vroča ušesa

nuska123 · 7756

nuska123

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
: 03 Julij 2009, 09:27:49
Zadnje dva dni opažam, da ima naš štirinožec bolj topla ušesa. Sicer ne bi bila tako pozorna, če ne bi tega rekli že eni trije ljudje, ki so ga pobožali. Z glavo ne stresa in se tudi ne preska ter tudi nobenega izcedka nima iz ušes. Edino kar je še, opažam da mu je apetit padel ne poje vsega in hrano pusti. Mislite, da je krivo tudi to spremenljivo vreme vročina, sopara ipd in mu zaradi tega tudi ne paše jesti.. Drugače pa je živehen tako kot vedno.
















čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1 : 05 Julij 2009, 15:49:37
Ušesa so hladilni sistem pri psih, poleg blazinic. Normalno da so vroča. Mende pa ga ne sprehajaš ob vročini, ampak zjutraj in zvečer?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


nuska123

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 07 Julij 2009, 19:29:48
Seveda, da ne sprehajam psa v vročiini halo no, saj bi lahko tut mene kap takrat k je vroče in soparno, kaj šele psa. Vprašala sem pa zato ker je imel topla ušesa tudi ob deževnem dnevu pa sem mislila da je kaj narobe. No očitno ni in da se samo hladi skozi ušesa no in  da verjetno je to čisto normalno.



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #3 : 07 Julij 2009, 20:50:31
Nuska123, si mogoče pomislila, da ima lahko tvoj kuža vročino.. No, jaz bi mu jo na tvojem mestu izmerila. Naš Bono je tudi imel vroča ušesa, ko je imel vročino, prav tako tudi cel gobček... ves je bil čisto prevroč. V glavnem, če ima in gobček in ušesa zelo vroča, je zagotovo vročina...

LP, Nika