Wolfsblut

saba · 29383

Ro_Gi

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Moja mala sončka... Roli&Gizmo <3
Odgovori #30 : 10 April 2011, 22:38:50
Mene zanima, če so kateri od ribjih briketov morda kaj večji od teh naštetih. Za velikega psa.
Zadnjič sem vzela tester Fish 4 dogs, pa so bili briketi kar precejšnje velikosti.

My little dogs - a heartbeat at my feet.


miskica

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 10 April 2011, 22:40:55
Vem, ja, F4D jemo že nekaj časa in to je meni "idealna" velikost briketov, ker se vsaj malo potrudi in pogrize, namesto da bi vse dol posesala v 1,5 sekunde.



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #32 : 10 April 2011, 23:15:29
Od ribjih briketov so pri Wild pacific briketi veliki nekje 2cm x malo čez 1cm (ovalne oblike), Alaska salmon so pa bolj drobni, manj kot cm x 1,5 cm (riževe oblike), Cold river ima pa kvadratne brikete, velikosti 1cm x 1cm.

Hmmm, jaz sem imela kar probleme pri velikosti briketov na splošno, ker je že od malega metal v sebe (in se seveda vsake toliko skoraj zadavil  :-X), ni važno koliko so bili veliki, zdaj pa dobiva na brikete vodo, pa res ful lepše poje. Mu pa dam vodo gor tik preden postrežem in to le toliko, da briketi 'zaplavajo'.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


miskica

  • *
    • Prispevkov: 102
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 10 April 2011, 23:22:18
Ja, tudi mi zalivamo že ves čas. Najprej popije vodo (s hitrostjo profesionalnega šprinterja na 60m z ovirami), nato pa pohlasta brikete.  ::) Večje brikete, sploh tiste z "močnejšo" sestavo (ti so po mojih izkušnjah ponavadi težji in trši), pa celo vgrizne (morda). Prav zato iščem večje brikete, od vseh trikov se nam obnese edino to - da so res večji. Pri takih se celo potrudi in kaj pogrizlja, posledično morda izprazni skledo kako sekundo kasneje kot pri malih briketkih.  ;D  >:D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #34 : 11 April 2011, 09:10:40
Pri takih požeruhih pomaga, če daš brikete v kako "pametno igračo" ali pa fire plug, kaj podobnega.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #35 : 11 April 2011, 09:42:49
Wow, to je pa res  :o Pri nas tako hitro sicer nikoli ni jedel, ampaj jih je pa kr požiral, nič grizel. Nekateri vem da dajejo not v posodo kakšno manjšo žogico, da mora pes potem si jo odmikat ko je, mogoče kaj takšnega poskusiš?

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 11 April 2011, 10:11:10
Če so briketi dovolj majhni, lahko probate hranit tudi s Kong Wobbler. Baje je zakon zadeva, mogoče si ga še jaz omislim. Pride ene 20e.



TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 11 April 2011, 10:45:38
Če bi bila moja tak požeruh na brikete, bi jo hranila izključno iz roke - idealno za trenirat in navezavo  ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #38 : 11 April 2011, 11:17:22
Ja to je super. Sam sigurno vsak dan ne poklikaš in ne nagradiš s hrano za cel obrok.  :P

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 11 April 2011, 11:34:47
Če nebi bilo briketov za skoraj pol kile bi šlo :P. Da porabim in poklikam cel obrok bi jaz rabila kar dve uri, to gre pri nas počasi, ko ni domišljije, pa umes je treba it pit itd itd.



TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 19 April 2011, 10:30:34
Ja to je super. Sam sigurno vsak dan ne poklikaš in ne nagradiš s hrano za cel obrok.  :P
Ja jaz ne, ker psici to ni tako močen motivator, ampak če bi bil, pa bi. Sigurno.

Če v eni minuti treninga (govorim predvsem o tistih, kjer se se še ne izpušča nagrad) lahko poklikava cca. 20 briketov (no, midve sva na hrenovkah, ker pač briketi niso dovolj dober motivator) si kar izračunaj.

Nama gre četrt obroka v enem treningu.. pa da ga porabim še četrt zjutraj in zvečer na sprehodu in četrt na sledi..  ;) - OK, mogoče bi izjemoma dobila kakšen preostanek v skledo potem.  ;)



san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 20 April 2011, 10:31:17
Macika, a Wild Duck sploh nebojo na voljo/dobavljivi?


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #42 : 20 April 2011, 10:41:48
Wild Duck, Cold River in Dark Forest naj bi bili ponovno dobavljivi po 2. maju.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 20 April 2011, 10:52:47
Ok, hvala   :) 


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #44 : 20 April 2011, 11:02:43
Ja jaz ne, ker psici to ni tako močen motivator, ampak če bi bil, pa bi. Sigurno.

Če v eni minuti treninga (govorim predvsem o tistih, kjer se se še ne izpušča nagrad) lahko poklikava cca. 20 briketov (no, midve sva na hrenovkah, ker pač briketi niso dovolj dober motivator) si kar izračunaj.

Nama gre četrt obroka v enem treningu.. pa da ga porabim še četrt zjutraj in zvečer na sprehodu in četrt na sledi..  ;) - OK, mogoče bi izjemoma dobila kakšen preostanek v skledo potem.  ;)

Pol pa tvoja psica poka od znanja! Pravzaprav sem ti fauš, da si vzameš toliko časa za klikanje-učenje.  :-[

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 20 April 2011, 14:13:02
Pol pa tvoja psica poka od znanja! Pravzaprav sem ti fauš, da si vzameš toliko časa za klikanje-učenje.  :-[
Nič ne poka od znanja, ker je vsemu navkljub precej samosvoja .. oz. to ne rečem.. pametna je že.. samo včasih ne v tisto smer, v katero bi jaz želela  :D.. in tudi časa si ne vzamem toliko in predvsem, kot sem rekla.. bi bila vesela, če bi lahko trenirala z briketi, ker pa ne morem, posledično tudi ne morem toliko trenirat.. pa tudi s hrenovkami bi ji bil pri taki količini to malo časa tak motivator.. taka pač je  ;)

.. ampak saj pravim.. če bi v eni minuti treninga poklikala približno 20 briketov je to 100 briketov v cca. 5. minutah.. to je pa že kar veliko ane.. ;)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #46 : 05 Maj 2011, 08:33:32
Ponovno so dobavljivi:
- COLD RIVER 2kg
- DARK FOREST 2kg
- WILD DUCK 2kg

15kg pakiranja teh treh hran žal še niso dobavljiva, bodo pa predvidoma po 20. maju.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 05 Maj 2011, 16:54:31
Živjo!
Bom še tukaj vprašala; sem včeraj izpolnila kontaktni obrazec, pa najbrž ni prišlo do vas? Torej, zanima me, ali je mogoče plačati s predračunom, ali samo po povzetju? Naročila bi nekaj priboljškov in morda manjši paketek hrane, ker me strašno zanima, ampak bi res najrajši videla, da mi ne bi bilo treba doma puščati gotovine. Hvala za odgovor!!!!

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #48 : 05 Maj 2011, 17:51:21
Zgleda, da je prišlo do kakšne napake, tako da ni prišlo nič do nas.

Mogoče je plačati po predračunu ali po povzetju. Je pa pri naročilu priboljškov nad 30€ poštnina brezplačna.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 05 Maj 2011, 18:45:25
Aha, no, fino, da sem potem tudi tukaj napisala! Hvala za odgovor! :)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


drobiž

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
  • Naša Tonči
Odgovori #50 : 06 Maj 2011, 06:51:02
Tudi mi smo naročili brikete WOLFSBLUT in sicer vrsto Range Lamb. Briketi so zelo ješči, iztrebek kompakten. Edino kar me je zmotil je velikost briketov, saj so resnično veliki, tako da jih moja 12-kilogramska psička zaradi slabih zob zelo težko zgrize, pri večji tega problema ni. Naslednjič bom naročila Dark Forest.



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 14 Maj 2011, 17:20:21
Skoraj bi pozabila napisat ... Athena se javno zahvaljuje za vse priboljške, darilca in vzorčke! Zahvaljuje se tudi maček, ki je v paket naredil luknjo in si veselo postregel z vsebino. (Mislim, da mu Athena tega ne bo nikoli odpustila, ha ha.)
Glede goltanja: slišala sem, da je najboljše, da se psa hrani z roko; pa ni niti treba, da za to ne vem kaj dela, pač usedeš se, streseš brikete v posodo in jih psu drugega za drugim počasi daješ, da jih zgrize. Cenejše od vsake fancy igračke pa še deluje. ;) Medve z Atheno danes zvečer poskusiva!

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


drobiž

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
  • Naša Tonči
Odgovori #52 : 14 Maj 2011, 18:04:35
Tudi jaz se zahvaljujem za vse poslane priboljške.



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 14 Maj 2011, 19:57:49
Evo poročilo: moja psica je bila prejle 20 minut na sedi in je lepo jedla in zgrizla vsak briketek posebej! Upam samo, da bom imela dovolj časa, da bom to izvajala večkrat, če ne redno.

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #54 : 14 Maj 2011, 22:00:43
Ni dobro, da pes je v sedečem položaju-vsaj ne takele količine naenkrat. Lahko jo hraniš iz roke, ampak naj stoji, podobno kot, če je iz posode.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #55 : 14 Maj 2011, 22:22:49
Sinica in drobiž, me veseli, da sta bili zadovoljni z darilci  :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 15 Maj 2011, 13:30:37
Ok, hvala za info! Bova zvečer tako naredili. Kaj pa, če bi ležala???
Ni dobro, da pes je v sedečem položaju-vsaj ne takele količine naenkrat. Lahko jo hraniš iz roke, ampak naj stoji, podobno kot, če je iz posode.

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 29 Januar 2012, 19:20:37
Ti briketi se še sploh dajo dobit?

Bulldogs... And nothing else...


Sedem

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 15 Februar 2016, 17:29:40
http://www.ekomprof.com/hrana-za-pse.html

Jaz jih naročam tukajle.

Je še kdo na forumu, ki svojega psa hrani s temi briketi?



Metuljeva

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 09 September 2018, 10:46:43
Ojla,

ali še kdo bolj pozna to hrano?

Bi rada izvedela čimveč, preden se odločim za nakup.