Healthy Paws

Sinica · 69329

Ray

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 05 April 2012, 13:55:55
Tudi našemu Bambiju najbolj odgovarja Healthy Paws, bolj kot Orijen in Acana... zdaj imamo Acana, ko poje, bomo šli nazaj na Healthy Paws... trenutno je ogromno trave in prdi kot nor  :D podobno je bilo z Orijen, pri Healthy Paws pa tega skoraj ni bilo

Bambi Beauty Butterfly


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #91 : 13 April 2012, 12:28:16
Hrano po novem dobite tudi v trgovini Živa: http://www.senko-petshop.si/contents/sl/d59.html



Sarah_A

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #92 : 09 September 2012, 11:35:19
Po nasvetu punc v sosednji temi sem se odločila da tudi jaz moji čivavi nabavim Kunca in rjavi riž, upam da dobim kak vzorček  ;D
Sem pa gledala sestavo in je na prvem mestu riž, ki ga je 2x toliko kot mesa, ki je na drugem mestu, a je to vseeno kul za psa ki potrebuje dietno hrano za hujšanje? Najbrž ja, če vas ima ogromno take izkušnje, pa vseeno za ziher vprašam. ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #93 : 09 September 2012, 14:03:45
Ima pa rjavi riž, ki nima tako visok GI in daje daljši občutek sitosti. Precej boljše od koruze, ki je na vrhu pri RC light.  ;)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Sarah_A

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #94 : 11 September 2012, 18:56:49
Aha, sem brala da naj bi na prvem mestu bilo meso, zato me je to malo zmedlo in sem raje vprašala. Hvala za vse info.



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #95 : 15 Oktober 2012, 21:11:38
Jst sm pri kuži zamenjala Orijen za Healthy Paws, ker je večinoma iztrebljala drisko, pri HP pa opažam, da iztreblja veliko, preveč in je vedno lačna, tudi shujšala je. Ima kdo podobne težave? Razmišljam, da bom morala mešati hrani skupaj...

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #96 : 15 Oktober 2012, 21:40:15
Orijen in Healthy Paws se zelo razlikujeta po vsebnosti beljakovin in tudi sestavinsko... Predvidevam, da ji je bil Orijen beljakovinsko premočen, Healthy Paws pa je bolj "dietna" hrana, zato ti hujša. Jaz bi poskusila mogoče kakšno Acano Lamb&Apple, ki nima toliko beljakovin ali pa Taste of The Wild... Je neka sredinska varianta med tema dvema hrana, ki si jih poskusila do sedaj...

Bulldogs... And nothing else...


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #97 : 15 Oktober 2012, 22:24:34
Sem hotela isto napisat... :) sej je se kaksna druga kvalitetna hrana, ni nujno, da hranis ravno z Orijenom ali HP.

Ce je Orijen premocen, lahko probas Acano grainfree, ima manj proteinov in mascob. Ali pa navadno Acano.

battito animale


aneša

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #98 : 16 Oktober 2012, 12:59:41
Moja je bila tudi ob zelo povečanem obroku Healthy Paws vedno lačna. Že takoj po hranjenju se je obnašala tako, kot da nebi nič dobila. Iztrebkov pa je bilo ogromno. Sedaj smo na Dog Lovers Gold in smo super zadovoljni.