Bozita

Ocicat · 14026

majamf

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 12 Maj 2010, 13:03:25
ha ha ha.....tolikšni hudobiji se lahko le smejiš.........v bistvu nima smisla kaj dosti komentirati......
živali so v nekaterih stvareh podobne ljudem. ena od podobnosti je tudi ta, da ne odgovarja čisto vsa hrana vsakemu..... nekatere živali imajo alergije, druge ne.....torej je skrajno hudobno "pljuvati" po eni hrani......mogoče pač ni za vašega psa in mačko. veliko jih je zadovoljnih, z mano vred.....oba moja psa jo rada jesta, nimata težav...nasprotno, oba sta krasna.
torej, ne posplošujte.....



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #31 : 13 Maj 2010, 11:32:07
A imajo v tej trgovinici vse Bozitine izdelke?

Zdaj si me pa dobila - ne poznam Bozitine znamke, ampak zagotovco nimajo vse hrane, ker so za mačke imeli samo Kitten pa še to le en okus (imajo tudi Bozita hrano za pse in konzerve). Od Bozita tetrapakov imajo okuse zajec, piščanec in še ene 3 morske okuse. Pojdi pogledat, če te zanima. Prodajajo pa tudi Hills pa še eno znamko, se ne spomnim več, katero.

@majamf, ni prav nobene potrebe po takšnem izbruhu: vsak je povedal zase, izkušnje so takšne in drugačne, debatiramo. Človek bi pomislil, da si osebno vezana na prodajo te hrane.  ;) Zrel posameznik pa itak zna izluščit zrnje od plev.



MiA MaYa

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 13 Julij 2011, 16:02:03
V trgovini je tako suha, kot mehka hrana za pse in macke.

Za muce so Briketi, vsebujejo piščanje meso ter arktično ribo ( več kot 60%) Primerna za zunanje mačke.
tetrapak:
BOZITA Feline Tetrapak (93% mesa!), 360g in 370g
CHUNKS IN JELLY : koščki mesa v želeju v 10. ukusih
CHUNKS IN SAUCE : koščki mesa v omaki v 6. ukusih

Konzerve za kuze:
BOZITA konzerve za pse, 635g v 9. ukusih :
Losos, Severni jelen, Severni los, Zajec, Puran, Vampi, Ovčka&riž, Piščanec&riž, Govedi&krompir

BOZITA Tetrapak za pse v 370g pakiranju, paštete v ukusih:
Hear&Liver - Srček&Jetra
Chicken - Piščanec
Trout - Postrv
za kuze briketi Bozita Robur:

BOZITA Active&Sensible 24/12 (proteini/maščobe) 2kg : primerna za aktivne, vendar občutljive pse. Meso teh briketov je SEVERNI JELEN.
BOZITA Senior 24/08 (proteini/maščobe), 2kg : hrana primerna za starejše pse (nad 7 let), z piščančjim mesom.
BOZITA Sensitive Lamb&Rice 21/11 (proteini/maščobe) 12,5kg : hrana primerna za občutljive pse po 3. letu starost,
z ovčjim mesom in rižem.
BOZITA Original Mini 21/10 (proteini/maščobe) 2kg : briketi iz piščančjega mesa, v "mini" oblik briketov, za odrasle manjše pasme psov


BOZITA ROBUR Performance 33/15 (proteini/maščobe), primerna za zelo aktivne pse, delovne pse, za rekonvalescenco psov (po operacijah, boleznih...), ter "zahtevne" pse, ki odklanjajo brikete. Hrana vsebuje piščančje ter ribje meso.
BOZITA ROBUR Light&Sensitive 19/07 (proteini/maščobe) : hrana na piščančji osnovi, primerna za starejše pse, nad 8 let, ali pse s prekomerno telesno težo
BOZITA ROBUR Activ&Sensitive 22/16 (proteini/maščobe) : briketi iz mesa SEVERNEGA LOSA, za vse zelo aktivne, vendar občutljive pse
BOZITA ROBUR Genuine Salmon&Rice 20/10 (proteini/maščobe) : meso teh briketov je LOSOS, ki je idealen za pse ki imajo težave z alergijami, kožo in dlako.
Zelo dobro tudi vpliva na srce in cirkulacijo
BOZITA ROBUR Genuine Lamb&Rice 23/13 (proteini/maščobe), : meso ovčke in riža pomagajo vsem psom z občutljivim želodcem in s težavami kože ter dlake
BOZITA ROBUR Maintenance 27/15 (proteini/maščobe)  : hrana, ki ima za osnovo piščančje meso, primerna tako za Juniorje kot odrasle pse. Zelo primerna za pse večjih pasem.

Ce ste na Facebooku odtipkajte PLANET ŽIVALI, to je trgovina v podhodu plave lagune, in lastnica trgovine ima zastopnistvo za to hrano!

Ce kogarkoli karkoli zanima, lahko vprasa seveda.

Sama uporabljam to hrano za moje 3 pesjane, vsi trije razlicni in lahko recem da sm zadovoljna!
Je pa res, da ne pase pa vsem, vendar to ne pomeni da je hrana slaba.
Ce ima kdo zeljo stestirat, zaprosi za tester, in ni nikakrsnega problema...poskusite in vidte ce odgovarja.





MiA MaYa

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 05 Avgust 2011, 14:51:18
 1.8.2011 se je trgovina PRESELILIA V TPC MURGLE...... Najdete nas v pritličju, v neposredni bližini Si Mobila..... Na voljo je veliko parkirišče, ki je brezplačno za 3 ure. Lahko me tudi pokličete na 030/642-777 Maja ali 031 796 962 Maya (to sem jaz) :) in vas bomo usmerili do nas. Dobrodošli!

Vse ki bi radi poskusili hrano, vabim da pridete po testercke.