Higienski posipi

kanchy · 46538

Amali

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 11 Maj 2013, 23:05:51
Zooplus je najbolj ugoden, čimvečji paketi  :)  Imam na zalogi 40L Cat's Best Öko Plus in par paketov Tigerino kristalov :)  Kaj drugega ne pride v poštev, samo to dvoje se nam obnese.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #61 : 19 December 2013, 12:17:52
Tisti, ki ste zadovoljni s kristali, kako to pri vas zgleda? Meni je ideja v osnovi ful vsec, ampak sem menjala zdaj ze tretjo znamko in ceprav pise, naj bi drzali en mesec, moji postanejo zasiceni po 5 dneh ??? pa se to DMovi, od Hobby so smrdeli ze po dveh dneh...

battito animale


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #62 : 19 December 2013, 14:09:25
Js jih naročujem na Aler.si in mi res držijo okrog enega meseca pri dveh mačkih, občasno se še tretja zraven uštuli. Zelo zadovoljna, ne smrdi in najpomembneje, minimalno se raznaša.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #63 : 19 December 2013, 14:14:28
Tega od Karlieja?

http://www.aler.si/macja-stranisca/nastilj-za-macje-stranisce-percato

Kaksno kolicino pa ga das? Vsega?

Ja sej to mi je vsec, ker se ne raznasa in se zelo lahko cisti. Pa se razgradljiv je (tisti iz rastlinskih materialov se je ful raznasal, pa smrdel je tudi grozno). Samo ce ga zamenjam 6x na mesec pride rahlo drag...

battito animale


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #64 : 19 December 2013, 16:21:55
To ja. Dam vsega, pobiram pridelke in zamenjam ko so vsi kristali rumeni oz. ko dobi vonj. Ti res priporočam da probaš, sploh zdaj ko že maš mačke navajene na kristale, pri prehodu iz navadnega peska znajo sicer kdaj protestirat.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #65 : 19 December 2013, 16:36:30
Sej prej sta imeli Cat's best Öko plus, in vmes sem jima par dni mesala oboje, tko da sploh nista opazili razlike.

Ja pri mojih postane rumeno po par dnevih... zato mi ni jasno, al imam macke ki ultra lulajo al kaj, ce naj bi kristali drzali cel mesec... sej sta dve, sam sta veliki skupaj lih za eno normalno ;)

Bomo probali se tega.

battito animale


Sasha01

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 22 Februar 2015, 20:40:50
Jaz rabim pomoč pri izbiri posipa, do sedaj sem imela EverClean posip, vglavnem zelo sem zadovoljna z njim, še posebej ker imam 3 mačkone in ker se tega posipa trenutno nikjer ne da dobit (imajo neke probleme z dobavo) me zanima če kdo ve za kakšen podoben posip ki se lahko po kvaliteti primerja s tem :) :)
Najlepša hvala že v naprej.



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #67 : 22 Februar 2015, 23:25:46
ne poznam Everclean, ampak jaz sem ful zadovoljna z Biokat's Men.

battito animale


Sasha01

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 25 Februar 2015, 22:11:09
Hvala za odgovor.  :) sem malo poiskala po internetu in mi je tole da ima oglje notri zelo všeč, sedaj imam takega od EverCleana in pri večih mucah to definitivno pride prav :) če kmalu ne dobijo posipa, ki ga sedaj uporabljam ga definitivno sprobam, pa še cenovno je bolj ugoden ;D