Sledni povodec

pasja.zabava · 13762

Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 01 September 2012, 13:30:01
Ploščatega še nisem ''pokasirala'' ni pa izključeno da ga kdaj ne bom  ;)
Drugače pa sem jaz imela za enega že pokojnega babičinega psa karabin kar ''integriran'' na usnjeno ovratnico pa sem ga pripela na zanko od povodca. Izredno praktično za pranje v pralnem, ker sem ga lahko prala brez karabina. Karabin je bil pa tak čist navadn ko za povodec samo da je bila ovratnica čez napeljana. Drugače pa plezalni z varovalnim navojem ali pa kar navaden iz merkurja, ki ima tudi tak navoj.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 05 September 2012, 12:49:51
Tudi jaz sem zadovoljna z manmatovim slednim povodcem, res je lahek in ne postane težak ob vlagi. Imam pa tudi tegale http://www.zooplus.de/shop/hunde/hundeleine_hundehalsband/funktionsleine/funktionsleine/192737, sem pa ga dobila še z dodatnim popustom, tako da ni prišel tako drago. Ta pa se sploh ne napije vode, ker je kot iz nekakšne gume, za malenkost težji kot manmat, samo ni velike razlike, pa zaradi barve se lepo vidi tudi v mraku. Ker pa je robousten, je dodaten plus, če gre pes na travniku okrog kakšnega kola, samo zamahnem, pa vrvica lepo odleti čez, mi ni potrebno iti do kola in odmotavat ;).



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 05 September 2012, 16:08:55
ooooooo QL! Dodan v šopingwish listo  :) tale manmatov je že naročen, tako da čakamo na preizkušnjo. Bo pa ob potrebi po novem nekaj takega za sprobat. So me doma že zdaj sprašval ''a nam je zmankal povodcev ???''  :D :D ne sam sledni so pa že res zdelani in tole rosno vreme mi je olajševalna okoliščina, da si privoščim novega  8) tokrat malo boljšega.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 12 September 2012, 08:57:33
Poročilo.
Manmatov sledni je vsaj za ene 50% boljši kot doma zašit  ;D Moker je manj. Posledično manj umazan. Če ga pes napne, ko ga pohodiš nič ne špricne vlaga z njega. Je prednost tudi v tem, da ostali udeleženi v žurki nismo čist pošpricani. Suh je pa tak hitro da verjet ne morem. Sproban na dveh mrcinah od 45kg. Jaz zadovoljna. Psi zlaufani in pridni.  8)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Nika.

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 02 Februar 2013, 13:05:37
http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=12835.0

Če kdo morda rabi.
Je ta tut super  :)