ARTEMIS

Urska76 · 55566

Kikita

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #180 : 29 November 2011, 10:55:44
Pozdravljeni, sem nova na tem forumu in nova lastnica yorki Kiki staro 4 mesece.
Trenutno sva na RC briketih, pa opažam da se je malo več začela praskati,pa tudi z veliko muko jih poje in razmišljam, da bi tudi midve poskusile Artemis brikete. Zdaj me pa zanima predvsem tisti ki imate yorkije, kako jih kaj prenašajo....kakšno imajo dlako in ali se kaj praskajo.....Zelo bom vesela vašega odgovora, saj je to moj prvi kužek in sem še bolj "frišna" ;D

Lp
Kikita



Rokic

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #181 : 29 November 2011, 11:41:51
nimam yorkija,a vendar ti lahko prav pride. Probal sem od RC, do Acane, Orijena in Artemisa. Orijen je bil prehud z beljakovinami, Acana je še šla, RC obožuje, Artemis pa nekje vmes med Acano in RC. Očitno moji ustreza "mastnost" briketov RC, medtem, ko so Artemisovi dokaj suhi na otip (puppy medium/large breed). Je pa fanj, ker so po velikosti majhni. Svetujem ti, da povprašaš za testerček in boš vidla, če sploh tvoji ustrezajo.
Aja, praskala se moja ni nič (čeprav je to odvisno od psa do psa)



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #182 : 29 November 2011, 20:27:55
Artemis so kvalitetni briketi tudi naša yorkca jih je zelo rada jedla ker so briketi majhni in zello ješči,se pa je po določenem času začela praskat in smo prešaltali na Naw puran raca in zdaj je vredu.Drugi yorki pa je pupy brikete   Artemis in nima nobenih problemov.

lp



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #183 : 15 Februar 2012, 11:45:28
Pozdravljeni!

Mene nekaj zanima. Pred dobrim mesecem sem preko vaše spletne strani naročila testerček Artemis M/L breed adult.. Naročilo sem poslala v nedeljo zvečer, v torek dobim sporočilo, da boste testerček še v tistem tednu poslali.. OK.. Čakam, čakam in je že drugi teden, pa še malo čakam in minila sta že dva tedna od naročila, vam pošljen e-mail, če se je kaj zalomilo pri dostavi ali pa če so ga pozabli poslat. Odgovora ni bilo. Pa sta pretekla še 2 tedna od naročila (torej, skupno 1 mesec) pa še enkrat pošljem sporočilo z isto vsebino spet nobenega odgovora... Zdaj pa ne vem kaj naj si mislim  ???. Če bi se kaj zalomilo bi me čiste vesti lahko obvestili - se velikokrat kaj zalomi in to popolnoma raumem. Vendar pa vam še jaz pošljem sporočilo (oz. 2) pa nobenega odgovora. Testerček še vedno ''čakam'', čeprav me je resnično tale vaš odnos do kupca razočaral... :-X


lp, Jazz



Dogs are best friends ever!


Alica

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
Odgovori #184 : 17 Februar 2012, 08:20:08
Jaz hrano naročam pri lokalnem veterinarju pa so tudi potožili nad neresnostjo pri dostavljanju  :-\ na zadnjo pošiljko so čakali kar 2 tedna...
sedaj pa je tudi še kar ni in ni...



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #185 : 20 Februar 2012, 12:51:08
Pozdravljeni,

vsem, ki ste v zadnjem mesecu oz. dveh nekoliko več čakali na Artemis se iskreno opravičujemo.

Zaradi stanja s plačniki v Sloveniji (neplačila nekaterih so res velika težava), je bila tudi nabava Artemisa v zadnjem času zelo okrnjena. No to težavno obdobje smo sedaj prebrodili, naredili nove zaloge, tako, da boste lahko na vaši veterini (sklepam, da je to vet. NM) Artemis prevzeli že v sredo.

Hvala za razumevanje in iskreno opravičilo

Lp, Tadej



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #186 : 27 Februar 2012, 21:54:49
Testerček sem prejela, psička je navdušena. Zanima me še, če bo kdaj v prihodnosti na voljo tudi ARTEMIS Maxi breed (videla sem, da obstaja ???).

Dogs are best friends ever!


Alica

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
Odgovori #187 : 28 Februar 2012, 10:16:43
jaz žal ne morem biti tako navdušena. Kljub obljubi, da bo hrana prišla v sredo je še vedno ni in ni ???



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #188 : 28 Februar 2012, 18:36:44
Alica lepo pozdravljeni,

če govorimo o Veterini N. Mesto, je hrana sedaj 100% na zalogi, ker je bila odposlana že v začetku prejšnjega tedna.

Hvala za razumevanje in upravičeno kritiko

Lep pozdrav,
Tadej



Alica

  • *
    • Prispevkov: 52
    • Točke: 0
Odgovori #189 : 28 Februar 2012, 18:50:50
spet je nimajo, ker sem danes kupila obe vreči, ki so ju dobili  :)
hvala za dostavo



Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #190 : 31 Julij 2012, 19:29:38
Kje v Sloveniji lahko kupim Artemis? Trenutno je namreč nikjer ne najdem... oz. jo že štirinajst dni čakam. Bo sploh še dobavljiva?



aro.si

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #191 : 31 Julij 2012, 19:54:34
Nekaterih vreč trenutno ni na zalogi nikjer ... Katero pa rabiš?

Spletna trgovina za male živali ARO - www.aro.si


Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #192 : 31 Julij 2012, 22:29:42
Sem že bila pri vas v Loki, pa je nimate. Mogoče bi uvoznik znal kaj več povedati...



aro.si

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #193 : 03 Avgust 2012, 18:04:32
Res je, za male pasme jih ni in nimamo informacije, kdaj bodo, če še bodo... Na žalost.

Spletna trgovina za male živali ARO - www.aro.si


Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #194 : 10 Avgust 2012, 23:56:22
Torej... 10x klicala na številko uvoznika, a se nihče ne javi. Poslala mail... nič. Tule prav tako ne. Na internetni strani so povezave do trgovin kjer prodajajo Artemis, vendar tri od štirih te hrane že dolgo nimajo več.

Artemislo, zjasnite se kaj bo s to hrano in to kupce tudi obvestite... Malo več profesionalnosti in odnosa do kupcev vam ne bi škodilo!



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #195 : 11 Avgust 2012, 07:53:20
Najenostavneje se je odločit za drugo hrano. Je kar pestra izbira kvalitetnih hran danes.  ;)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #196 : 12 Avgust 2012, 23:04:51
Eh, sem sprobala že vse živo, se je Artemis nekako najbolje obnesel. Je menjava hrane zame oz. moje pse daleč od enostavnega  ;) Ampak mi drugega ni preostalo...  ;)



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #197 : 14 Avgust 2012, 11:23:34
Pozdravljeni!

Sporočamo vam, da je po vsemogočih pripetljajih hrana ARTEMIS spet na voljo v Sloveniji. Opravičujemo se vsem strankam za dolgo čakanje in upamo, da se v prihodnje to nebo dogajalo.

Glede fizičnih trgovin je pa tako, da bo hrana na voljo le še v nekaterih, saj so zaradi gospodarske krize večina od njih plačilno nesposobne. Mislim pa, da je trgovina ARO iz Škofje Loke lahko za zgled vsem.

Lep pozdrav!

Artemis Slovenija



Li Mei

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #198 : 14 Avgust 2012, 12:18:19
No, tole pa je novica!  :)



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #199 : 14 Avgust 2012, 14:10:07
Pozdravljeni še enkrat, tukaj je seznam trgovin, ki bodo še imele hrano Artemis na zalogi:

- Aro Škofja Loka in  Aro Kranj
- ZOO Tobi, Celovška c. Ljubljana
- Trgovina Smrček Ljubljana

spletna trgovina: www.hranazapse.si

Hrano pa lahko naročite tudi preko našega e-naslova [email protected] ali preko spletne strani www.artemispetfood.si (brezplačna dostava v 48ih urah od oddaje naročila)

Lep pozdrav vsem skupaj

Artemis Slovenija



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #200 : 16 Oktober 2012, 18:02:34
Lep pozdrav vsem skupaj,

obveščamo vas, da imamo zaradi slabšega roka uporabe (3. 12. 2012) za 15% znižane naslednje artikle:

Artemis Small breed adult 6,8kg
Artemis Small breed adult 1,8kg

Artemis Small breed puppy 6,8kg
Artemis Small breed puppy 1,8kg

Vaša naročila lahko oddate na elektronski naslov [email protected]

lep pozdrav
Artemis



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #201 : 20 Junij 2013, 21:09:22
Vabimo vas, da všečkate našo novo stran na Facebooku


https://www.facebook.com/PasjaHranaArtemis?ref=hl

Lp,
Artemis