WORLD DOG SHOW Bratislava 2009

viva · 21128

BlackWhite

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 14 Avgust 2009, 14:02:35
Na Štefanikovo 12. Priporočeno. Potrdila še nimam, so mi pa po emailu potrdili, da so prijavo sprejeli. :)

LP, Urša

Kok čsa so pa rabil da so ti potrdil prijavo?



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #31 : 14 Avgust 2009, 15:34:17
Jaz sem prijavila v prvem roku, čez kake 2 meseca pa sem jim pisala, če so prejeli, in so mi potrdili.

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #32 : 17 Avgust 2009, 12:27:05
Ojla,

Jaz sem prijavila kar prek www.expositioncanine.com, ki ga običajno uporabljam za online prijave, plačaš pa s kreditno kartico.
Do 20.03.2009 velja še prvi rok prijave in nižja prijavnina. Rodovnik in šampionat naložiš brez težav kot jpg. dokument kar s svojega računalnika.

Lp,
Nati


Kaj je BRACE? Hočem prijavit samo enega psa, ko dam Brace mi vrže ven končno ceno 127€ ??
Ostalo so pa pari in vzrejne skupine, tako da to tudi ni to. Please help :-\ , spet zadnji moment prijavljam.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #33 : 17 Avgust 2009, 12:37:14
Ok, ratalo. Kako si pa prejela potrdilo, po pošti?

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


ARTI

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 2
Odgovori #34 : 17 Avgust 2009, 13:12:35
Na spletni strani je tudi seznam vseh prijavljenih  - lastnikov.  :)


wind

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
  • Grand Caniche
Odgovori #35 : 17 Avgust 2009, 16:01:06
Important! Due to the banking system maintenance it is not possible to pay online today up to 15.00. For this reason we we decided to extend a deadline until tomorrow, 18 August 2009.

...tako, da se bosta seznam in statistika zagotovo še dopolnila ;)



Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 18 Avgust 2009, 19:50:45
Ja, ta statistika je stara in mislim, da se bo še krepko dopolnila  :'( Vsi čakajo na zadnji trenutek.
Imate prenočišča? Mogoče kdo še ve kje je še kaj prosto in ugodno  :-\ ??


nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #37 : 18 Avgust 2009, 20:14:06
Mi smo brez psa pa smo težko dobili v bližini razstavišča. S psom pa mislim da je najceneje kamp (zaradi vožnje sem in tja hotel-razstavišče).. samo oktober v kampu.. nevem mi nikoli nismo kampirali. ;)

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #38 : 18 Avgust 2009, 20:56:58
Predvidevam da je kamp še dokaj prazen, vsaj ko smo mi iskali.
Citiraj
samo oktober v kampu.. nevem mi nikoli nismo kampirali.
Nekateri pa nismo tako "fine riti"  :P



nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #39 : 18 Avgust 2009, 21:03:40
1x2xx3xxx ti že veš kakšna je situacija pri nas.. ;) :P

Razen če se kje v bljižini najde kakšen prijetelj, ki ga malo izkoristiš.. ;)

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 22 Avgust 2009, 10:29:55
Ne, saj jaz-mi tudi nismo tako fine riti  :D samo v kamp oktobra...ne vem


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #41 : 28 Avgust 2009, 17:07:26
Mene pa zanima, če je kdo plačeval prek tatrapay-a? je kdo dobil kakšno potrdilo, da je plačal?
Meni komplicirajo, prijavljena imam 2(ista) psa, namesto enega, na mail so mi pa v polomljeni angleščini odgovorili, da ne razumejo...

ima še kdo podoben problem, ali to uspe samo meni? :/


A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 18 September 2009, 06:37:36
Ojla!

Imam eno vprašanje za vse, ki se boste udeležili WDS in tiste ki poznate koga, ki se ga bo udeležil.  :) Jaz tekmujem v JH, v nedeljo direktno v finalu in sem ostala brez psa (prejšnji, ki bi ga naj imela je poginil  :'(). Tako da bi lepo prosila, če bi mi mogoče kdo od vas, oz. tistih, ki jih poznate posodil psa za JH (po možnosti večja pasma, s katero tečeš)?  ::)



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #43 : 25 September 2009, 15:29:01
A kdo ve kateri parking sektor je za avtodome?

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #44 : 25 September 2009, 17:21:09
Kolikor je meni znano je že vse zasedeno. Piši organizatorju...

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 25 September 2009, 19:17:32
Citiraj
Section A: Incheba Exhibition grounds,

GPS: Latitude N 48.13652°    Longitude E 17.10401°

Section B: Under the Old Bridge (camper parking also possible if ordered 2 spaces = 20 euro)

Section C: Racecourse Petrzalka (venue of the National show)

Section D: Camper parking (opposite Incheba towards river Danube)

Price: Car: 10 euro/day       Camper: 20 euro/day

Sektor E: Einsteinova Street

Jaz razumem da sektor B, ce zakupis 2 parkinga za avto. :) Sektor D je namrec ze razprodan.
Ce pogledam place ko se logiram v sistem, jih je kar se nekaj fraj. V sektorju B (kjer je tudi za parking karavana) jih je
503, 292, 284, 736 (po dnevih).

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #46 : 25 September 2009, 20:55:06
Ne saj mi spimo v prijateljevem avtodomu, samo bi radi čim bližje pustili avto.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


mihaelaper

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 30 September 2009, 13:33:51
Pozdravljeni,imam eno vprašanje.Je morda že kdo dobil kako potrdilo glede parkiranja.Mi smo rezervirali in plačali sektor A ,že augusta sedaj pa ni nobenega odgovara, smo poslali tudi mail (pred 3 dnevi)pa niso nič odgovorili. Je komu kaj znano okoli tega. ???
   Lp M&F :-\



ARTI

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 2
Odgovori #48 : 30 September 2009, 13:49:17
Pozdravljen!
Jaz sem v kuverti s potrditvijo prijave dobila tudi vstopnice za parkirišče - sektor B. Naknadno sem rezervirala še za en dan. Teh pa nisem še dobila. Mogoče še pride, vsaj upam.


viva

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
  • skype: ursa.modic
Odgovori #49 : 30 September 2009, 14:09:43
Jaz sem tudi plačala parking v sektorju A že julija, pa še nisem dobila pošte.  :'(


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #50 : 30 September 2009, 15:22:02
a še kdo ni dobil pošte? Jaz sem dobila mail, da je zdaj vse ok z plačilom in sem na listi razstavljalcev, ampak kakega drugega potrdila domov pa nisem dobila... No, saj je še cel teden časa, samo me vseeno kar malo skrbi...


nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #51 : 30 September 2009, 15:53:07
Jaz tudi nisem dobila nič po pošti za JH.. in dvomim, da tudi karkoli bom..  :-\ :-\

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #52 : 30 September 2009, 16:29:19
Jaz sem dobila že kake 14 dni nazaj vsa potrdila, vključno s parkiriščem (vstopnica za na parkirišče+znak za na avto)...

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Nika87

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 30 September 2009, 16:32:34
tudi mi nismo dobili po pošti nobenega potrdila. na listi smo sicer napisani in upam da bo to zadosti in da bodo imeli tam pač neko evidenco.  kar se spanja tiče pa smo dobili zadnji dve sobi v hotelu 20km stran od Bratislave. v sami Bratislavi je iskanje sob tako ali tako praktično brez upa zmage.


Bay

  • *
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 1
  • Bay of gold
Odgovori #54 : 30 September 2009, 22:59:46
kar se spanja tiče pa smo dobili zadnji dve sobi v hotelu 20km stran od Bratislave. v sami Bratislavi je iskanje sob tako ali tako praktično brez upa zmage.

A ja? Jaz sem ravno danes storniral sobo za dva v Hotelu Esprit v neposredni bližini razstavišča, pa tudi sicer prejšnji četrtek ko sem iskal sobo so v vsakem hotelu kamor sem poslal povpraševanje imeli še eno sobo ::) Iskal pa sem v bližini razstavišča.



Bay

  • *
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 1
  • Bay of gold
Odgovori #55 : 01 Oktober 2009, 17:13:31
Končno smo prejeli potrdilo prijave. Glede na to da ne gremo na razstavo, če je kdo zainteresiran prodam 2 vstopnici ter dva parking lista za sektor D (za kamperje) za 8. in 9. (pa voucher za katalog je poleg) za ceno parkirišč, torej 40 EUR.



EBRANKA

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 05 Oktober 2009, 07:56:36
Na svetovno razstavo bomo peljali tudi kraške ovčarje. Iz Slovenije so lastniki prijavili 10 psov. Večina nas bo tja potovala z majhnim avtobusom. V avtobusu imamo prostor še za eno osebo, vendar brez psa, ker so mesta za kletke že zasedena. Če se kdo želi udeležiti razstave in potovati z nami, se nam lahko pridruži. Odpotovali bomo v petek, 9. 10. 2009 ob 17.00. Odhod bo iz sedeža društva v Mariboru, zvečer pa bomo prespali v gostišču Mauth Windholz  http://www.mauth-windholz.at/
 ki je od Bratislave oddaljen pribl. 30 minut. V soboto zgodaj zjutraj bomo odpotovali na razstavo.
Stroški prevoza z avtobusom za eno osebo so okoli 60 E, 22 evrov pa stane prenočišče. Če koga zanima potovanje z nami, naj se javi na [email protected]



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #57 : 05 Oktober 2009, 17:07:17
Hej!

Da napišem še tule. Nekako meni vedno uspe ostati brez prevoza zadnji moment...
Zanima me, če obstaja kdo, ki bi šel v Bratislavo na razstavo v nedeljo, ali v soboto, pa potem v nedeljo nazaj? Imam za nazaj sicer prevoz, samo za tja pa ne. Seveda prispevam svoj delež k plačilu bencina/cestnin... Imam pa res majhnega psa, pa tudi mene ni preveč skupaj.

Če ima kdo še kak prostor v avtu na voljo, bom vesela vsakršne ponudbe!

lp


black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #58 : 06 Oktober 2009, 12:51:33
hej,

mene pa zanima kdaj se razstava uradno začne. sem prebrskala že celo njhovo spletno stran, pa ne najdem nič :-[ tako da bi bila vesela podatka kdaj se uradno začnejo ocenjevanja...vrjetno pa kakega time table po pasmah ni ane?
hvala za pomoč ;)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #59 : 06 Oktober 2009, 12:59:13
Tole sem našla po ringih http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/cvp_rings.pdf ostalega pa ne najdem sploh. Upam da ti bo vsaj to kaj koristilo  :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)