Missy

Maia.Love · 9866

Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
: 10 Maj 2009, 15:45:17
Japonski čin, črno bel...Bila si prekrasna, Missyka.   :( Dobila sem te v zavetišču. Bila si Horjulka, tako majhna, a hkrati tako velika. Imela si mehko srce, prekrasne oči in tvoje majhno telesce je bilo tako krhko. A bila si močna, starka, desetletna Miss, si prilezla v moje srce takoj, ko sem videla tvojo dolgo dlako in bleščeče oči.   :( Rada si me imela, in to milijonkrat več, kot sem jaz imela tebe. Pa sem te res oboževala. Bila si moja prva psička, čeprav stara, še vedno poskočna. Tvoji prejšnji lastniki so te zapustili, ko si jih najbolj potrebovala.  >:( Tri mesece, tri dolge mesece si imela zadnje tačke čisto hrome, takrat sem prišla na vrsto jaz, da ti povrnem tvoje zaupanje in ljubezen.  Nosila sem te naokoli, povsod si bila z mano. Veterinar je rekel, da je zelo majhna možnost, da boš ozdravela in si opomogla. Hoteli so te uspavati. Pa nisem pustila. Dobila sem inekcije in zdravila, vsak večer sem te špikala..  :-\ Oprosti, toda to je pomagalo, da si se zopet postavila na noge. Pa mi ni čisto nič žal, da sem te nosila ven na potrebo , pa tudi kar tako, že ko si zacvilila, sem se ustrašila, da te boli, ti hitela popravljati moj povšter... Saj se še spomniš, kajne ?   :) Spala si na moji pojstelji, medtem ko sem jaz počivala na tleh.  ::) Tri mesece se nisem nikoli naspala, zato so me starši označili za noro. Ja, tudi k psihijatru sem šla.   ??? Pa samo enkrat. Ko je mami prišla pome, ji je rekel, da z mano ni nič narobe, da imam samo rada živali. Pa je zaleglo ? Ne. Ko si drugič zbolela, Missy moja, ko si dobila tistega raka, ki te je razjedal...  :'( Tokrat ti nisem mogla pomagati. Operacije nebi niti preživela, so rekli. Pa sem te odrešila. Odrešila sem te bolečin in muk, ki ti jih je prizadejala bolezen.  :'( Tako si cvilila. Prijela sem te in te držala, zaspala si v mojem toplem naročju.  :(  Vedela sem, da si to pričakovala od mene.  :-\ In še vedno potihem upam, da si uredu, in da te ne boli več.  :'(



dog_lover*

  • *
    • Prispevkov: 261
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 10 Maj 2009, 15:55:01
Moje sožalje :'( :'( :'(
In zelo lepo si storila, ko si posvojila starejšega psa se mi zdi, da to dela čedalje manj ljudi.
R.I.P. lepotička mala in lepo se imej na oni strani mavrice



kajči

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 12 Maj 2009, 14:39:00
maia.love, v zavetiscu Horjul nikoli ni bilo nobenega japonskega cina!  :-X
Iz tvojega sporocila je razbrati, da si posvojila psicko, ki je bila hroma. Mar nas farbas, da si v Horjulu posvojila hromo psicko? Tvoja domisljija te bo lepega dne spravila v tezave.... lp



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 12 Maj 2009, 15:28:12
maia.love, lepo je, da imaš domišljijo, ampak kot je rekla Kajči, v svoje zgodbice ne vpletaj tretjih oseb (ali društev), ker te bo to pripeljalo do težav (ki si jih sicer zaslužiš).


Lobsang

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
  • Moji mali tibetančki
Odgovori #4 : 12 Maj 2009, 15:32:14
A se počitnice še niso končale  ::)


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #5 : 12 Maj 2009, 15:41:37
Maia.Love, nehaj se lagat!

A misliš, da ker je to internet, lahko napišeš, kar ti pade na pamet? 99% vsega, kar si do zdaj napisala, je čista laž. Da te ni sram!

In zdaj zraven vpletaš še druge! Tri okrog ušes je vse, kar si zaslužiš!



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #6 : 12 Maj 2009, 19:25:47
Japonski čin, črno bel...Bila si prekrasna, Missyka.   :( Dobila sem te v zavetišču. Bila si Horjulka, tako majhna, a hkrati tako velika. Imela si mehko srce, prekrasne oči in tvoje majhno telesce je bilo tako krhko. A bila si močna, starka, desetletna Miss, si prilezla v moje srce takoj, ko sem videla tvojo dolgo dlako in bleščeče oči.   :( Rada si me imela, in to milijonkrat več, kot sem jaz imela tebe. Pa sem te res oboževala. Bila si moja prva psička, čeprav stara, še vedno poskočna. Tvoji prejšnji lastniki so te zapustili, ko si jih najbolj potrebovala.  >:( Tri mesece, tri dolge mesece si imela zadnje tačke čisto hrome, takrat sem prišla na vrsto jaz, da ti povrnem tvoje zaupanje in ljubezen.  Nosila sem te naokoli, povsod si bila z mano. Veterinar je rekel, da je zelo majhna možnost, da boš ozdravela in si opomogla. Hoteli so te uspavati. Pa nisem pustila. Dobila sem inekcije in zdravila, vsak večer sem te špikala..  :-\ Oprosti, toda to je pomagalo, da si se zopet postavila na noge. Pa mi ni čisto nič žal, da sem te nosila ven na potrebo , pa tudi kar tako, že ko si zacvilila, sem se ustrašila, da te boli, ti hitela popravljati moj povšter... Saj se še spomniš, kajne ?   :) Spala si na moji pojstelji, medtem ko sem jaz počivala na tleh.  ::) Tri mesece se nisem nikoli naspala, zato so me starši označili za noro. Ja, tudi k psihijatru sem šla.   ??? Pa samo enkrat. Ko je mami prišla pome, ji je rekel, da z mano ni nič narobe, da imam samo rada živali. Pa je zaleglo ? Ne. Ko si drugič zbolela, Missy moja, ko si dobila tistega raka, ki te je razjedal...  :'( Tokrat ti nisem mogla pomagati. Operacije nebi niti preživela, so rekli. Pa sem te odrešila. Odrešila sem te bolečin in muk, ki ti jih je prizadejala bolezen.  :'( Tako si cvilila. Prijela sem te in te držala, zaspala si v mojem toplem naročju.  :(  Vedela sem, da si to pričakovala od mene.  :-\ In še vedno potihem upam, da si uredu, in da te ne boli več.  :'(

pojdi še kaj na obisk.. mogoče se je samo zmotil =D no verjetno.. :D

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 13 Maj 2009, 11:12:08
Bolano..Groza res... ::)

LP Ika


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 13 Maj 2009, 17:51:17
PSIČKA JE BILA ŠE ZDRAVA, KO SEM JO POSVOJILA, TEŽAVE SO NASTOPILE MESEC DNI PO TEM.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 13 Maj 2009, 18:24:23
No, in kje si jo torej posvojila?


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 13 Maj 2009, 18:31:11
horjul



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #11 : 13 Maj 2009, 18:32:33
Maia.Love, v Horjulu je nisi posvojila iz dveh razlogov:

1. Tam doslej ni bilo nobene chin psičke.
2. Si mlajša od 14 let, torej mladoletna, mladoletni pa psov v zavetiščih ne morejo posvojiti.



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 13 Maj 2009, 21:27:40
Busted! ;D

LP Ika


Remi

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 0
  • Rembrandt "of Sedna"- Remi
Odgovori #13 : 13 Maj 2009, 21:45:22
Prilepi še kakšno slikco tvoje Missy-ke

Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem, da pes maha z repom ne z jezikom!


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 14 Maj 2009, 16:11:01
Maia.Love, v Horjulu je nisi posvojila iz dveh razlogov:

1. Tam doslej ni bilo nobene chin psičke.
2. Si mlajša od 14 let, torej mladoletna, mladoletni pa psov v zavetiščih ne morejo posvojiti.

1. bla je ampak samo 3 dni !!
2. moja mami je šla zravn mislš da se šetam naokol k ena ciganka in posvajam pse iz zavetišč ? ka si ti malo zmešana ?



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 14 Maj 2009, 16:25:53
1. bla je ampak samo 3 dni !!
2. moja mami je šla zravn mislš da se šetam naokol k ena ciganka in posvajam pse iz zavetišč ? ka si ti malo zmešana ?

V Horjulu ni bila, tudi samo 3 dni ne. Konec koncev že sama karantena traja bistveno dlje.
Nisem vedela, da se sicer cigani šetajo po zavetiščih.
Dekle, malo obišči tistega tvojega kolega, pa se malo pomenita. Bo zelo dobro zate.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #16 : 14 Maj 2009, 16:41:02
Dekle, malo obišči tistega tvojega kolega, pa se malo pomenita. Bo zelo dobro zate.

si hotela rečt verjetno strička zdravnička >:D

 njena  posvojitev horjulskega čina je tole :D

Kako pa lahko prepoznamo patološkega lažnivca?


1. Patološki lažnivec laže o vsem, tudi o najmanjših in najbolj absurdnih rečeh (trdi na primer, da si je opral roke, čeprav si jih ni). Laže torej tudi takrat, ko je resnica enostavna in nedolžna.

2. Pretirava v vsakem izgovorjenem stavku.

3. Patološki lažnivec okrog sebe ustvari svojo realnost. Verjame, da je tisto, kar pove, resnica. Pa čeprav vsi ostali vedo, da ni.

4. Zgodbe, ki jih patološki lažnivec pripoveduje, se neprestano spreminjajo. Če danes govori eno, bo jutri zgodba zagotovo nekoliko drugačna.

5. Ko patološkega lažnivca povprašaš o nejasnostih pri njegovih zgodbah, se prične obnašati zelo defenzivno, še posebej, če ga obtožiš, da laže. Če preveč vrtaš vanj, bo vse obrnil tako, da boš kriv ti sam.

6. Patološki lažnivec ljudi na začetku zlahka zavede, saj je ekstremno manipulativen. Ko pa ga prepoznaš, ga brez težav prebereš.

7. Patološkega lažnivca se pogosto ujame na laži. Njegove izjave bodo kontradiktorne, kar bo še posebej jasno razvidno tekom časa. Običajno ni dovolj miselno sposoben (IQ je povprečen ali celo nekoliko podpovprečen; verbalni višji kot neverbalni), da bi lahko sledil vsem svojim lažem.

vir. psihologija nek net  nimam pojma :D zadane jo pa u nulo :o

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #17 : 14 Maj 2009, 16:41:29
Maia, a ti kaj šteješ, kolikokrat so te že banali?
Da je tole tvoj četrti nick vem zagotovo. Me pa tvoj stil strašansko spominja še na enega trola izpred par mesecev, ki je bil tudi prijavljen na več forumih pod različnimi  nicki. Pa še pred tem je bila ena taka podobna serija.  Zdej me pa firbec mantra ali so vas naklonirali ali pa imate samo
isto diagnozo?


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 14 Maj 2009, 16:48:12
jst se na vašo raven ne bom spuščala. nimate kej kle pisat o temah, ki ne spadajo v temo v slovo, sploh pa ne boste smetil kle moje teme.



ata

  • *
    • Prispevkov: 990
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 14 Maj 2009, 16:49:38
Ha,ha,ha... to smo že nekje na tem forumu brali..
ampak je vseeno malo kruto, da se nekdo norčuje (laže?) iz tako resnih in žalostnih stvari... a ne Maia.love? Lahko se ti res kdaj kaj tako krutega zgodi...

Bolj črno kot belo, ampak lepo ...


Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 14 Maj 2009, 16:51:18
vse, kar same napisala je po resnici. sej vam ni treba brt, če vam je tok zlo hudo- razburjite se kje drugje , mene pa namir pustte.



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #21 : 14 Maj 2009, 16:52:05
Maia.Love, to ni tvoja tema. Forum je od vseh, ki sodelujejo na njem. Prej bi moralo biti tebe sram, ker si v temo o slovesu natrosila laži. Iz spoštovanja do tistih, ki so res izgubili svojega psa in žalujejo za njimi se to ne počne.

Če bi bila na naši ravni, vsekakor ne bi kar naprej tebe prepričevali, da se ni treba lagat.

To ni igralnica za zdolgočasene otroke. Zato se ti tudi ne pustimo.

A imaš kaj domače naloge? Raje se je loti, namesto da tu visiš in trosiš neumnosti.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #22 : 14 Maj 2009, 16:54:22
 ::) ::) A ni počitnic že konec??

Torej japonskega čina pravijo, da v Horjulu ni bilo, po 3-eh dneh ga nisi posvojila, ker so psi najprej v karanteni in šele na to iščejo novega lastnika. V Horjulu dajo veliko na primerne nove lastnike, kar punčke, ki svoje "pekinezerje" oglašujejo na bolhi za paritev predvidevam, da niso. Lepo zaključi tole temo in izmišljotine, ker je brez veze, da nadaljuješ.
A vam v šoli nič več ne dajejo pisat domišljijskih spisov, kjer bi lahko uporabila vso to svojo prekomerno domišljijo? Nam so jih dajali precej, in zgleda je pomagalo, da nam niso šle take neumnosti po glavi.  ::)




Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #23 : 14 Maj 2009, 19:47:50
::) ::) A ni počitnic že konec??

Torej japonskega čina pravijo, da v Horjulu ni bilo, po 3-eh dneh ga nisi posvojila, ker so psi najprej v karanteni in šele na to iščejo novega lastnika. V Horjulu dajo veliko na primerne nove lastnike, kar punčke, ki svoje "pekinezerje" oglašujejo na bolhi za paritev predvidevam, da niso. Lepo zaključi tole temo in izmišljotine, ker je brez veze, da nadaljuješ.
A vam v šoli nič več ne dajejo pisat domišljijskih spisov, kjer bi lahko uporabila vso to svojo prekomerno domišljijo? Nam so jih dajali precej, in zgleda je pomagalo, da nam niso šle take neumnosti po glavi.  ::)



Hahaha Ninci ne bi mogla bolje napisati.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 14 Maj 2009, 20:07:51
si hotela rečt verjetno strička zdravnička >:D

Točno tega, ja.

Prej bi moralo biti tebe sram, ker si v temo o slovesu natrosila laži. Iz spoštovanja do tistih, ki so res izgubili svojega psa in žalujejo za njimi se to ne počne.

Se ne bi mogla bolj strinjat.

Pojdi se učit, rolat, karkoli že in predvsem se pozdravi in odrasti.


Nush.

  • *
    • Prispevkov: 91
    • Točke: 0
  • Time passes by when you look at me with dark eyes
Odgovori #25 : 24 Junij 2009, 21:10:05
Sožalje, če je napisano res, zresni se, če ni res.  ??? Nikoli ne bom razumela ljudi ki se norčujejo iz resnosti življenja in smrti.

Nuša


delfinčika

  • Gost
Odgovori #26 : 15 Januar 2010, 18:12:08
Vem kako je, ker mi je umrl Timi (moj dragi muc, še vedno te pogrešam).

Ampak da se iz tega lažeš?!!!!!!!!!




šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #27 : 03 Julij 2010, 18:29:57
Veš kaj, na tem forumu ne rabmo lažnivcev. Še predvsem ne v tej temi. Jest sem mela enga tazga sušolca, k je reku da je zadavu očija, pa da mu je umrla mami. Mi smo ga seveda takoj ignoreral. Po kakem mesecu je rekel da gre drugo leto v drugo šolo. In drugo leto je bilo seveda praznovanje.
V šoli mamo mi dovolj spisov za napisat. In če se ne motm si v prvem letniku gimnazije (več ali manj) in tam je dosti spisov in za učit se.

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/