Dogfrisbee 4 fun tekme do vključno 10 meseca & pokal Slovenije

alesh666 · 10634

sunshine_masha

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 17 September 2009, 11:34:53
Kdorkoli že si pod tem nickom, predvidevam, da se ukvarjaš z dogfrisbeejem, ti želim v prihodnosti še veliko veselja in zabave s svojim psom in ti želim vse najboljše v dogfrisbeeju!
Upsi, se opravičujem za zmedo. Sem verjela, da je moj vzdevek dovolj nazoren, da ne bo nesporazumov, resnično si pa še nisem vzela časa za urejanje profila. Maša Maroševič tukaj drugače.

Psa še nimam (razen kot ti je znano dveh "primoženih"), upam, da ga bom imela v bližnji prihodnosti, se pa z njim ne vidim v dogfrisbee-ju, tako da se bom najverjetneje ukvarjala s kakšnim drugim pasjim športom. Vseeno hvala za lepe želje in se še enkrat opravičujem za skrivnostnost. Anonimnost ni bila nikoli moja želja, niti cilj.



sračka

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 18 September 2009, 10:00:32
Mayča, tisti ki te poznamo, vemo, kakšna si ;D
Zato se ne sekiraj glede vseh izjav, dvoumnih besed, natolcevanj.... ;)
Ostani takšna kot si in ne pusti se več provocirat ;)



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 18 September 2009, 11:26:49
Jure sporoča vsem, da če so se pice plačevale s štartnino, potem ste mu dolžni en kos! :P  :D
Pa dajte ga nehat srat, objavljat zasebne maile in zganjat dramo - navsezadnje je 4fun in tudi niste več v srednji šoli, da bi si tako nagajali ... Sej tole bi se dalo čist lepo zmenit brez hude krvi - še pred kratkim ste skupaj pokale pobirali v tujini, a ni to bolj pomembno od vsega? ;)



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 20 September 2009, 23:55:45
še pred kratkim ste skupaj pokale pobirali v tujini, a ni to bolj pomembno od vsega? ;)

daleč najpomembnejše  ;) , pa tudi mišljeno je bilo kto 4fun, in ne "4kreganje"  :'( , nek prispevek, kot štartnina, pa je bil mišljen, ne zato, da bi nekdo "zaslužil", ampak, da se mogoče pokrijejo minimalni stroški, pa da se nekaj skupaj poje in popije in preživi lep dan  :-[ skupaj s svojimi 4-nožnimi prijatelji. In vsaj moje mnenje je, da naj 4fun ostane saj se le-tako dejansko lahko zabavamo  :P , vsaj na 1. t.i. 4fun tekmi mislim, da smo se vsi, vsaj upam  :-[ , vedno pa nekdo dela več, nekdo malo manj  :-[ , priznam, da smo pa Majo kar "določili" za sodnika  :-[ , pa še ostale "pomožne" delavce, je kaj naučila  :-[ , jaz sem ji hvaležna  ::) , prav tako vsem ostalim, ki se trudijo tako ali drugače (računalniki oz. evidence :-* , nagrade  :-* , in tako dalje) vsi ste super in upam, da super tudi ostanete in 4fun tekme tudi  :-* , ker ne vem katera je bila boljša  :-[

LP Vladka



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 20 September 2009, 23:59:23
Jure sporoča vsem, da če so se pice plačevale s štartnino, potem ste mu dolžni en kos! :P  :D

dobiš celo, en kos je samo za 4 tačke  :P :P :P ,ker jaz sem jo tudi jedla  :(

p.s. še dobro, da je minilo že nekaj časa, ker bi mi bilo zdaj najbrž zelo zelo slabo  :D :D :D



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 21 September 2009, 08:07:56
dobiš celo, en kos je samo za 4 tačke  :P :P :P ,ker jaz sem jo tudi jedla  :(

 ;D Ampak če dam enim 4 tačkam, bojo hotle še druge 4, pa bomo mimogrede dvotačniki spet brez  >:( Pica je bila pa tudi nam ponujena, da ne bo kdo narobe razumel - samo smo jo odklonili, ker smo tisti dan jedli mamino kosilo, kar se ne zgodi pogosto in zato navadno pretiravamo :P
Pa tekme niso ble samo dobro, ampak prav super organizirane, čeprav se jih mi potem zaradi vročine nismo več udeleževali, zato je res škoda, da se zaključijo v slabem duhu :-\