3. DRŽAVNA TEKMA V RALLY OBEDIENCE-u

saxana · 11288

saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
: 18 Maj 2009, 12:03:30
VABIMO VAS NA

3. DRŽAVNO TEKMO V RALLY OBEDIENCE-U,

KI BO POTEKALA V NEDELJO 24.5.2009 NA POLIGONU ŠKD KRIM.


Prijavite se lahko preko spleta http://www.solanje-kzs.com/Aktualno/Prijava.aspx , izpolnjeno prijavnico ( http://www.rally-o.si/dokumenti/prijavnica3.doc ) pošljete na mail [email protected] ali po pošti na Ana Dragičević, Selanov trg 5, 1210 LJ-Šentvid.


Zadnji rok prijave: sreda 20.5.2009.
Informacije gsm: 041/32-77-52 (Ana)
Informacije splet: http://www.kd-krim.si/tekma.html

Se vidimo na tekmi :)



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 18 Maj 2009, 12:20:48
Popravek napake:

Informacije na spletu: http://www.kd-krim.si/tekma.htm



baliza

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 18 Maj 2009, 12:57:24
Sicer bom v manjšini, ampak super, da je ura bolj zgodnja.
Bomo videli, kaj bo veterinar ugotovil glede ortopedskih težav in se, če ne bo kake panike, verjetno prijaviva.



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #3 : 18 Maj 2009, 13:06:41
Sicer bom v manjšini, ampak super, da je ura bolj zgodnja.

Ups..........- kakšna bolj zgodnja ura   ??? ?
hvala za opombo- ne bi opazila ::)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #4 : 18 Maj 2009, 13:24:07
Bolj zgodnja ura ???
Ta trenutek mi je žal, da sem se prijavila :-\ (saj mogoče si bom opomogla do vikenda)

Sicer pa, kdo mi je kriv, če hočem it na dve tekmi v enem vikednu, od katerih bo vsaj ena trajala do večera in vsaj ena ni ravno za prvim vogalom ::)

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #5 : 18 Maj 2009, 13:27:29
U, jaz sem pa zelo vesela zgodnje ure! :o
Mogoče mi Lona do takrat še ne bo zakuhala! ;D



Teski

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 1
Odgovori #6 : 18 Maj 2009, 13:32:07
Jaz sem tudi vesela zgodnjih ur!  :o :)

Mogoče pa tiste, ki smo veseli zgodnjih ur pač prej daste na vrsto - objavite na spletu in se drugim da možnost, da se počekirajo kasneje?

Volk sit in koza cela?

Meni s kratkogobčnimi in sklepam, da tistim s hudo odlakanimi psi res bolj pašejo bolj zgodnje ure, tako, da sem za novico res vesela. Je pa res, da sploh nisem opazila.






Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #7 : 18 Maj 2009, 13:38:44
Mogoče pa tiste, ki smo veseli zgodnjih ur pač prej daste na vrsto - objavite na spletu in se drugim da možnost, da se počekirajo kasneje?

Teski, to pa sigurno ne bo šlo ;). Itak moramo bit vsi prisotni na jutranjem zboru tekmovalcev ::).

Jaz pa nisem ravno jutranji človek in moram priznat, da me malo moti, da moram vstati ob 5:30, če hočem pravočasno prit na tekmo :D

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #8 : 18 Maj 2009, 13:47:58
Jaz pa nisem ravno jutranji človek in moram priznat, da me malo moti, da moram vstati ob 5:30, če hočem pravočasno prit na tekmo :D
debate o urah in temperaturi smo že imeli, pa so se žal izkazale za brezupne  ::) glede uskladitve nazorov tekmovalcev  :'(.
Agilitaši smo zaenkrat edini,ki vztrajno (na podlagi izkušenj  ;)) trdimo, da v eni minuti pes ne more bistveno zakuhat in da je razlika v temperaturi (ne pa v spanju  :D) eno uro gor ali dol zanemarljiva- predvsem pa se pozna le za prvih 10 nastopajočih  :-\ .
Zato predlagam, da v Slovensko Bistrico vzameš šotor in se odpelješ po tekmi v Ljubljano in ne domov, kjer na poligonu spančkaš do 7.30 v nedeljo  :P
Jaz pa bom poskušala knjižoce podtaknit komu, ki je v enki (in se izgovarjat,da sem imela okvaro avta, če bodo opazili, da sem prišla kasneje  :D)

Važno le, da pridem še pravočasno, da bom lahko natrenirala vse morebitne "nove" vaje, ki jih v pravilniku še nisem opazila  :D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #9 : 18 Maj 2009, 14:03:08
Važno le, da pridem še pravočasno, da bom lahko natrenirala vse morebitne "nove" vaje, ki jih v pravilniku še nisem opazila  :D

 :D :D :D


Aja, pa hvala za tole pripombo o zgodnji uri.. Tudi jaz nisem opazila, in tudi za nas bo blazno zgodnja ura za vstat, ce pridemo  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #10 : 18 Maj 2009, 14:17:51
napaka v pošiljanju ... glej spodnji post



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #11 : 18 Maj 2009, 14:19:49
Važno le, da pridem še pravočasno, da bom lahko natrenirala vse morebitne "nove" vaje, ki jih v pravilniku še nisem opazila  :D

Glede na to, da se tudi meni dogajajo "nove" vaje na tekmah, je mogoče res najboljš, da sem navsezgodaj tam in preverim, če vsaj približno poznam vse, kar nam je namenjeno  ;D

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #12 : 18 Maj 2009, 14:20:16
Citat iz Pravilnika o organizaciji RO prireditev:

3.2.1 Prijava v sprejemni pisarni, oddaja delovne knjižice, plačilo štartnine, prevzem štartne številke
Prireditve se lahko udeležijo prijavljeni tekmovalci, ki imajo poravnano štartnino in katerih veljavnost delovne in zdravstvene knjižice organizator lahko preveri pred začetkom tekmovanja. V tekmovalčevem imenu lahko dostavi DK in plača štartnino kdorkoli, ne nujno tekmovalec osebno. DK mora biti dostavljena v pisarno organizatorja vsaj 30 min pred pričetkom tekmovanja. Organizator preveri pravilnost prijave, glede na vpise iz DK (podatke o vodniku in psu, ali so izpolnjeni starostni ter
ostali pogoji za sodelovanje v posameznem razredu, ipd). Ob prijavi prejme vsak tekmovalec štartno številko, ki jo mora nositi ves čas prireditve.

Del. knj. mi lahko tudi pošljete po pošti.

Lp, Ana



Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #13 : 18 Maj 2009, 14:20:42
Brez problema lahko pridete kasneje ... ni nu

Lahko :o? Kolk kasneje :)?

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


baliza

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 18 Maj 2009, 14:23:16
"V tekmovalčevem imenu lahko dostavi deovno knjižico in plača štartnino kdorkoli, ne nujno tekmovalec osebno.
Delovna knjižica mora biti dostavljena v pisarno organizatorja vsaj 30 min pred pričetkom tekmovanja".

sicer me je že nekdo  :) prehitel s tem odgovorom, pa še glede prihoda: gleden na štrartno listo se se zračunat začetek posameznega razreda in seveda upoštevat časovno rezervo.



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #15 : 18 Maj 2009, 14:30:25
V primeru zadostnega števila tekmovalcev (min 10) bo razpisan tudi razred izven konkurence.

Več info na:
http://www.rally-o.si/obvestila.htm



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #16 : 18 Maj 2009, 15:03:55
V primeru zadostnega števila tekmovalcev (min 10) bo razpisan tudi razred izven konkurence.

Več info na:
http://www.rally-o.si/obvestila.htm

A v tem razredu so vaje iz vseh razredov? Tam piše namreč 60 vaj, pa mi ni jasno katerih... :-[



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #17 : 18 Maj 2009, 15:21:46
Proga naj bi bila sestavljena iz vaj iz I, II in III razreda ... vendar brez tistih ovir, kjer morajo psi skakati ... večina vaj naj bi bila iz I in II, iz III pa bi se uporabile le lažje vaje.




sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #18 : 18 Maj 2009, 16:24:14
Proga naj bi bila sestavljena iz vaj iz I, II in III razreda ... vendar brez tistih ovir, kjer morajo psi skakati ... večina vaj naj bi bila iz I in II, iz III pa bi se uporabile le lažje vaje.



Aha, hvala! :)



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 20 Maj 2009, 19:35:44
Jaz sem pa prvič izpolnjevala to spletno zadevo in nisem opazila prvega okenca, tako da sem se prijavila še na regijsko tekmo KD Trbovlje. Ali mi lahko kdo svetuje, kako se odjavim? Ne najdem nobenega kotakta/spletne strani :-[



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #20 : 20 Maj 2009, 19:52:00
U, jaz sem pa zelo vesela zgodnje ure! :o
Mogoče mi Lona do takrat še ne bo zakuhala! ;D
O tega sem pa tudi jaz zelo vesela :o  Sedaj samo še upat, da še ne bo tako vroče že ob tej zgodnji uri ;D


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #21 : 20 Maj 2009, 20:28:27
Jaz sem pa prvič izpolnjevala to spletno zadevo in nisem opazila prvega okenca, tako da sem se prijavila še na regijsko tekmo KD Trbovlje. Ali mi lahko kdo svetuje, kako se odjavim? Ne najdem nobenega kotakta/spletne strani :-[

Ne vem kako grejo te spletne povezave, ampak mozno je, da tvoja prijava sploh se ni sla naprej od komisije za solanje v kd trbovlje.. Lahko se obrnes direktno na komisijo, ali pa na predsednika kd trbovlje: Jože Bola, 040 881 029

Upam, da tole kaj pomaga  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #22 : 20 Maj 2009, 21:06:13
Jaz sem pa prvič izpolnjevala to spletno zadevo in nisem opazila prvega okenca, tako da sem se prijavila še na regijsko tekmo KD Trbovlje. Ali mi lahko kdo svetuje, kako se odjavim? Ne najdem nobenega kotakta/spletne strani :-[

ja no, boš pa še regijsko štartala  ;D  :P.
A si se vsaj za BBH prijavila al za IPO 3  :o?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #23 : 20 Maj 2009, 21:32:45
Jaz sem pa prvič izpolnjevala to spletno zadevo in nisem opazila prvega okenca, tako da sem se prijavila še na regijsko tekmo KD Trbovlje. Ali mi lahko kdo svetuje, kako se odjavim? Ne najdem nobenega kotakta/spletne strani :-[

Pisi na [email protected] , napisi, da si se narobe prijavila in kam, pa te bodo izbrisali.  :)



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 20 Maj 2009, 21:33:49
IPO 3 beagla? To pa bi rada videla :D

Bom pisala na [email protected], hvala Urška!



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #25 : 21 Maj 2009, 07:46:34
Xara-jaz imam stalno izpolnjeno prijavnico in samo datum spreminjam in pošiljam na mail. To se mi zdi najbolj enostavno. Res se mi ne da neštetokrat iskat in tiskat podatkov.


Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 21 Maj 2009, 08:51:47
Jaz sem se do zdaj tudi vedno prijavljala direktno prek maila, sem samo copy-paste naredila in zadeva rešena. Zdaj sem pa prvič izpolnjevala to spletno prijavnico, pa se z drugo roko cufala z malo tečnobico in sem bila malo površna - pač, spregledala. Je res najbolj enostavno tako kot praviš - ampak enkrat je treba pač izpolnit prvo, da lahko potem samo še datum spreminjaš ;D Itak sklepam, da je prijava brezpredmetna, ker sem se prijavila v kategorijo, ki na tekmi v Trbovljah ne obstaja.



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #27 : 21 Maj 2009, 08:54:42
Ojla punce,

še najbolj enostavno je, da organizatorju na mail napišete:
- ime in priimek vodnika
- ime psa
- razred v katerem tekmuje in se podpišete

Ko tekmovalec prvič nastopi na tekmi, se v rally bazo vpišejo vsi podatki, baza pa se potem predaja od društva do društva ... tako, da prijavic ni potrebno pošiljati vsakič. V primeru sprememb (kot so sprememba drukštva ipd, pa samo še to dopišete med podatke zgoraj in to je to).

Lp, A



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #29 : 21 Maj 2009, 20:27:00
Pa a imam jaz tako smolo pri zrebu, ali me kdo zanalasc letos na vseh tekmah takoj na zacetek daje?!  >:(

Bom drugic napisala da pripeljem gonecko...  :P :D :D :D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album