Staffordshire Bull Terrier

sharona · 289901

Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #300 : 10 December 2008, 10:05:08
Kje si moja lepotička Tara?!  :P Lepo ovratnico je prinesel miklavž  ;) Pri nas bo pa dedek mraz nosu, bomo še videl kaj.

Jamsi pa Tari in Pei pošilja veliko  :-*  :-*  :-*



tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #301 : 10 December 2008, 10:45:28
Kje si moja lepotička Tara?!  :P Lepo ovratnico je prinesel miklavž  ;) Pri nas bo pa dedek mraz nosu, bomo še videl kaj.

Jamsi pa Tari in Pei pošilja veliko  :-*  :-*  :-*

Joj, bi bil že res čas da se dobimo.  ;)
Tara in Pea vračata  :-* :-* :-* :-* Jamsiju.



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #302 : 10 December 2008, 12:45:05
Tjaša, a se še ob sredah dobivate? Morda pa se vidimo drug teden.  :P
Drugače sem imela pa grdo sceno z lovcem, mi je grozil s puško, kljub temu, da sem imela Jamsa na povodcu. Hotu se je z mano kregat, jst mu pa tud nisem bla tihu. Češ da moj pes lovi divjad  >:( hallo?? Sem dala tudi prijavo na policijo. Poslušali bodo še njegovo zgodbo in tukaj se bo postopek ustavil. brez kazni  >:(

Lep dan še naprej!



tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #303 : 10 December 2008, 13:10:36
Tjaša, a se še ob sredah dobivate? Morda pa se vidimo drug teden.  :P
Drugače sem imela pa grdo sceno z lovcem, mi je grozil s puško, kljub temu, da sem imela Jamsa na povodcu. Hotu se je z mano kregat, jst mu pa tud nisem bla tihu. Češ da moj pes lovi divjad  >:( hallo?? Sem dala tudi prijavo na policijo. Poslušali bodo še njegovo zgodbo in tukaj se bo postopek ustavil. brez kazni  >:(

Lep dan še naprej!

Za v črnučah, se menimo sproti. Tako da če bosta imela drug teden čas sporoči pa se bomo zmenili.  ;)

Joj te lovci.  >:( >:(  :-X :-X



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #304 : 07 Januar 2009, 23:27:17
Par slikic, da vidite, kako Jamsi uživa v zimskih dneh, s palico-vedno in povsod  :P



Jamsi in bulterierka Flika




tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #305 : 08 Januar 2009, 07:27:39
Joj faconar lepi.  :o :-* :-* :-*

Vidim da ima Jamsi svojo prijateljico bullterrierko, no Tara pa ima tudi imed svojih prijateljev, prijatelja bullterrierja - Dar.
So res posrečeni skupaj.  :o
Koliko je pa Flika stara, se mi zdi da bi bila lahko Darova sestrica?  ::)



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #306 : 18 Januar 2009, 09:46:58
Spet: http://www.bolha.com/oglas*****
A onadva ne znata odnehat??  >:(  >:(  >:(



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #307 : 19 Januar 2009, 08:35:34
Jamsi, rajš ne objavljaj linkov z bolhe, ker jim s tem še dodatno reklamo delaš... :-\



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #308 : 19 Januar 2009, 12:41:23
Jamsi, rajš ne objavljaj linkov z bolhe, ker jim s tem še dodatno reklamo delaš... :-\

Se strinjam s tabo. Sam mi grejo kr dlake pokonc, k slišam za njiju. Mladiči pa nasrkajo, k pameten in odgovoren človek ne bo šel k njima.



chuckerchek

  • Gost
Odgovori #309 : 24 Januar 2009, 00:11:07
joj kakšen cuker je jamsi  :o :o spominja me na mojega rončija ko je bil še mlajši  ::) žal je preminul 4mesece nazaj... :'( živel je 14 povnih let in pol
lepo je videti da se tradicija še nadaljuje  ::)



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #310 : 24 Januar 2009, 23:00:28
joj kakšen cuker je jamsi  :o :o spominja me na mojega rončija ko je bil še mlajši  ::) žal je preminul 4mesece nazaj... :'( živel je 14 povnih let in pol
lepo je videti da se tradicija še nadaljuje  ::)

ja, res je cuker. mi je pa žal za tvojega, je pa doživel visoko starost.



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #311 : 24 Januar 2009, 23:02:50
Prilimaj kakšno njegovo sliko, da vidim, kakšen velik cuker je bil  :-*



chuckerchek

  • Gost
Odgovori #312 : 25 Januar 2009, 00:54:55
žal imam na tem računalniku samo fotke ko je bil star 12let,bom si vzela enkrat čas in poiskala še ostale  :)








Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #313 : 25 Januar 2009, 09:13:21
Lepotec ..



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #314 : 25 Januar 2009, 10:09:05
Čist tapravi Dedek  ;D

Iz kje pa je bil? Se ti da napisat kaj več - kako zgleda dobrih 14 let s staffijem  ;D  Mi smo šele na začetku ;)




Longhill

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Breeding of Staffordshire Bull Terriers
Odgovori #315 : 25 Januar 2009, 12:10:41
V psarni Longhill na voljo samček iz odlične paritvene kombinacije
CH. Spellbound Ebony Witch in INT.CH.,GRAND.CH.Don Gio Happy Duet. Oba starša sta odlične kvalitete,
razstavno uspešna, odličnega karakterja ter prednikov.
Mladiček je tetoviran, večkrat razglisten, cepljen ter veterinarsko pregledan,
ter že pripravljen za odhod v nov dom.
Več info na http://www.longhill-kennel.com



LP
Tjaša

***We love Staffordshire Bull Terriers***


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #316 : 25 Januar 2009, 14:53:07







Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #317 : 25 Januar 2009, 19:02:55
A to je pa Lola? A so to slike z današnjega sprehoda?



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #318 : 25 Januar 2009, 22:25:38
Hihi, tole je Azu uspelo naredit v 2 minutah in pol, ko smo se srečali na travniku! Svašta, sploh nisem vedla kakšnega fajn psa imam  :o :o

Azu, fotke so fenomenalne :o Itak, da ti bom takoj poslala ZS z mejlom, da mi jih pošlješ še v originalni velikosti  ::)

Hvala, hvala, hvala ;D



Thor_

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #319 : 26 Januar 2009, 13:29:08
Živ žav, Se mi zdi da sm nov na tem forumu, tko da bom sm na kratko povedal da sm lastnik 3-mesečnega Staffy-ja po imenu Thor.
Tuki je par slikc:









Pa rad bi še povedal, da sm v živo videl kolega Jamsija in da je fant od fare  ;)



Lp Rok



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #320 : 26 Januar 2009, 14:47:47
Citiraj
Živ žav, Se mi zdi da sm nov na tem forumu, tko da bom sm na kratko povedal da sm lastnik 3-mesečnega Staffy-ja po imenu Thor.

Pozdravljen, midve bi te tudi že rade videle v živo, mali brat   :P ;)

(kakšen make-up  :o ;D)




Thor_

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #321 : 26 Januar 2009, 15:19:49
Pozdravljen, midve bi te tudi že rade videle v živo, mali brat   :P ;)

(kakšen make-up  :o ;D)


samo povejte kdaj pa kje pa se bomo dobil, men ni problema...mau problema še dela vožnja Thoru, drgač pa sploh ni panike, jst sm vedno za  ;) ;D



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #322 : 26 Januar 2009, 16:44:35
Sporoči kakšen telefon na ZS, pa te bomo obvestili  :P

Pa bo Thor spoznal še kakšnega fajn SBTja-jko  ;)



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #323 : 26 Januar 2009, 20:10:25
Lola je že kr velka baba postala  :-* upam, da se kmalu vidimo, da nas ne pozabite  :P



Thor_

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #324 : 26 Januar 2009, 20:16:59
Če koga zanima, se lahko pridruži na Facebooku pri skupini Staffordshirski Bull Terrier, sem jo ravno zdj naredu, tko da če želite?!

Lp

Rok



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #325 : 26 Januar 2009, 20:27:31
Hihi, tole je Azu uspelo naredit v 2 minutah in pol, ko smo se srečali na travniku! Svašta, sploh nisem vedla kakšnega fajn psa imam  :o :o

Azu, fotke so fenomenalne :o Itak, da ti bom takoj poslala ZS z mejlom, da mi jih pošlješ še v originalni velikosti  ::)

Hvala, hvala, hvala ;D

A ste se s Paxom srečali?

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #326 : 27 Januar 2009, 07:35:43
Ja, Simi  ;D Lola se mu je šla takoj predstavit ::) samo je bil še en mačo zraven, tako da so fantje ostali "na kratko in na varnostni razdalji"  ;)

Jamsi, dnevi se že daljšajo, samo še tale mokrota se malo unese pa bomo lahko spet uvrstili popoldanska srečanja na urnik  :o Lahko se pa čez vikend vidimo, recimo v nedeljo, če bo vreme..



Altka

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #327 : 30 Januar 2009, 01:37:05
No, kako ste druščina? Glede na to, da vsi vemo, da smo zbrali za svojega družinskega člana predstavnika najboljše pasmo na svetu :), bi me zanimalo, če poznate še koga, ki bi prišel v našo druščino presrečnih lastnikov. Mi imamo namreč doma 6 prečudovitih mladičkov, ki so na svet prišli 23ega decembra 2008 in jih bomo oddali v 9em tednu starosti. Mati je Altha Longhill (naša Altka), iz kombinacije CH.Dark Star in CH.Spellbound Ebony Witch, oče pa plemenjak Grand.CH, Inter.CH.Multi CH.Don Gio Happy Duet. Pred oddajo bodo tri punčke (Gamma, Gea, Goja) in trije fantki (Gallus, Grom Guru, Griff) veterinarsko pregledani, razglisteni, tetovirani ter cepljeni. Sprejemamo rezervacije! Mail: [email protected] Tel. št. 031 - 370 - 400



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #328 : 30 Januar 2009, 10:58:13
Oklevam, ali naj napišem ali ne, ali naj raje ugasnem računalnik in se grem ohladit na mrzel zrak. Pa se mi zdi, da moram. Ne zaradi tebe Altka, temveč predvsem zaradi tistih, ki razmišljajo, postopajo ali načrtujejo enako.
Omisliti si leglo, ker želimo občudovati "čudež življenja" , ne da bi imeli pred načrtovano paritvijo vsaj 4 zanesljive rezervacije za mladiča iz legla, ja kratkomalo NEPREMIŠLJENO!! Razen seveda, če gre za zavestno odločitev, da v primeru, da ne najdemo n-tih (odgovornih) lastnikov, mladičke obdržimo doma. Nakup psa mora biti vnaprej načrtovan in premišljen korak, prav tako in nič manj, pa tudi oddaja mladička v nov dom. Že pri premišljenih odločitvah gre lahko kaj narobe, rezultate nepremišljenih pa lahko vse prepogosto "občudujemo" na spletnih straneh zavetišč in oglasnikov tipa bolha, podarim, ipd. Ne rabim nadaljevat, saj je o takih in podobnih zgodbah že veliko napisanega na tem in ostalih pasjih forumih.

Altka, tvoji mladički so tu in tega se ne da spremenit. Lahko le držimo pesti zanje (in morda še sami naredimo kaj), da najdejo pot v nove domove, k pravim lastnikom.
Vsem ostalim, ki razmišljajo o leglu ali pa ga načrtujejo, pa še enkrat v razmislek vprašanje: Ali res lahko zagotovim nov dom in odgovorne lastnike vsem mladičem iz legla?? Ali sem jih pripravljen oz. imam pogoje obdržat jih doma, če jih ne uspem oddat??

Mogoče koga zavaja dejstvo, da smo se bili nekateri pripravljeni peljat tudi 1000 km v eno smer po mladička SBT - to ne pomeni, da jih je v Sloveniji premalo ali da je povpraševanje po njih večje od načrtovanih legel. To enostavno pomeni, da smo nekateri hoteli takega-in-takega predstavnika te pasme, iz take-in-take paritvene kombinacije in iz-takega-in-takega življenskega okolja!
Legel SBT je v Sloveniji vsako leto več (tako rodovniških kot nerodovniških) in samo vprašanje časa je, kdaj jih bo preveč?

Pa brez zamere! In oprosti, ker sem tvojo objavo izkoristila za tale izliv.
Enostavno mi ni vseeno za pasmo, vsaj ne toliko, da bi se v nedogled grizla v jezik. In ker si želim, da pasma in njeni predstavniki ostanejo v rokah poznavalcev in občudovalcev teh čudovitih psov! In ne dvomim, da si tudi ti želiš enako. :)

+1



Jamsi

  • *
    • Prispevkov: 497
    • Točke: 0
Odgovori #329 : 30 Januar 2009, 13:12:23
Jst se popolnoma strinjam s teboj Saša.
Jst samo upam, da ne bodo mladički šli v roke tistemu, ki bo prvi reku, jst ga bom pa vzel (kdor prvi pride, prvi melje). Da se bodo mladički oddali pravim ljudem, vendar pa taki ljudje se navadno sami pozanimajo kje je leglo oz. kdaj bo leglo že veliko prej. Ker na to se je treba absolutno pripravit. S takimi psi se ponavadi ne konča dobr. Jst si prav tako zelo želim še eno samičko, vprašanje je samo čas, kdaj bom pripravljena vzeti še enega cukrčka, še eno veselje in eno skrb več. In te stvari se ne odločiš iz dons na jutr, ampak se odločaš dalj časa in si poskušaš razjasniti dvome, ali si pripravljen in sposoben skrbeti še za enega.

Želim ti srečo najti prave in odgovorne lastnike!!  :)