Košara - torba za kolo?

Lotka · 5565

Lotka

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 23 Maj 2009, 21:04:33
Pozdravček!

Topli dnevii, vožnje s kolesom,...in želja da psičko vzamem s seboj, da revica ne bi bila sama doma in da bi čimveč časa preživeli skupaj. Imam mešanko, ki ima cca 10 kg. Ko sem spraševala po košari in torbi za psa za na kolo, so mi v trgovini za male živali rekli, da nosilnost torb ni tako velika.
Nekje sem gledala celo prikolice za psa oz croozerje, samo se mi zdi pa vseeno prevelika za mojo psičko. :)
Ima morda kdo idejo kako rešit ta ''problem''? Obstaja kje kakšna košara ali torba za kolo z nosilnostjo do 10kg?

Hvala vam že vnaprej za odgovore.

lp



Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #1 : 08 September 2009, 17:33:21
Jaz tudi iščem tako torbo za na kolo za do 10 kg. so take torbe za na prtljažnikhttp://www.malezivali.com/cgi-bin/stran.pl?templ=0&id=&st_strani=&izris=&trgKaj=poglejArt&st_art=4031&izrisTrg=trgArt pomoje bi mogle zdržati 10 kg.

My best friend is a westie


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #2 : 08 September 2009, 18:51:16
Kaj pa naprimer kakšna takšna klasik :

http://www.bolha.com/oglas2953687/kosara-za-kolo-pony

 :)



Dedee

  • *
    • Prispevkov: 207
    • Točke: 0
  • rockin' all over the world.
Odgovori #3 : 08 September 2009, 20:30:51


Navadna košara iz trgovine za kolesa v Slovenskih Konjicah. Prišla je 15evrov, 10kg psa ne zdrži sama (Capi jih ima 8kg pa ga ne) in zato je ati naredil železno stojalo in ga pritrdil na kolo in vse deluje super.  ;D



MKN

  • *
    • Prispevkov: 58
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 25 Maj 2013, 21:00:10
Lep pozdrav,

Iščem torbo za prevoz psa s kolesom zadaj na prtljažniku in sicer ob strani kolesa. Torba na zgornji strani prtljažnika nam ne ustreza. Pregledal sem internet in nekaj trgovin, pa ne najdem drugega kot košaro/torbo za na krmilo ali košaro/torbo za vožnjo zadaj na zgornji strani prtljažnika. Psička ima 5 kilogramov.
Če ima kdo kakšno informacijo bomo zelo veseli.

LP, MKN