ARTEMIS

Urska76 · 55532

Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 29 Januar 2010, 13:09:35
Pozdravljeni,
Še enkrat se opravičujem za "teženje", nisem hotela tako izpasti, samo opozoriti sem hotela na to. Čisto verjamem, da je to res uraden in strokoven izraz, svoje mnenje sem povedala kot kupec, ki prebere opis hrane in si pri tem misli svoje. in ja, seveda je na koncu najbolj pomembno to, kako pes hrano sprejme in kako mu ustreza, ampak glede na to, da je trenutno na slovenskem trgu toliko kvalitetnih hran, človek pač mora eno izbrati. In pri izbiranju so včasih pomembne tudi take malenkosti.
Želim vam lep dan in veliko uspeha z Artemisom!

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #61 : 29 Januar 2010, 16:50:34
Sinica hvala za lepe želje,

Testerček za vas sem prejle oddal na pošto in upam,  da ga dobite v čimkrajšem času.

Lp, Tadej



Berly Bell

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 29 Januar 2010, 22:30:32
Glede prevoda "krmila"morda jaz nebi bila tako občutljiva .......moram pa priznati, ko sem nekoč kupila hrano Acana v Tristokosmatih sem se
pa res zazrla v deklaracijo, kjer sem opazila naroben prevod doziranja.

Namreč doziranje za  aktivne je bilo namenjeno neaktivnim in ravno obratno.
Še dobro, da sem to opazila, ker mi je bilo nelogično, zakaj bi neaktiven pes dobil več gr. kot aktiven

Pa vendar, vsakemu se lahko to zgodi, ....pa saj opozorimo na to ne?
Da smo potem vsi zadovoljni

Lep večer



cokokoliba

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #63 : 31 Januar 2010, 12:03:56
prejšnji teden sem kupila prvo poskusno vrečo artemisa za našega velikana in moram reči da nimam kakšnih pripomb. Hrano ima zelo rad, pa tudi kakec je bolj čvrst! :D



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 01 Februar 2010, 06:22:57
Cokokoliba, močno nas veseli, da ima vaš velikan zelo rad Artemis. Verjamemo, da bo tako tudi v prihodnje.

Lep pozdrav,
Tadej



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #65 : 03 Februar 2010, 13:49:05
Od danes pa vse do sobote 20.02.2010 na Hov-Hov.si poteka nagradna igra, ki smo jo v spletnem pasjem nakupovalniku pripravili z namenom, da briketirano pasjo hrano Artemis približamo potencialnim kupcem. Glavna nagrada: Artemis Fresh Mix Medium/Large Breed Adult 13,6kg

http://www.hov-hov.si/index.php/Spletni-pasji-nakupovalnik/nagradna-igra-pasje-hrane-artemis.html


artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 03 Februar 2010, 18:25:34
Pozdravljeni,

od danes naprej si lahko na domeni www.artemispetfood.si ogledate našo uradno spletno stran. Dobrodošli so vsi predlogi, pohvale, kritike,...

Lep pozdrav,
Tadej



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 04 Februar 2010, 09:13:11
Zelo lepa spletna stran, vendar če smem samo eno pripombo. V besedilu se nekajkrat pojavi napačno napisano ime. Namesto ARTEMIS, piše ARTIMES.

Drugače pa zelo lepo in lično.

Lp

Vilma



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #68 : 04 Februar 2010, 13:21:45
Vilma hvala za info, bom posredoval sporočilo naprej našemu programerju (je še nova stran, tako da se še vedno kaka napakica najde). A ste že dobila ta nove testerčke za adult?

Lp,
Tadej



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 04 Februar 2010, 14:14:54
Dobila, danes so prišli. Sicer sem jaz še v službi, vendar je mož doma in je dal Rudiju za pojest. Pravi da je pojedel brez problema. Sicer mene je zanimalo samo zaradi velikosti, vendar mož pravi, da je razlika v velikosti minimalna. Zdaj imam občutek, da so mu tisti mali briketki za majhne pasme celo premejčkeni za lovit po ustih  ::)

Hvala lepa za testerčke in za hrano, ki nam končno dišil.   ;D


Pozdravček



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 04 Februar 2010, 18:28:55
Ja razlika v velikosti je res majhne, bolj je razlika v obliki kot v velikosti (adult so bolj ploščati). Res me zelo veseli, da so Rudiju zelo všeč tudi Adult briketi.

Lp,
Tadej



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 04 Februar 2010, 19:49:36
Tudi Athena je že v torek dobila testerček in bi mi zraven pojedla tudi vrečko in papir, če ji tega ne bi preprečila. :)
Še enkrat hvala za testerček in za prijaznost!

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #72 : 04 Februar 2010, 23:05:03
Mi smo že tudi dobili testerje. Hvala za ekspresno hitrost! Jih bomo poskusili čez vikend. Glede spletne strani, ki je mimogrede čudovita, pa imam samo eno pripombo, namesto "rejci" bi napisala "vzreditelji". Rejci po mojem mnenju redijo domače živali, vzreditelji pa vzrejajo hišne ljubljenčke, med katere spadajo psi, za katere je ta hrana namenjena.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 05 Februar 2010, 09:33:17
Sammy hvala za opozorilo, še danes bomo to popravili.

Lp, Tadej



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 11 Februar 2010, 17:34:04
Pozdravljeni,

naj vam še enkrat povemo, da so pri spletni trgovini hov-hov pripravili akcijo, katere glavna nagrada je 13,6 kilogramska vreča Artemis fresh mix adult. Vaša naloga je samo ta, da odgovorite na 3 vprašanja, povezana z Artemis pasjo hrano in že ste v igri za glavno nagrado.


Še vedno pa imamo na voljo testerčke, ki vam jih lahko brezplačno dostavimo na vaš naslov. Če želite preizkusiti Artemis nam pišite na [email protected]

Lep pozdrav,
Tadej



vkrasna

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #75 : 15 Februar 2010, 14:18:23
Pozdravljeni,

približno en teden uporabljam hrano artemis in sem zelo zadovoljna. Imam namreč samojeda, starega 4 mesece, ki ima s hrano kar precej problemov. Po uporabi artemis mu dlaka ne smrdi več in mu ni porumenela (kar se pogosto krat zgodi če hrana ni primerna), prebava je normalna, kuža pa jo  z veseljem poje. Mislim da sem našla pravo hrano za mojega ljubljenčka...in jo priporočam vsem, ki kaj date na dobro prehrano za vašega psa...

Lep pozdrav

Vkrasna



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 18 Februar 2010, 15:52:58
Lepo pozdravljeni vsi skupaj,

Sporočamo vam, da bomo imeli 21.2.2010 na razstavi v Celju stojnico, kjer bomo podrobno predstavljali pasjo hrano Artemis. Vabimo vas, da nas obiščete in se še bolj podrobno seznanite z Artemisom. Na voljo bodo tudi testerčki, če boste želeli pa boste lahko Artemis na naši stojnici tudi kupili.

Pohvalimo se lahko tudi s tem, da bomo na tej razstavi pokrovitelji specialne razstave za 5. FCI skupino.

Obveščamo vas tudi, da bo od ponedeljka naprej Artemis na voljo v trgovinah ARO v Kranju in Škofji Loki.

Lep pozdrav,
Tadej



pegasus

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 19 Februar 2010, 19:47:56
Lep pozdrav vsem

Za hrano artemis sm prvič zasledil na podobnem forumu na internetu. Hrana je resnično vredu. Testi garancije ter kvaliteta hrana ne lažejo.
Sem lastnik 8 mesečnega nemškega ovčarja. Minilo je mesec dni od kar uporabljam hrano Artemis in mislim da je ne bi več menjal za nobeno drugo. Moj psiček je zelo zadovoljen.
Uživa v hrani, nima nobenih prebavnih ali podobnih težav, ter se lepo razvija in raste.



aro.si

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #78 : 22 Februar 2010, 17:07:00
Živjo!
Hrano Artemis lahko dobite tudi v ARO-tu v Škofji Loki in Stražišču pri Kranju, poleg tega pa jo imamo na voljo že na naši spletni strani ( www.aro.si )

Vabljeni!

Spletna trgovina za male živali ARO - www.aro.si


artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 05 Marec 2010, 09:39:23
Pozdravljeni,

sporočamo vam veselo novico, da ima psička enega izmed naših vzrediteljev, labradorka g. Roberta Fornazariča novo leglo. Na voljo za oddajo so še tri prelepe svetle labradorke. Če koga zanima naj nas kontaktira na privat, da mu damo Robertov kontakt.

še vedno pa imamo na voljo testerčke Artemis hrane, ki jih lahko naročite preko [email protected]

Lep pozdrav,
Tadej



mare2580

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 12 Marec 2010, 09:39:06
Pozdravljeni!

Skupaj z dobaviteljem smo pripravili nagradno igro, kjer bomo za nagrado podelili Artemis Fresh mix M/L Breed Adult 13,6 kg.
Nagradna igra poteka od 10.3. pa vse do srede, 31.3.2010. Potrebno pa je odgovoriti na naslednja vprašanja:

1. Koliko različnih vrst mesa vsebuje Artemis fresh mix M/L breed Puppy?

a) 1
b) 2
c) 4

2) Iz katere države izvira večina sestavin, ki so uporabljene v Artemisu?

a) Italija
b) Slovenija
c) Češka
d) ZDA

3. Ali pasja hrana Artemis ustreza AAFCO standardom?

a) da
b) ne

4. Koliko zvezdic sta pri ocenjevanju na www.dogfoodanalysis.com dobila Artemisova izdelka, ki sta trenutno na voljo v Sloveniji?

a) eno
b) dve
c) tri
d) štiri
e) pet

5. Kolikšen procent popusta lahko največ dosežete v programu zvestobe pri nakupih v spletni trgovini Pri polulanem plotu?

a) 3%
b) 5%
c) 10%
d) 15%

6.  Kaj pripada vsakemu kupcu, ki opravi nakup v spletni trgovini Pri polulanem plotu?

a) šiba
b) brezplačna steklenica pasjega piva
c) nič



Nekaj namigov najdete v spletni trgovini www.pripolulanemplotu.si

Pravilne odgovore (s svojimi podatki) do vključno 31.3.2010 pošljite na:

- [email protected] ali,
- na naslov: Pri polulanem plotu.si , Na vasi 2, 2382 Mislinja ali,
- po sms-u na: 041 374 183


Žrebanje bo potekalo 3.4.2010. Nagrajenec bo objavljen na tem forumu in v rubriki novice v spletni trgovini Pri polulanem plotu, nagrado pa bo prejel po pošti.

Lp, Marko



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #81 : 12 Marec 2010, 10:02:58
Sinica hvala za lepe želje,

Testerček za vas sem prejle oddal na pošto in upam,  da ga dobite v čimkrajšem času.

Lp, Tadej

A bi se dalo dobit še kakšen testerček?  :-[

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #82 : 15 Marec 2010, 14:23:25
Pozdravljeni,

Obveščamo vas, da je od danes naprej Artemis pasja hrana na voljo tudi v trgovini ZOO AJKA v Slovenski Bistrici.

Trgovine, ki prodajajo Artemis: Trgovina Smrček - Ljubljana
                                           Aro - Škofja Loka
                                           Aro - Kranj
                                           ZOO Ajka - Slovenska Bistrica

Internetne trgovine: www.pasji.net
                             www.hov-hov.si
                             www.pripolulanemplotu.si

Pri vseh trgovcih s katerimi sodelujemo so na voljo tudi testerčki, katere lahko naročite tudi preko [email protected]
Vse pa vabimo, da si ogledate našo spletno stran www.artemispetfood.si na kateri izveste vse o pasji hrani Artemis

Lep pozdrav
Tadej



roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #83 : 15 Marec 2010, 14:37:14
Na Goriškem bo tudi?



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #84 : 15 Marec 2010, 15:51:51
Roy2 na goriškem lahko trenutno hrano dobite direktno od nas (smo iz okolice N. Gorice), za prodajo Artemisa pa se trenutno dogovarjamo z Veterino Gorica.

Vam pa bom na privat poslal mojo telefonsko in me lahko kontaktirate.

Lp, Tadej



roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #85 : 15 Marec 2010, 17:57:17
Roy2 na goriškem lahko trenutno hrano dobite direktno od nas (smo iz okolice N. Gorice), za prodajo Artemisa pa se trenutno dogovarjamo z Veterino Gorica.


Super,bom na veterini malo zatežila, da naj pohitijo z dobavo  ;)



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 15 Marec 2010, 19:50:16
Hvala:D res upam, da se bomo dogovorili in da bo imela Veterina Artemis čimprej na policah.

Lp,
Tadej



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #87 : 18 Marec 2010, 13:35:48
Obveščamo vas, da je Artemis je od danes naprej na voljo v trgovini PLUTON v Mariboru.

Lep pozdrav,
Tadej



mamica_V

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 24 Marec 2010, 12:07:22
Lepo bi bilo, če bi se vaša hrana dobila tudi v Novem mestu.

Lp



artemislo

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #89 : 24 Marec 2010, 16:10:28
Pozdravljeni,

Ker želimo Artemis še bolj približati našim uporabnikom, smo skupaj s spletno trgovino PASJI.NET pripravili akcijo. Ob nakupu 13,6 kg vreče Artemis brezplačno dobite še ovratnico Hurta.

Lp,
Tadej