maček ne more lulat

natka · 4729

natka

  • *
    • Prispevkov: 239
    • Točke: 0
  • Bonga
: 18 Maj 2009, 09:21:45
a je kdo imel take težave, kako se jih zdravi?

naš maček (je kastriran, notranji) ima težave z lulanjem, hodi v WC ampak ne more lulat, sedi v WC-ju in to pogosto. sem brala da je to vnetje sečil in tudi popoldne ga peljem k vetu.

zanima me kako poteka zdravljenje, ker eni govorijo o vstavljanju katetra, eni o inekcijah, drugi o antibiotikih. zanimajo me vaše izkušnje.


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 18 Maj 2009, 09:49:51
a je kdo imel take težave, kako se jih zdravi?

naš maček (je kastriran, notranji) ima težave z lulanjem, hodi v WC ampak ne more lulat, sedi v WC-ju in to pogosto. sem brala da je to vnetje sečil in tudi popoldne ga peljem k vetu.

zanima me kako poteka zdravljenje, ker eni govorijo o vstavljanju katetra, eni o inekcijah, drugi o antibiotikih. zanimajo me vaše izkušnje.

Takoj do veta!!!!!!!!!! 
Lahko da ima ledvične kamne, maček ki več dni ni lulal, se lahko zastrupi z amoniakom in pogine!

Zdravljenje bo odvisno od postavljene diagnoze! Pride pa vse zgoraj omenjeno v poštev, če je kaj resnega.



natka

  • *
    • Prispevkov: 239
    • Točke: 0
  • Bonga
Odgovori #2 : 18 Maj 2009, 09:59:14
a je kdo imel take težave, kako se jih zdravi?

naš maček (je kastriran, notranji) ima težave z lulanjem, hodi v WC ampak ne more lulat, sedi v WC-ju in to pogosto. sem brala da je to vnetje sečil in tudi popoldne ga peljem k vetu.

zanima me kako poteka zdravljenje, ker eni govorijo o vstavljanju katetra, eni o inekcijah, drugi o antibiotikih. zanimajo me vaše izkušnje.


Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #3 : 19 Maj 2009, 12:08:19
Kako je z muckom?

Mačji žur! :)


natka

  • *
    • Prispevkov: 239
    • Točke: 0
  • Bonga
Odgovori #4 : 19 Maj 2009, 12:15:16
na srečo ni imel poln mehur in kateter ni bil potreben.pa ledvice so OK. dobil je injekcijo in danes grem nazaj, da ga pogleda, ker je imel še povišano temperaturo.


Remi

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 0
  • Rembrandt "of Sedna"- Remi
Odgovori #5 : 19 Maj 2009, 21:34:34
No upam , da bo z muckom use uredu in da bo lahko spet normalno lulal.

Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem, da pes maha z repom ne z jezikom!