Za pesjanarje > Zaščita

Nagobčnik??

(1/29) > >>

*nastja*:
A more met pes nagobčnik, če je spuščen?? Tule mislim predvsem na Indija!!  :)

*nastja*:
Pa še neki .. a to piše kje v kakšnem pravilniku, če piše, a mi lahko kdo pove če je na internetu objavljen pravilnik ..  :)

irenchy:

--- Citat: *nastja* na 22 December 2005, 13:27:27 ---A more met pes nagobčnik, če je spuščen?? Tule mislim predvsem na Indija!! :)

--- Konec Navedka ---
Ne. razen, če je agresiven in te ne uboga ko zagleda psa. se pravi, da ko zagleda psa zleti proti njemu...tebe ne sliši..in so 100% da ga bo napadel.

mi imamo nagobčnik...ampak leži v kleti nekje ::)....če pa kam gremo in pravijo tam, da mora pes imeti nagopčnik vzamemo halti mu ga damo gor in pripnemo za ovratnico in je...ljudi se da itak vse okol prenest ;)

lp

ninci:
 ;D Nastja ne, ker pes sploh ne sme biti spuščen ;) Pravila, zakoni, ... blablabla.

Lp nina

*nastja*:
tu se ne gre za psa ampak za človeka, ker je Indi lepo ležal na tleh pa sem spustila povodec, in je ena punčka se pokazala in Indi je ni poznal oz. jo je, pa je vedno neki begala pred njim Indi bi se pa seveda z njo igral pa jo malo povohal, ona pa vik in krik v stanovanje pa povedat mamici da jo pes preganja (kao) ..  >:( >:(

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo