22
Xena, saj jaz se strinjam, ampak ali niti ogrodja ne moremo skupaj naštimat (sej vse skupaj brez besedila)...kakšno glasbo in tiste, ki bodo sodelovali... ???

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #31 : 24 December 2005, 13:55:34
Tole je super ideja o tem spotu!  ;D  ;D

No jaz bi za glasbeno ozadje dala Waterfall od Enye. Je brez besedila, razmeroma kratka in zadane direkt v srce (vsaj mene  :'(  ;)  ).

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #32 : 24 December 2005, 14:16:30
A imaš kak link ali kaj, ker jaz prvič slišim za to muziko... :-[ ;D

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #33 : 24 December 2005, 14:34:43
Če maš MSN ti lahko pošljem. Samo je malo slab posnetek, ampak nič hudega.

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #34 : 24 December 2005, 14:36:50
Jp, imam MSN (v profilu si ga poglej).. ;)

Drugačepa krasno, torej nas je že kar ogromno, ki bi radi pomagali... :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #35 : 24 December 2005, 15:27:06
ja ji bom povedala o tem spotu,....pol bomo pa začel ;)

a kdo ve slučajno njen E-mail al pa telefonsko številko??

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #36 : 24 December 2005, 15:40:23
A od Svetlane Makarovič? Čaki... :)

Samo telefonsko vem... :-\

(01) 425 22 11  ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #37 : 24 December 2005, 15:41:36
mene je mal srem :-[ :-[ :-[ poklicat :-[ :-[ :-[ a bi se kdo javil pa jo poklical?  :-[ :-[

hvala za cifro ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #38 : 24 December 2005, 15:52:09
 ;D Ursa mene bi tudi bilo... ;D

Resnično, a je kakšen od odraslih kandidat...bo malo bolj normalno, kot pa, da bi eden od nas tamladih poklical... ;)

Xena, Newfka, trigi..?  :-[ :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #39 : 24 December 2005, 16:56:20
Joj, ravnokar sem poslušala to pesem, ki mi jo je poslala Newfka.,..Krasna je!!! :) Priporočam... ;)

Jaz sem za tole Waterfall od Enye...joj kako je lepa...in žalostna in dramatična... :'( :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #40 : 24 December 2005, 18:05:00
Sej bi jest poklicala sam zdele ne vem če bi...jutr je božič...kaj če bi u torek?Lohk pa kdo drug zdele ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #41 : 24 December 2005, 18:07:23
Hmm, mogoče je zdaj res prepozno, jutri bi pa vseeno lahko popoldan...no, drugače pa v ponedeljek ali torek, vseeno... :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 25 December 2005, 09:21:23
Hojla!

Tosiy,
najbrž lahko naredite prej osnutek in okvir zadeve, glede na to, koliko super idej imate! ;D

Ursa,
predlagam pa, da se imenuje "koordinatorja" tega projekta, ki bo njegov potek nazdzoroval in spremljal. Glede na to, da ideja ni moja (meni dlje kot dati pesmico na Forum ne potegne ;) ::)) ampak je, če sem prav razumela iz postov, Trigijeva, bi morda on lahko prevzel to funkcijo. In se probal dogovoriti z gospo Makarovič. Vsekakor pa ne prej kot v torek.

lp, Katarina



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #43 : 25 December 2005, 10:33:09
Ojla

Jaz se sicer javim za koordinatorja in da bom poklical gospo Makarovič, če se bo uporabila skladba od Enye je treba kontaktirati tudi njeno založbo, vendar po pravici povedano... ne vem kje si bom čas vzel  :-\ Trenutno sem na vseh koncih zaseden ... tako da če se le da bi prosil da kdo drug prevzame vlogo koordinatorja ... tako da tale projekt res čimprej izvedemo.

Ostržek ... bi bilo možno se kaj domeniti z DZZZ-jem da bi oni spot takoj ko bi bil izdelan dali naprej v objavo?

LP, Črt



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #44 : 25 December 2005, 17:56:31
Ti si zlat... ;D

No, drugače pa se tudi ne tako zelo, zelo mudi...v tem tednu, ko so za nas tamlade počitnice, bomo lahko tako ali tako veliko kaj storili...sicer pa tudi ni trebe vse enemu človeku storiti... ;)

Črt, ti lahko se z ga. MAkarovič pogovoriš, kdo drug lahko pa založbo kontaktira... :)

Lp, Tosy ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #45 : 25 December 2005, 20:34:22
Oki :)

Glede na to da imate VI dosti časa bi res prosil če se lahko angažirate in da speljemo še ta projekt ... bom kar odprl novo temo pod projekti :)

LP, Črt



lea

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 08 Maj 2006, 20:43:37
ful je lusna pesmca :'(



lea

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 08 Maj 2006, 20:50:07
mam msn pa se neki...a niso uni kuzati rewcki k morajo u blatu spat...



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #48 : 18 Maj 2006, 12:55:20
Saj ne vem kam naj tole napišem, ampak npr. semle  :-\- To je šokantno, kolk teh psov je kar naprej novih in novih za oddat  :'(. Npr tista tema o mladičkih danes na razpolago  :'(.
Kam naj vse to gre? Pa še vsi pasemski kupljeni, pa od preprodakjalcev  in potalani direktno  ????

Mislim......., berz neke korenite sprembe v razlogih za pojavljanj vse te mase "najboljših prijateljev" se mi zdi bodočnost zelo slaba  >:(- v smeri ameriških "rešitev" in trendov naraščanja neželjenih dogodkov v zvezi z ljudmi in divjadjo  >:(.
In če pomislite še, koliko je življensaka doba enega psa- recimo dandanes z lahkoto 15 let in več- sej bo Slovencev zmanjkalo, ki res rabijo psa kot del življenja, če bišlo tako naprej  :-X

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


lea

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 21 Maj 2006, 20:24:16
ljudje so res okrutni ali ne ???