Princ Simba Plemeniti (mešanček=)

Maia.Love · 15521

Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
: 30 April 2009, 21:10:20
Ime mi je Simba. Trenutno še ne vem, kakšne pasme sem , ker nimam rodovnika.   ::)Toda lastnice to ne moti, rada me ima takega , kot sem. Imam rjav kožušček z belo liso na trebuhu. Rad se valjam po pesku, ki je povzročil moje vnetje oči. Še vedno jemljem kaplice, ki jih dobesedno sovražim. Uspelo mi je že zgristi rob škatle, v katero so zaprte.  :-\  Če me ne bi Patry odkrila, bi vrjetno vse od jeze kar pojedel. Rad imam svojo pando, ki je z mano , od kar sem pri Patricii.  8) Zdaj sem jo začel tudi naskakovati(noben mi ni povedal, da nesmem... :o ). To tako ali tako delam, kadar nimamo gostov. Saj veste, da me nebi kdo zmotil. Pa najraje imam bikovke, pa tiste male jogurtove kostke in ušesa prašičja. NJAMI !  :P Vam pa nič ne dam.  ;) Obožujem sneg in sankanje, sovražim pa vodo, stopnice in vse, kar je povezano z plavanjem  ;D.
Rad bi živel v veliiiki hiši brez stopnic, z velikim vrtom . No, saj sanjati ni prepovedano , ne ?  :)



woody789

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 30 April 2009, 21:13:29
še kakšno slikico več!!! :-9
luškan je ta tvoj mešanček!

lp.Tadeja


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #2 : 30 April 2009, 21:37:55
Luškan je Simba me spominja pa na pekinezerja.

My best friend is a westie


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 01 Maj 2009, 14:46:20
Hvala. Moja lastnica trenutno še ne zna pripopat slike tako, da bo prav. Rada bi jo dala gor, samo ne v priponki, ampak v besedilu spodaj  :o Saj bo. Če ji pa daste kakšen nasvet bo pa še hitreje   ;D



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #4 : 01 Maj 2009, 15:02:06
Mislim da zato obstaja tema ;) Drugače je pa fuuulll luštkan!! :-*

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #5 : 01 Maj 2009, 22:20:13
Vse o vstavljanju slik dobiš v tej temi  ;)
http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,800.0.html

Pa lepega mešančka imaš  :-[ :-*



Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 03 Maj 2009, 13:09:12
test
čakanje na ukaz



Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 03 Maj 2009, 13:11:26
a se samo meni pokaže križ rdeč v kvadratku al tut vam ?
pismo.... >:(



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #8 : 03 Maj 2009, 13:12:54
men tud :-\

I´m the sweetest trouble maker ;) :D



Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 03 Maj 2009, 13:20:19
sm jezna ful  >:(
a če z spletno kamero slikaš, se ne bo prkazal ? ker nikakor ne morem naložiti iz spletne kamere na moj album... al pa če grem na java , piše da je slika prevelika. kakšna ideja, kako jo zmanjšat ???



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska

Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 03 Maj 2009, 14:17:08
hvala ! ;D  se ne znajdem s temi slikami nič. :-[




Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #14 : 09 Maj 2009, 11:17:39
Ojoj ka ga prodajajo?Ali veste mogoče zakaj???

My best friend is a westie


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #15 : 09 Maj 2009, 11:18:55
Uppsss..Pomota šele zdaj vidim da je za paritev...Se oproščam :( :( :-[ :-[ :-\

My best friend is a westie


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 09 Maj 2009, 16:18:51
saj je ok. samo za paritev je , ja  ;) ne skrbi, nikoli ne bi prodala svojega pesjančka.  :o tako ali tako pa se še nisem odločila, če bi ga sploh dala, pogoji za psičko so pa, da je ceplenja proti steklini, kužnim boleznim, je razglistena, ima pregledane kolke in ima čip. Pa tudi mojega bom dala pregledati, toda le , če se odločim, da ga dam za paritev. No, nikoli ne veš.  ;D



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #17 : 09 Maj 2009, 16:42:06
kolko jaz vem tem tamalim pasmam ne preglejujejo kolkov :D

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #18 : 09 Maj 2009, 19:03:06
Ej,ej tamala :-\...a nisi v prvem postu napisala,da je pes mešanček,v oglasu pa je "pasemski" in ti bi mešančka še načrtno parila :o :-X

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #19 : 09 Maj 2009, 19:11:10
psa čim prej kastrirat .. ne pa parit okoli.. je že dovolj "čistokrvnih brez rodovnika" .. in še več ljudi ki verjamejo temu nakladanju.. [med njimi sem leto nazaj tudi jaz bila :-X] .. pa dobro to je že druga tema za pogovor.

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 10 Maj 2009, 14:44:53
ma ne vi men tamala  :o
ja sej sm rekla d še nevem, sploh pa nevem, iz kje je pršlo uno "pasemski" , ker sm ga dala v mešančke (oglas namreč) , samo nisem še prepričana , če ga bom kastrirala, ker ni nujno, a ne ? aja pa za kolke pa nism vedla. sm misla, da lih zato k so mejhni da se to pregleda. No, pa sej vrjetn nebo nič. za kastracijo pa še tole : tut če ga ne dam parit, a ga je treba nujno kastrerat ? ker če ga ne dajem parit in sem previdna uzun se mi zdi da je to nepotrebno, ker me skrbi, da bi se preveč zrediu pa polenu, tega pa nočm, ker z njim zdej hodm na mengeško kočo, pa na dobeno , pa krumprk, pa v depalo ga pelm ( A SM ŽE OMENILA, DA GREM DONS PRVIČ JAHAT KONJA?  8) ) pa v tivoli , pa arburetum( sej nevem če sm prov napisala, drgač pa volčji potok) , pa v lublano greva za savo, paa....ja no uglavnm povsod ga pelm ker je njemu čist premal 3 sprehode na dan, čeprov unga večernga raztegneva v 2-3 urce??? pa je še zmer tok poln energije...pol se pa pred vrati meče pa skor po trepalncah hod ker on bi pa ja še  :D pa tega res nočm zgubit. sej ni nujno , da bi se to zgodil, možno pa vseen je ( mnenje veta)
tko da...no sej nevem.. mogoče zarad kšnga raka da bi ga dala kastrerat, drgač pa nebi. je tud vet reku , da ni potrebno...  ;)
drgač je pa to ubistvu za vse pogovore, tud za tole, kar si ti napisala, shawtyy* , ker sm to temo lih za ta namen odprla. da se pogovarjamo o vsem.  ;D



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #21 : 10 Maj 2009, 14:59:17
Če bi ga dala med "mešančke", ne bi zraven napisala, da je pekinezer. Pa dobro, tisti, ki se malo spozna, tako po sliki vidi,  da ni pekinezer.  ;)

Super, da greš jahat, sigurno ti bo fino.  :)


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #22 : 10 Maj 2009, 15:09:38
Tamala, preberi si malo naokoli.Za to so teme, da se pogovarjamo ob določenih temah.To temo si pa odprla zato, da se pogovarjamo o tvojem psu in ne parjenju,kastraciji...Tako, da ne rabiš smetiti.Ena tema ni za vse.

OT:In kje si ti našla, da naj bi se pes zredil?
Psa daj takoj kastrirati in vse to boš še zmeraj lahko počela z njim in še mir boš imela (100% boš, da ne bo samic naskakoval).
Mogoče pa nikoli ne veš kdaj ga bo razganjalo.Pobegnil ti bo z povodca in šel k goneči psici, jo naskočil in nastalo bo še več psov čistokrvnih brez rodovnika.Žal pa teh psov ne obstaja in to so mešanci.In le-teh so zavetišča polna.

Raje teme ne bom smetila.

Lušten je. :)
Tudi jaz bi bila vesela, če bi kdaj konja jahala hehe.

Lp,Nika

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Remi

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 0
  • Rembrandt "of Sedna"- Remi
Odgovori #23 : 10 Maj 2009, 15:16:44
Tamala, preberi si malo naokoli.Za to so teme, da se pogovarjamo ob določenih temah.To temo si pa odprla zato, da se pogovarjamo o tvojem psu in ne parjenju,kastraciji...Tako, da ne rabiš smetiti.Ena tema ni za vse.

OT:In kje si ti našla, da naj bi se pes zredil?
Psa daj takoj kastrirati in vse to boš še zmeraj lahko počela z njim in še mir boš imela (100% boš, da ne bo samic naskakoval).
Mogoče pa nikoli ne veš kdaj ga bo razganjalo.Pobegnil ti bo z povodca in šel k goneči psici, jo naskočil in nastalo bo še več psov čistokrvnih brez rodovnika.Žal pa teh psov ne obstaja in to so mešanci.In le-teh so zavetišča polna.

Raje teme ne bom smetila.

Lušten je. :)

Lp,Nika
Se čisto strinjam s tabo Nika, najbolje da ga čimprej kastriraš in boš imela mir :-\
Zelo luškanga mešančka imaš ;D

Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem, da pes maha z repom ne z jezikom!


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 10 Maj 2009, 15:59:20
Tamala,preberi si malo naokoli.Za to so teme, da se pogovarjamo ob določenih temah.To temo si pa odprla zato, da se pogovarjamo o tvojem psu in ne parjenju,kastraciji...Tako, da ne rabiš smetiti.Ena tema ni za vse.

OT:In kje si ti našla, da naj bi se pes zredil?
Psa daj takoj kastrirati in vse to boš še zmeraj lahko počela z njim in še mir boš imela (100% boš, da ne bo samic naskakoval).
Mogoče pa nikoli ne veš kdaj ga bo razganjalo.Pobegnil ti bo z povodca in šel k goneči psici, jo naskočil in nastalo bo še več psov čistokrvnih brez rodovnika.Žal pa teh psov ne obstaja in to so mešanci.In le-teh so zavetišča polna.

Raje teme ne bom smetila.

Lušten je. :)
Tudi jaz bi bila vesela, če bi kdaj konja jahala hehe.

Lp,Nika

ja sej. o mojem psu in o  tem , če ga naj kastriram, dam pariti, itd. in mislim, da s tem nebi nič smetili naokrog. sej navsezadnje sem jo pa odprla jst, ane  :o ? remi, hvala ( da je luštkan) , za kastracijo pa... ok no sej mormo se še doma zment. bom povedala kakšni so rezultati  ;D

vpiši se v kak klub, jih maš polno naokrog.  ;) naprimer v Depali vasi KK Gibanje, tam greš lahko za eno uro ( pol za začetnike) jahat pod nadzorom inštruktorja, sepravi ,da je dodatna vrv , ki jo drži inštruktor, jo postopoma podaljšuje, ti pa imaš vajeti v rokah in s konjem galopiraš v krogu, osmicah , potlej, ko pa že kej znaš, pa on to vrv spusti in greš lahko 50 m stran, pol se morš pa vrnt. to je okrog 2-3 ure aktivnega dela, ampak ne na dan, se porazdeli po tednu ( 6 dni delaš po pol ure)sej je fajn, grem dons na prve pol ure  pa še moja sestrca bo jahala.  :P



Remi

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 0
  • Rembrandt "of Sedna"- Remi
Odgovori #25 : 10 Maj 2009, 19:01:52
ja sej. o mojem psu in o  tem , če ga naj kastriram, dam pariti, itd. in mislim, da s tem nebi nič smetili naokrog. sej navsezadnje sem jo pa odprla jst, ane  :o ? remi, hvala ( da je luštkan) , za kastracijo pa... ok no sej mormo se še doma zment. bom povedala kakšni so rezultati  ;D

vpiši se v kak klub, jih maš polno naokrog.  ;) naprimer v Depali vasi KK Gibanje, tam greš lahko za eno uro ( pol za začetnike) jahat pod nadzorom inštruktorja, sepravi ,da je dodatna vrv , ki jo drži inštruktor, jo postopoma podaljšuje, ti pa imaš vajeti v rokah in s konjem galopiraš v krogu, osmicah , potlej, ko pa že kej znaš, pa on to vrv spusti in greš lahko 50 m stran, pol se morš pa vrnt. to je okrog 2-3 ure aktivnega dela, ampak ne na dan, se porazdeli po tednu ( 6 dni delaš po pol ure)sej je fajn, grem dons na prve pol ure  pa še moja sestrca bo jahala.  :P
No lepo se imej na jahanju.......glede kastracije se pa itek lastnik sam odloči po lastni izbiri...mi ti samo svetujemo, da ga daj. ;D

Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem, da pes maha z repom ne z jezikom!


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 10 Maj 2009, 20:21:54
No lepo se imej na jahanju.......glede kastracije se pa itek lastnik sam odloči po lastni izbiri...mi ti samo svetujemo, da ga daj. ;D

Jaaa super je blo !!! Malo rit boli, ko greš v kas in galop, samo je lažje, ko jahaš lahki kas ( se dviguješ in loviš ritem) ker potem manj boli  :P
Sm ga sama iz hleva pelala, pa ga skrtačla, pa kopita očistla, pa ga osedlala, pa uzdo gor ( joj tiste žvale morjo pa res bolet  :( ) pol pa lepo čelado gor pa hopa ! Ga je dons inštruktorca vodila, naslednič morm pa že sama use nardit. Da vidjo če sm si zapomnla  :o

Za kastracijo pa hvala za nasvete, samo ne bom ga dala še. Pol ko bo okrog sedem let, bo pa vrjetno že skrajni čas, da ne bo kakšnega raka dobil.  :-\



Remi

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 0
  • Rembrandt "of Sedna"- Remi
Odgovori #27 : 10 Maj 2009, 20:31:18
Če misliš da je prav tako za tvojga psa in ga boš pazila...potem je pač prav tako :D
Lepo to da si se mela lepo na jahanju...mi imamo tudi doma konja. :P..no da nebom smetila  ;D

Lp

Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem, da pes maha z repom ne z jezikom!


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #28 : 10 Maj 2009, 20:41:31
Za kastracijo pa hvala za nasvete, samo ne bom ga dala še. Pol ko bo okrog sedem let, bo pa vrjetno že skrajni čas, da ne bo kakšnega raka dobil:-\
Saj, če ga daš prej  kastrirat, manjšo verjetnost ima, da dobi raka.

Drugače pa fino, da si uživala v jahanju. :)

lp


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 10 Maj 2009, 20:48:47
vi kar smetite  ;D več smeti - boljše je. ( Remi )
Vem, da obstajajo še druge teme, toda, ker sem tole jaz odprla, dovoljujem pogovore o vsem.
Hvala da mi svetujete o kastriranju, toda mami želi, da ga damo kastrirat šele pri sedmih letih. Mama je mama in je treba ubogat...  :-\ No ja, sej useen.

Jahanje je bilo pa zakon !!! Naslednja nedelja - ride again !!!  :o  :P  8)