KONCNO: Oblacila za mopse

yazmin · 2889

yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
: 26 Februar 2009, 23:35:56
Pozdravljeni,

kot je vidno na moji slikci sem lastnica mopska. ker pa ima moj kuzek kratko dlako in ga v tem letnem casu precej zebe ga oblecem. to pa je sedaj se bolj preprosto, ker sem odkrila super punco, ki izdeluje (siva) plascke za dez, pulovercke in majcke ter se kaj posebej za mopse (beri sirsi model). lastniki mopsov namrec vemo kako tezko je dobiti oblacilo za mopsa bodisi plasc za dez ali plascek za zimo. problem je namrec v tem, da so cez prsa nekoliko mocnejsi. sama sem preiskala vse (dobesedno in veckrat) trgovine v ljubljani in nisem nikakor nasla pravega za nasega poba. na razstavi v ljubljani, pa sem spoznala Barbaro, ki po narocilu in merah izdeluje oblacila za mopske. izberes si blago, barvo, model in ona naredi :) super je res. zato vsem lastnikom mopsov sporocam, da naj si pogledajo nas plascek :) ker je res lep (oli v njem hodi kot, da ga ne bi imel oblecenega, s stevilnimi prejsnjimi je namrec hodil kot robot). cakali smo ga dva tedna, stal pa 45 evrov, narejen je iz flisa in je zelo mehek, pa tudi raztegljiv.

hrbtna stran:


trebusckova stran:




pa se slikce deznega plascka, majcke in life jacketov :)






Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 27 Februar 2009, 07:27:07
Lahko pošlješ kontakt?

Ker za buldoga tudi nič ne najdeš...  :-\

LP, T



yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
Odgovori #2 : 27 Februar 2009, 09:48:33
a jooooooooooj tocno :) sem vedla da sem nekaj pozabila :) to je od navdusenja, ker sm se izdelka zelo razveselila :)

kontakt: barbara 031 861 208

Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
Odgovori #3 : 18 Marec 2009, 16:23:33
Nova pridobitev v Olijevi omari:




Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)