ARTEMIS

Urska76 · 55529

mare2580

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 17 Januar 2010, 13:46:38
Pozdravljeni!

Pasja hrana Artemis je od danes dobavljiva tudi v spletni trgovini www.pripolulanemplotu.si.

Lp,
Marko



mare2580

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 17 Januar 2010, 13:51:36
Pozdravljeni!

Artemis, briketirana pasja hrana, ki je novost na našem trgu, je dobavljiva tudi pri nas:

http://www.pripolulanemplotu.si/kategorija_Artemis

Lp, Marko



roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 17 Januar 2010, 14:34:56
Mene pa nekaj zanima; naša tamala je stara cca 8 mesecev (16kg) in mi nekako ni do tega,da bi ji dajala hrano za mladiče, ker imam občutek,da se bo preveč zredila.
Hranimo jo 2x dnevno (briketi + pol konzervice, ker drugače briketov ne je) in me zanima,če ji lahko dam hrano za odrasle. čeprav piše,da je za pse stare vsaj 1 leto?



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 17 Januar 2010, 15:45:35
Pozdravljeni,

Artemis je od danes naprej na voljo v dveh spletnih trgovinah in sicer:  - www.hov-hov.si 
                                                                                                 - www.pripolulanemplotu.si

Naročila pa sprejemamo tudi preko našega maila [email protected]. Proti koncu tedna pa bo zaživela tudi spletna stran www.artemispetfood.si

Lep pozdrav
Tadej, Artemis Slovenia



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 17 Januar 2010, 18:59:21
Ali so te brikete primirne za male pasme kot je yorki,ker sem zasledila v vaši spletni trgovini  da so primerne za pse od 5 kg naprej.

lep ozdrav



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 18 Januar 2010, 10:27:41
Ja, tudi mene zanima, če je primerna za yorkije, pa kako veliki so briketki?

Hvala



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 18 Januar 2010, 16:18:42
Pozdravljeni, sestava obeh receptur torej M/L Adult in Small breed Adult je skoraj indentična (razlika ja samo v 2% beljakovin, kar pa je res zelo malo). Priporočilo, za pse težje od 5kg je predvsem zaradi tega, ker so briketi pri M/L breed nekoliko večji.

Če želite, vam lahko v naslednjih dneh pošljemo testerček in če bo vaš(a) psiček(ka) brikete normalno pojedla jo lahko brez težav začnete hraniti z Artemisom.

Obe recepturi pa sta identično kalorični in je razlika samo v tem kakšna je velikost dnevnega obroka glede na psičkovo težo, ter v velikosti briket, small breed so res zelo zelo majhni, Adult fresh mix so nekoliko večji.

Lep pozdrav,
Tadej



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 20 Januar 2010, 08:29:43
Sem sicer vprašala že v eni drugi temi, pa bom še tukaj.

Ali boste imeli v ponudbi tudi Small breed adult?



Berly Bell

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 20 Januar 2010, 19:22:33
Mi že 2 dni veselo papamo novo hrano in smo zaenkrat navdušeni, kljub temu, da še vedno mešamo z starimi briketi.

Iztrebki so za spoznanje manjši, sicer pa normalno kompaktni.
Upamo, da bo pri tem tudi ostalo.
Več informacij čez nekaj časa, ko bomo kompletno na tej hrani.



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 20 Januar 2010, 20:39:40
Pozdravljeni Mamica V

Small breed briketi bodo prišli v prodajo v EU nekje v Aprilu. Do konca leta je plan distributerja za EU v EU pripeljati vse recepture, ki jih izdeluje Artemis.

Lep pozdrav
Tadej



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 20 Januar 2010, 20:41:40
Berly Bell, me veseli, da ste zadovoljni z Artemisom. Upam da bo vaša Bordi še naprej uživala v prehranjevanju z Artemisom.

Lep pozdrav,Tadej



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 21 Januar 2010, 07:33:27
Hvala za informacijo. Upam tudi, da kmalu dobimo testerček, da sprobamo in potem naročimo.

Lep dan



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 21 Januar 2010, 16:21:03
Mamica V, že jutri bomo na pošto oddali testerček za vas in Urško.

Naj povem še to, da je od danes naprej Artemis dobavljiv tudi preko spletne trgovine www.pasji.net

Na voljo je na naslednjih portalih: www.hov-hov.si   www.pripolulanemplotu.si     www.pasji.net

Naslednji teden bo Artemis dobavljiv tudi v nekaterih fizičnih trgovinah. Sproti vas bomo obveščali, kje je možen nakup.

Lep pozdrav,
Tadej



Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 21 Januar 2010, 19:48:07
 :o :o :o Super.



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 22 Januar 2010, 08:59:07
HVALA   :)



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 22 Januar 2010, 16:29:28
Pozdravljeni vsi skupaj

Obveščamo vas, da bo od ponedeljka naprej Artemis dobavljiv tudi v trgovini Smrček v Ljubljani.

Lp,
Tadej



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 25 Januar 2010, 13:27:42
Očitno bo treba v Lj po vzorček, saj ga po pošti še kar ni in ni.   ???



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 25 Januar 2010, 14:36:55
Pozdravljeni vsi skupaj

Vse, ki ste naročili testerčke obveščamo da so bili le ti danes zjutraj oddani na pošto. Tako, da jih jutri oziroma v sredo že lahko pričakujete v vašem poštnem nabiralniku. Do nepričakovane dvo dnevne zamude je prišlo, ker nam je v soboto zmanjkalo deklaracij in smo nove dobili šele danes zjutraj.

Za dvodnevno zamudo se vam iskreno opravičujemo.

Lp, Tadej
Artemis Slovenija




mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 27 Januar 2010, 07:29:25
Pozdravljeni

Najprej se lepo zahvaljujem za testerček, ki smo ga dobili včeraj po pošti. Moram reči, da sem zelo vesela, ker je naš Rudi očitno navdušen nad hrano (končno ena!!!)!

Zdaj me samo še zanima velikost briketov za odrasle pse, ker smo zdaj dobili za mladičke. Ali so enake velikosti, ali pa so mogoče večji (upam da ne).

Hvala še enkrat in lep pozdrav

Vilma in Rudi



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 27 Januar 2010, 10:39:50
Pozdravljeni,

zelo sem vesel, da je tudi vaš Rudi navdušen nad Artemisom. Razlika med puppy in adult briketi je predvsem v tem, da so puppy na videz bolj "okrogli", adult pa bolj "ploščati". Adult so le malo večji od puppy. Lahko vam pošljemo še en testerček Adulta, da se prepričate če bo OK.

Lep pozdrav,
Tadej



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 27 Januar 2010, 11:59:22
Če vam ni odveč, bi bila zelo vesela, da mi pošljete še adult verzijo, izključno zaradi velikosti briketov. Drugače mu puppy velikost ne dela problemov.

Lp, Vilma



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #51 : 27 Januar 2010, 12:21:12
Emmm, kje se da pa testerček dobit??  :-[



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 27 Januar 2010, 16:23:40
Pozdravljeni,

Za testerček nam napišite svoj naslov na [email protected], zraven pa pripišite še kateri testerček želite (adult ali puppy). V roku treh dni ga boste prejeli po pošti.

Stroške pošiljanja testerčka krijemo mi.

Lep pozdrav,
Tadej



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 27 Januar 2010, 17:05:55
Hvala za testerčke,Fresh Mix Adult,vendar na deklaraciji piše da vsebuje piščanec,purana in ribjo moko. Z jagenčka pa nič ne piše,zato me res zanima ,ali vsebuje 4 vrste mesa  ??? ??? ???



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 27 Januar 2010, 17:35:32
Pozdravljeni,

To je uradni prevod opisa hrane Artemis Adult fresh mix:

Artemis fresh mix meduim/large breed Adult
Srednje, velike, zelo velike pasme; za odrasle pse
Embalaža: 1,8kg; 6,8kg; 13,6kg

Popolna granulirana briketirana pasja hrana (v nadaljevanju krmilo) za odrasle pse srednjih in velikih pasem, katerih teža v odrasli dobi je : 5 - 25kg, 25 - 45kg, nad 45kg

- Za pse srednjih, velikih in velikanskih pasem, starih najmanj eno leto
- Optimalna raven beljakovin in maščob za vzdrževanje optimalne teže
- Štiri proteinska receptura: piščanec, puran, losos in jagnjetina za optimalni spekter aminokislin = za popolno mišičevje
- Visoki delež mesa in nizek delež žit za popolno strukturo telesa, dobro počutje in dovolj energije
- Učinkovito razmerje omega- kislin, kelatnih elementov v sledovih.  Biotin za popolno dlako
- Celični antioksidanti iz zelenega čaja in slada, s sadjem in zelenjavo za zaščito pred prezgodnjim staranjem

Ta recept za adult pse temelji na piščančjem in puranjem mesu, piščančji in lososovi moki. Jagnjetina v tej hrani zaseda majhen delež napram ostalim trem vrstam mesa.
Ali je bila vaša psička z Artemisom zadovoljna?

Lep pozdrav,
Tadej



Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 27 Januar 2010, 22:22:38
Tudi jaz se zahvaljujem še tukaj za testerčke. Zaenkrat so briketi naši "občutljivki"  ::) zelo všeč, "čohamo" se še ne, driskamo tudi ne... napoved je dobra  :o... vsekakor bomo pa testerček prej porabili ;).



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 28 Januar 2010, 22:22:03
Pozdravljeni,
Lepo prosim, vzemite to opozorilo kot dobro namerno in ne kot metanje polen pod noge.
Vem, da je Artemis zelo kvalitetna hrana in zato me ta podrobnost moti toliko bolj.
Namreč, blazno me moti, in ne samo mene, tudi ljudi, ki sem jih vprašala za mnenje, uporaba besede "krmilo" v opisu vaših hran. Krmi se živino in ne psov! Morda je do te nerodnosti prišlo zaradi prevoda iz češčine, kjer res uporabljajo besedo "krmivo", ampak v slovenščini se za pasjo hrano to nikoli ne uporablja. Čeprav mi je zanimivo, ker je dosti lažje najti prevajalca, ki bi to prevedel direktno iz angleščine, kot pa nekoga, ki zna češko in bi prevedel že prevedene deklaracije.
Vidim, da ste prevode poslali že po vseh trgovinah, vsaj spletnih, zato moje opozorilo morda ne bo imelo učinka, vam pa svetujem, da ste na to malo bolj pozorni, ko boste uvajali nove vrste hran.
Ker študiram prevajalstvo, me lahko kontaktirate preko zasebnega sporočila in vam bom nove deklaracije prevedla tako kot se zagre.
Pa brez zamere! Rada bi vam samo pomagala, ker ljudje so pozorni na marsikaj. Enim je pomembno tudi to kako je kaj napisano in priznam, da me je enkrat od nakupa ene pasje hrane odvrnila ravno šlampasto prevedena deklaracija, saj tu ne gre za nagajanje, ampak za spoštljiv odnos do kupcev.
Joj, res upam, da bo Artemisu uspelo prodreti na slovenski trg, saj je res dobra hrana in čas je že, da se še več pasjih lastnikov odloči, da preidejo iz nizkokvalitetnih hran na boljše.
Pa lep pozdrav! ;)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #57 : 29 Januar 2010, 00:13:19
Krmilo je cisto pravi in strokoven izraz, uporablja se ga za hrano za vse zivali. tudi krmljenje se uporablja (strokovno) za hranjenje katere koli vrste zivali.
Je pa res, da je izraz trapast in odvrne marsikoga (mene tudi).

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 29 Januar 2010, 08:11:52
Joj ste malenkostni.  ??? Mene bi odvrnilo samo, če mojemu psičku ne bi pasalo, ker pa mu, pa me ne moti en izraz.   ::)



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 29 Januar 2010, 11:47:38
Pozdravljeni,

Hvala za vaše opozorilo. Moram priznati, da tudi nam ta izraz ni najbolj dišal, vendar nam ga je tako prevedlo podjetje, ki nam je prevajalo celoten katalog in smo ga zato tudi pustili. Potrudili se bomo, da bomo v naslednjih dneh to popravili tudi pri spletnih prodajalcih, ki Artemis prodajajo. Je bila pa sama deklaracija, ki je nalepljena na vreči prevedena direktno iz angleščine.

Reči pa moram še to, da je tudi uradni izraz pri VURSU krmilo, saj smo sami registrirani kot nosilec dejavnosti na področju krme,... in je bil to še dodaten razlog, da ga nismo spremenili.
Resnično se vam zahvaljujem za to pripombo in v naslednjih dneh se bomo močno potrudili in pri vseh prodajalcih prek spletnih strani to zadevico popravili.

Vsi ki potrebujete testerčke pa nam pišite na [email protected] , tisti, ki ste iz Ljubljane pa lahko testerčke dobite tudi v trgovini Smrček v centru Ljubljane.

Lep pozdrav,
Tadej