www

Lilit · 2480

Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
: 04 Januar 2006, 18:59:15
To je bolj moj firbec... ampak prej sem po nesreci vtipkala http://pesjanar.si/forum/index.php (brez www) in sem prisla na stran, ampak nisem bila prijavljena... ko sem pa dodala www spredaj, me je pa prepoznalo.

Je to kaksna tehnicna finta?

battito animale


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1 : 04 Januar 2006, 20:48:14
Če pogledaš druge strani ti naredi isto,kot tukaj.Odjavi te,sicer pa odpre stran.Jaz pa drugače vedno strani odpiram brez www,ker se mi ne da vpisavat :-[ ;)

LP,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2 : 06 Januar 2006, 21:16:01
Zakaj točno se to zgodi si ne upam trdit...

Predvidevam pa da se to zgodi zaradi "cookijev" v katerih je pač vpisano za kateri naslov so namenjeni... in če se naslov ne ujema.... potem se tudi cookie ne ujema in te forum ne prepozna...

Sicer nisem še preizkusil... ampak imam občutek da je to predvsem problem MS Interner Explorer-ja.

LP, Črt

P.s.: Get Firefox ;)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3 : 06 Januar 2006, 21:32:52
Get Firefox ;)

Doh ;) Ga imam ;) Ni problem v IE ;)

battito animale


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #4 : 06 Januar 2006, 21:50:59
Jah, meni se je tudi to zgodilo, potem pa mi je na obeh naslovih prepoznalo, tako, da ni blema... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #5 : 06 Januar 2006, 21:56:55
No ja... kaže da bodo imeli programerji še nekaj dela da bodo take pomankljivosti odpravili :)

Lp, Črt



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #6 : 06 Januar 2006, 22:17:00
Pa saj je ql...samo še enkrat se prijaviš v linku brez www in od takrat naprej čisto normalno dela, tako da ni krize--- ;) :D

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."