Trainer

Fitzgerald · 5515

Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
: 08 Februar 2009, 18:01:21
Hojla!

Dobila sem vzrocke od te hrane, deklkaracija je samo v italijanscini, ravno tako strani na internetu. Res ne vem, a jim je tako tezko postavit stran se v angelski verziji?!  >:(

Tam pri kuzkih imata samo 2 izkusnje s to hrano (za pse), mene pa zanima, ce je katera kaj slisala o tem.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 08 Februar 2009, 19:25:31
Hojla!

Dobila sem vzrocke od te hrane, deklkaracija je samo v italijanscini, ravno tako strani na internetu. Res ne vem, a jim je tako tezko postavit stran se v angelski verziji?!  >:(

Tam pri kuzkih imata samo 2 izkusnje s to hrano (za pse), mene pa zanima, ce je katera kaj slisala o tem.

Mogoče bo v pomoč: http://trgovina.mrpet.si/Classification.asp?I=1700000000&II=1700010000&III=1700010003&GroupID=6
kar se dekleracij tiče.

Lp, nina



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #2 : 08 Februar 2009, 20:31:03
To hrano imajo v Italiji, ja. Ma nisem še nikoli kupila, me ni ravno prepričala sestava (ne briketi, ne konzervice).

Mačji žur! :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 08 Februar 2009, 20:35:43

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 08 Februar 2009, 21:31:22
Jaz imam pse ze tri leta na Trainerju- Professional in Fitness, in smo zelo zadovoljni. Sicer uporabljam samo 3 njihove produkte in ne teh, ki imajo na prvem mestu koruzo. ;) Nic problemov s kozo, nic problemov s prebavo. Fitness Fish and Rice uporablja tudi prijateljica, ki ima alergika in se je hrana super obnesla.

Lp Ziva

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #5 : 13 Februar 2009, 14:39:51
o, hvala vsem  :)



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 11 April 2010, 22:07:05
Ga kdo uporablja?



V Mr. Petu imajo nenehno popuste glede te hrane, pa me zanima, koliko ste zadovoljni s to hrano?

Moja mačka jo ima zelo rada, dajem ji približno 30-40%, ostalo pa Schessir.



drobiž

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
  • Naša Tonči
Odgovori #7 : 12 April 2010, 05:47:08
Sedaj je prišla nova linija te hrane in sicer Trainer fitness, Trainer naturale in Trainer Personal. Do sedaj smo poskusili Trainer Fitness raca in grah. Po prvi skeptičnosti do hrane zaradi graha moram pripomniti, da so bile moje muce zelo zadovoljne in so rade volje popapcale dane brikete. Iztrebek je bil trd in kompakten. Drugače redno uporabljamo RC brikete, Almo nature brikete, Orijen brikete in Felidae brikete. Malo pokolobarim pa je.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #8 : 10 Maj 2010, 00:19:16
Ja, sem sčasoma tudi jaz ugotovila, da se znamka imenuje TRAINER, vsi pridevniki zraven pa so zgolj podvrste, tako da, če bi bil kak moderator tako prijazen in bi spremenil naslov teme samo v Trainer, bi bila hvaležna.

Tudi moja požeruha je nad Trainer znamko navdušena. Ker imajo v Mr. Petu akcijo 2 za ceno ene, malo preizkušam nove okuse. Nad "okusom" mladiči (pišč. in puran) in zdajle nad Trainer Professional konj&krompir je navdušena, tako da jo mislim s to še naprej hranit (poleg Schesirjevih briketov).
Okus jagnje&koruza mi ne diši zaradi koruze same.

Sem pa zadnjič v Mr. petu v LJ videla vzorčke od Trainerja, pa sem jih vzela. Tako da se lahko še ostali prepričate.  ;D

@ drobiž: kaj praviš na novo serijo RC briketov? Meni se zdijo malce umetni, ker so različnih barv, embalaža pa je privlačna za oko, samo to žal ni dovolj. ;)



drobiž

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
  • Naša Tonči
Odgovori #9 : 12 Maj 2010, 05:20:14
Mi smo poskusili ribo in dobili vzorčke različnih okusov in programov linije RC Pure, a niso bili prav navdušeni, tako da briketov nisem več vzela. So pa res malo obarvani in verjetno te barve res niso naravne. Je pa pri Royalu vsekakor plus, da nima na voljo samo piščanca v različnih programih. Moji najraje grizejo Exigent ali Fit. Tudi Sensible imajo radi, a jim ga ne privoščim, ker se po njem začnejo rediti. Težko pričakujem Acano za muce, saj se je pri mojih dveh psicah več kot odlično obnesla. Če jo bodo rade jedle, bom RC ukinila.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 08 November 2010, 13:56:05
Mi niso ravno sestavine všeč, sta jih pa jedla zelo rada.



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #11 : 25 November 2010, 10:58:22
Jaz imam Trainer hrano za "mešat" oz. ko se naveliča ene, dobi drugo znamko, bom pa verjetno kar ukinila Trainer - odvisno od dostopa do boljše hrane (ala PON, Felidae, Schesir).