Healthy Paws

Sinica · 69342

sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 08 Februar 2011, 12:45:10
no naš požre čisto vse, ma pa po tej hrani fin kakec.



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #61 : 08 Februar 2011, 17:17:07
Nad testerji so vsi veseli. Ko pa izbirčneži pojejo 3kg pa rečejo ne hvala. Eni psi so pač izbirčni. Pri psu od sorodnikov je pomagalo, da so ga futrali zunaj, zraven je pa sosedov pes kukal. Parkrat mu je obrok pojedel, pol je ugotovil, da če on ne poje, mu drug pes poje, to je pa nesprejemljivo. ;D
Naši je pa vseeno a je not ali je zunaj, al so drugi psi zravno. Ona mi celo prej noter vzame kak priboljšek (tudi priboljškov ne mara preveč, oz. poje 2-3 potem pa vstran gleda, ko ji ponudiš :) ), zunaj bi se ona igrala :$.

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #62 : 10 Februar 2011, 07:13:16
Kje pa se, da to hrano dobit (Koroška, okolica Maribora)?

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #63 : 10 Februar 2011, 08:33:48
Zoo Pluton v Mariboru. Drugače pa hrano pošljemo po pošti na dom nad 50€ je poštnina brezplačna. Prav tako pošljemo tudi testerčke ;)

Prihaja pa kmalu nov okus Adult hrane, za vse tiste, ki jim zajec ne ustreza ali pa kužki potrebujejo močnejšo hrano. Prav tako kot Zajec in rjavi riž pa je seveda namenjena občutljivim psom in sicer gre za okus Divjačina in proso. :)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #64 : 10 Februar 2011, 13:19:27
Ja Healthy Paws je res bolj "dietna" varianta :) mojim je sicer obem cisto uredu ustrezala, ampak Vapka je sla v dveh tednih dol tri kile brez da bi sploh opazila :-[

battito animale


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #65 : 10 Februar 2011, 13:50:29
Zoo Pluton v Mariboru. Drugače pa hrano pošljemo po pošti na dom nad 50€ je poštnina brezplačna. Prav tako pošljemo tudi testerčke ;)

Prihaja pa kmalu nov okus Adult hrane, za vse tiste, ki jim zajec ne ustreza ali pa kužki potrebujejo močnejšo hrano. Prav tako kot Zajec in rjavi riž pa je seveda namenjena občutljivim psom in sicer gre za okus Divjačina in proso. :)
Bi mi lahko poslali prosim poslali testerček :$?

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 10 Februar 2011, 20:11:00
A je možno da se psu hrana v trebušku ful nabaše, in ne pokaka vse hrane ki jo poje?? ??? ???

Ker naš je bruhal v eni noči 9x, in prvih 4x je bruhal ogromne, ogromne količine briketov - tko za ene 4-5 porcij hrane??



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #67 : 11 Februar 2011, 17:00:27
Mi tudi bomo počakali na testerček. Pa da vidimo kako izgleda. Ninci, a testerji za nov okus so tudi že?  :-[

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #68 : 11 Februar 2011, 17:03:20
A je možno da se psu hrana v trebušku ful nabaše, in ne pokaka vse hrane ki jo poje?? ??? ???

Ker naš je bruhal v eni noči 9x, in prvih 4x je bruhal ogromne, ogromne količine briketov - tko za ene 4-5 porcij hrane??

Zaradi nečesa drugega je to blo. Lahko je vmes požrl nekaj kar ne bi smel, lahko je krivo to, da je bil vznemirjen...

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #69 : 13 Februar 2011, 21:53:09
Mi tudi bomo počakali na testerček. Pa da vidimo kako izgleda. Ninci, a testerji za nov okus so tudi že?  :-[

Ne tanovega okusa pa še nimamo testerčkov. Ampak takoj ko bo hrana v trgovini bodo pa sigurno tudi testerji :) 

Bi mi lahko poslali prosim poslali testerček :$?

Upam, da si testerček dobila.

A je možno da se psu hrana v trebušku ful nabaše, in ne pokaka vse hrane ki jo poje?? ??? ???

Ker naš je bruhal v eni noči 9x, in prvih 4x je bruhal ogromne, ogromne količine briketov - tko za ene 4-5 porcij hrane??

Ne vem v čem je problem tvojega kužka, dvomim da je povezan z briketi kot takimi. Lahko da mu ne ustrezajo ampak da bi se v želodcu zadrževale take količine bi moralo biti pa še kaj drugega vmes. A kakal je pa normalno? A je bil videti napihnjen? Vsekakor upam, da bo čim prej ok in da rešite težavo. Moraš pa računat tudi da je volumen briketov, ko jih ti nasuješ v skledico suhe ali potem ko so že namočeni - v vodi npr. večji. Ko jih kuža izbruha so že namočeni in se ti je morda zato zdela količina teh briketov toliko večja.

Lp, nina




Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #70 : 13 Februar 2011, 22:23:20
Ne tanovega okusa pa še nimamo testerčkov. Ampak takoj ko bo hrana v trgovini bodo pa sigurno tudi testerji :) 

Hvala.  :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #71 : 14 Februar 2011, 14:06:55
Ne tanovega okusa pa še nimamo testerčkov. Ampak takoj ko bo hrana v trgovini bodo pa sigurno tudi testerji :) 

Upam, da si testerček dobila.
Sem dobila testerček ;). Hvala :).

Ne vem v čem je problem tvojega kužka, dvomim da je povezan z briketi kot takimi. Lahko da mu ne ustrezajo ampak da bi se v želodcu zadrževale take količine bi moralo biti pa še kaj drugega vmes. A kakal je pa normalno? A je bil videti napihnjen? Vsekakor upam, da bo čim prej ok in da rešite težavo. Moraš pa računat tudi da je volumen briketov, ko jih ti nasuješ v skledico suhe ali potem ko so že namočeni - v vodi npr. večji. Ko jih kuža izbruha so že namočeni in se ti je morda zato zdela količina teh briketov toliko večja.

Lp, nina



Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


sp30

  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
Odgovori #72 : 14 Februar 2011, 14:40:54
ja to itak da so napihnjeni, res ne vem kaj se mu je zgodilo :)

No zdaj papca dietne konzerve zmešane z briketki pa je vse ok. :-\



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #73 : 05 Maj 2011, 19:02:16
Vsi okusi Healthy Paws hrane so sedaj na voljo tudi na Vrhniki v trgovini Doget na Stari cesti 2 :)



talupu

  • Gost
Odgovori #74 : 06 Avgust 2011, 00:17:03
Lumpa je te brikete - okus zajec in rjavi riž. :) Kupujem jih pa v centru. :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #75 : 26 Avgust 2011, 11:30:44
Po pričakovanjih smo nad briketi navdušeni, so tudi majhni-idealni za klikanje, kot tudi obrok, ker moja lepo grize brikete. Me pa zanima, kdo je uvoznik, verjetno Črt?
Je kje na koroškem ta hrana? Če ne, bom probala navdušit lokalno trgovino, se mi zdijo Healthy Paws boljši od trenutnih, pa skoraj ista cena.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


natina55

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
  • Stella
Odgovori #76 : 29 Oktober 2011, 10:59:36
Pozdravljeni,
imamo 3 mesečno Havansko bišonko. Pravijo mi, da je fina ritka, ker ne mara Hillsovih briketkov. Ne mara niti mlečnih priboljškov (Puppy milk drops). Imamo jo 14 dni in v tem času ni jedla skorajda nič. Ker je pošteno shujšala sem ji dala jajčni rumenjak s skuto... in to je polizala do konca, tudi govedina iz juhe in polenta ji gresta v slast, zato ji zdaj med to hrano dajem brikete. Poliže vse, razen briketov...
Ker bi jo rada navadila na brikete, vas prosim za nasvet in testerček.
Lep pozdrav



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #77 : 29 Oktober 2011, 16:32:19
Hillsa marsikateri pes ne mara-očitno ni okusen. HP Za Puppye je eden izmet top v moji izbiri pri meni. Za tester se pa lahko domeniš pri Pasji.net...Jaz sem eni izbirčni (Zares izbirčni) pasji riti brikete dobro premešala s kako omako, žličko olja, kako kvalitetno konzervo, žlico skute ali pa zajemaljko juhe.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


natina55

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 0
  • Stella
Odgovori #78 : 29 Oktober 2011, 17:58:49
Čara hvala :)



Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 08 November 2011, 09:45:48
Ima kdo inforamcijo s kateri fizični trgovini v Ljubljani se da danes dobiti to hrano?

Hvala.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #80 : 08 November 2011, 10:02:31
Ima kdo inforamcijo s kateri fizični trgovini v Ljubljani se da danes dobiti to hrano?

Hvala.

Mestni trg v Ljubljani, trgovina Princ boutique - http://www.timba.si/ , načeloma ima ;)



Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 08 November 2011, 10:04:48
Hvala ninci.

Sicer sem fan minimalističnih strani ampak da nimajo niti telefona na spletki..  :-\ Se bomo znašli. Upam da imajo hrano.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #82 : 08 November 2011, 10:07:09
Hvala ninci.

Sicer sem fan minimalističnih strani ampak da nimajo niti telefona na spletki..  :-\ Se bomo znašli. Upam da imajo hrano.

 :)  Evo ga.... Telefon: 01/59040892



Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 08 November 2011, 11:25:23
Hvala ampak si se malo zmotila. Tole je pravilna: 05 904 08 92.

Nimajo hrane, samo puppy. Ce narocim pri vas danes, bi lahko bila 2kg vreca za jutri pri meni? Gre za darilo in je čas faktor.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #84 : 08 November 2011, 11:34:23
Hvala ampak si se malo zmotila. Tole je pravilna: 05 904 08 92.

Nimajo hrane, samo puppy. Ce narocim pri vas danes, bi lahko bila 2kg vreca za jutri pri meni? Gre za darilo in je čas faktor.

Ups. :-[

S Pošto in DPD-jem ja, za GLS si že prepozen.



Zemirah

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #85 : 08 November 2011, 11:44:49
Super, sem že oddal naročilo.



kamy

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 12 November 2011, 16:44:54

Da še jaz pohvalim to hrano :)...Mi smo jo dajali mladičem in smo izredno zadovoljni z njo, prav tako tudi novi lastniki mladičev. Glede na to, da je res malce dijetna hrana, to prav pride tudi pri novih lastnikih psov, ki se na začetku malce spozabijo in pse večkrat preveč futrajo, kar se hitro pozna tudi na teži psa :)...zaenkrat starejšim zaradi dokaj aktivnega dela dajemo močnejšo hrano(Orijen), ampak če se bomo kdaj pomanjarili(upam, da ne :D), bomo probali tudi to hrano v adult različici :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #87 : 07 Februar 2012, 22:02:44
Na voljo je nekaj Healthy Paws puppy 2kg pakiranj z 20% popusta. Rok uporabe 18.3.2012.
http://www.pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=168&products_id=754

Lp, nina



Horhe

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 21 Februar 2012, 12:22:04
Do sedaj smo s to hrano zelo zadovoljni, malo me je pa zaskrbel naslednji test, kjer je ocenejena kot neustrezna:

http://www.psi-ha.si/Lestvica-suhe-hrane.pdf




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #89 : 21 Februar 2012, 12:35:14
 :D  Ta lestvica je eno figo veljavna. Na take" teste" se ne rabiš ozirati.  ;) So hrano ocenjevali taki, ki se na to ne spoznajo.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!