Bannerji

Terrierka · 20707

Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #30 : 06 Avgust 2009, 13:12:23



teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 13 December 2009, 11:02:27
Končno sem se spravila, da naredim spletno stran, zdaj me pa zanima, katera mi je pripravljena narediti en čudovit banner, pošljem potem zs  :)

***
rest in peace my precious friend


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #32 : 13 December 2009, 13:03:47
Jaz.  ;D

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 05 Maj 2010, 19:41:57
Še moje (oprostite k jih pol ni o živalih)






A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #34 : 26 Januar 2011, 23:17:48
Jaz bi rabla za svojo spletno stran en banner za vrh strani. Mi lahko kdo pove kako se to naredi? Imam photoshop. Mogoče vsaj začetek.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #35 : 27 Januar 2011, 17:54:33
Če imaš PS potem mislim, da ti lahko uspe super naredit. Najprej določi velikost ter ozadje, potem pa izreži elemente, ki opisujejo tvojo spletno stran in jih vključi noter. Med brushes poišči kakšno primerno obliko in jo vključi. Vse skupaj je dosti subjektivna stvar, kako resna je spletna stran, čemu je namenjena.. ne vem točno kakšne napotke želiš.

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #36 : 27 Januar 2011, 21:18:48
Če imaš PS potem mislim, da ti lahko uspe super naredit. Najprej določi velikost ter ozadje, potem pa izreži elemente, ki opisujejo tvojo spletno stran in jih vključi noter. Med brushes poišči kakšno primerno obliko in jo vključi. Vse skupaj je dosti subjektivna stvar, kako resna je spletna stran, čemu je namenjena.. ne vem točno kakšne napotke želiš.

Aha, potem ni prav funkcije, ki bi bila v PS? No, velikost pa to znam use določit. Pri meni je edini problem, ker nisem ful spretna in mi rezanje elementov ne gre. Gre pa za mojo osebno spletno stran. :) Bom poskusila. Hvala! Aja, koliko je pa ponavadi velikost za spletno stran?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."