grozno!

Nelly · 1584

Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
: 04 Januar 2006, 00:04:51
Ali ste videli na tv? Me prav zanima kaksna kazen casa "vestnega" lastnika... verjentno nobena. Saj je samo pes >:(

Sram me je da sem clovek!!!

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenija/20060102_3067170_16087839.php

p.s Ce je tema ze bila se opravicujem


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #1 : 04 Januar 2006, 12:33:58
Problem je v tem, da ni lastnika. Lastnik je umrl, dediči so se za zapuščino očitno sprli, na pokojnikove živali pa so skoraj pozabili. zadeva je še malo bolj čudna, namreč pokojni je imel pet psov, ena od psic v hiši je imela mladičke. kje so izginule živali ni znano, po moje so jih požrli preživeli.Prav tako naj bi se v okolici hiše še vedno klatile tri pokojnikove mačke, ki jih hranijo sosedje.Ne vem, zakaj nihče zadeve ni prijavil prej, saj so vedeli kaj se dogaja vsi, od vodje zavetišča do društva proti mučenju živali (katerega članica je zadevo nazadnje vendarle prijavila, vsaka ji čast, vendar bi bila lahko malo hitrejša) Po prijavi so zadeve stekle zelo hitro, če sem prav razumela. za poginulega psa je bilo samo nekaj dni prepozno.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #2 : 05 Januar 2006, 15:43:48
Ali ni bilo tako, da so v hiši našli 3 pse in je inšpekcija odpeljala dva psa, en pes pa je umrl . Vsaj tako se mi zdi (sem videla po televiziji (POP TV))