Muc X s Ptujske ceste

Datelj · 1724

Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
: 20 Julij 2009, 01:21:55
V slovo lepemu, črnemu mačkonu, ki ga je povozil avto in ki je bil zaradi hudih poškodb evtanaziran.

Hvala ti, da sem te imela priložnost spremljati na zadnji poti, upam, da ni bilo prehudo in se tolažim, da smo te rešili dolgotrajnejših muk. Hvala ti, da si mi pustil, da ti pomagam. Ko sem te peljala k veterinarju in ti prigovarjala, da bo vse v redu, da si moj muc, sem videla na nebu krasen utrinek. Vem, da si zdaj eno z vesoljem in da ti je lepo.

Hvala tudi veterinarki, ki se je pripeljala od doma, lepo poskrbela za muca in uredila vse potrebne papirje.

Morda se nekoč spet srečamo, lepotec mačji. :-*

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 27 Avgust 2009, 20:31:27
Hvala Bogu za take ljudi kot si ti.



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 28 Avgust 2009, 16:09:31
Sožalje:( Vedno, ko berem, kaj takega mi gredo solze, saj vedno pomislim, kako bi bilo če bi izgubila mojo zvesto Nalo:(


SUPER HERO

  • Gost
Odgovori #3 : 09 Januar 2010, 20:19:44
moje sožalje:(



delfinčika

  • Gost
Odgovori #4 : 10 Februar 2010, 19:01:03
Ubogi muc!
KO bi bili vsi taki kot si ti bi bila zadovolnejša na Zemlji



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 12 Februar 2010, 01:15:16
 :-[ ne si želet več takih kot sem jaz, nisem taki biser, sploh ne. S svojim načinom življenja podpiram marsikaj, od uničevanja okolja do mučenja živali (farme itd.) in zdaleč nisem svetnik. Pač ni mi vseeno za povožene muce.

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #6 : 03 Julij 2010, 18:45:49
Sožalje  :'( :'(

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/