Cacib Ljubljana&Cacib Tromostovje 2006

LIZA · 82336

Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #30 : 07 December 2005, 18:05:09
Hej , počaki mal, sva se že midve s Saro zmenile veš ...
Bom jaz okrog nje postavila minsko polje pa gorje tistemu , ki se ji približa  :-X


Mi pridemo 90 %
ok potem pa nič :'( bom pa pač mogla sama :-\ >:(


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #31 : 07 December 2005, 18:08:10
Ja npr. s tabo Urša , ki te ni bilo na srečanju in še z drugumi , ki so bili na srečanju ampak se nisem imel možnosti spoznati ;D !


lp Jure ;)


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #32 : 07 December 2005, 18:26:12
Ja npr. s tabo Urša , ki te ni bilo na srečanju in še z drugumi , ki so bili na srečanju ampak se nisem imel možnosti spoznati ;D !


lp Jure ;)

pa z mano tudi ;) lahko se pred predstavo zmenimo na forumu je in kdaj se dobimo pa se usi srečamo ;D
Lp, špela :-*


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #33 : 07 December 2005, 18:32:15
ja najbol...jst morm nujno srečat: Yureta, saro, tebe Equus, nastjo, ninio pa črta, M lmy, ireno...sem še koga pozabila?

jst zgledam taka....v tem albumu mate slikce http://pajo-aro.moj-album.com/album/1613390/ ......če me kje na razstavi vidte me kr za rokav pocukite ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #34 : 07 December 2005, 18:32:58
Ja , ja to bi bilo tud cool :o ! No in seveda se bom spoznal tudi s tabo ;D , Uršo sem dal samo za primer , ker ne morem našteti vseh po vrsti  ;) !


lp Jure


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #35 : 07 December 2005, 18:34:06
Urša a so to tiste slikice , ko si jih men poslala  ?


lp Jure ;)


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #36 : 07 December 2005, 18:42:04
jp....zdej iščem pa še novejše.....na teh slikah sem bla stara 9 let ;) zato...

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #37 : 07 December 2005, 18:44:20
Mata ZS  ::) ;D ;D ;D ;D Drgač pa , jaz bom probala prit, pa vas spoznat, sam nisem ziher  :-\  , ko dobim peseka pa itak... :-* :D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #38 : 07 December 2005, 18:55:36
kdo ma ZS? a jst pa jure? upam da tut ti prideš ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #39 : 07 December 2005, 18:57:40
Mislila sem, da si lahko takšne stvari pišeta na zasebno, ja pa jaz tudi upam, da pridem  ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #40 : 07 December 2005, 19:06:42
http://www.moj-album.com/slike/460049/sX7xNaZT40urItsp.v.jpg
takale je pa ursa ... pa ursa mene si pozabila napisat c-c



*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #41 : 07 December 2005, 19:07:24
jp....zdej iščem pa še novejše.....na teh slikah sem bla stara 9 let ;) zato...

Zdej si pa devet pa pol? ;D



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #42 : 07 December 2005, 19:09:26
ne!!!!!! 10 pa pol! >:(

oprosti kana :-[ seveda obiščem tudi tebe

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #43 : 07 December 2005, 19:31:43
Zdej si pa devet pa pol? ;D
Pa kaj se ti norčuješ no !
A ti pa nikol nisi bil tolko star !?

Kje se pa bomo dobili ?



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #44 : 07 December 2005, 19:39:08
bom jst prišla do tebe...sicer se bova pa to zmenile preko ZS ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #45 : 07 December 2005, 19:44:52
Ja , kje se bomo dobili  ;D ? ? ?


lp Jure


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #46 : 07 December 2005, 19:46:24
YUREEE!!!
piš na ZS pa se bova zmenla

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #47 : 07 December 2005, 20:06:08
Urša, pridi mal v smer njufkov, pa me ne morš spregledat. Verjetno bom edina ki ma psa na povodcu in ne v kletki ali boksu pa po vsej verjetnosti najmanj opreme, slik pa obstaja v mojem albumu parkrat preveč  ::) Sem dobila potrdilo o prijavi, sam morm poklicat zakaj so mi poslali položnco za 9 čukov, če sem zadevo že plačala v prvem roku  :-[ :-X Nesposobneži Ljubljanski  >:( >:( Bom probala čimprej zrihtat. Se že veselim, da vas bom spet videla in nekatere na nov spoznala...pa tresem, da bo Neon tak kot je treba... ::) ::)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #48 : 07 December 2005, 20:09:09
neyko se enostavno prepozna po njenih krokodilčkih rumene barve na glavi ;). jaz bom imela pa itak najlepšo majico oranžne barve :) ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #49 : 07 December 2005, 20:09:22
Ah Neyka saj bo.....boš vidla ;).....  Urša ... ja jst sm tak  neumnež :-X , ker mi res že v zgornjem postu piše , da se bomo to pomenili preko ZS  ;D !


lp Jure


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #50 : 07 December 2005, 20:12:06
Ah Neyka saj bo.....boš vidla ;).....  Urša ... ja jst sm tak  neumnež :-X , ker mi res že v zgornjem postu piše , da se bomo to pomenili preko ZS  ;D !


lp Jure

No dajta se že tam zmenit n, da ne smetita tele teme z takimi komentarji. Joj. Pa saj ji lahko to napišeš v zasebna ( da si neumnež, ali kakor koli se že imenuješ). Sem eno tako sporočilo že izbrisala iz te teme, pa vstrajaš in vstrajaš. Uporabljaj Zasebna zato so!

Lp nina



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #51 : 07 December 2005, 21:00:21
uuu Neyka tebe sem pa pozabila..ja bom tut tm okol njufkov hodila pa te pridem pogledat...tebe najlaži spoznam k maš take lepe kodrčke ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #52 : 08 December 2005, 13:19:32
pride vsaj gledat?
irenchy za to pa res še ne vem. Bom sporočila kako bo kazalo pred razstavo in sporočim. Računam pa tudi na to, da tudi on pride delati vsaj gužvo in navijati za svoje prijateljčke!  :D

Ne pozabite najti tudi mene!  ;) Bom vesela srečanja in kar pocukajte za rokav in vprašajte, če sem prava.   ;D Po vsej verjetnosti bo zraven mene en črn in en bel. Kot na sliki.  8)

Lp


flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #53 : 08 December 2005, 13:26:29
Sem dobila potrdilo o prijavi, sam morm poklicat zakaj so mi poslali položnco za 9 čukov, če sem zadevo že plačala v prvem roku  :-[ :-X Nesposobneži Ljubljanski  >:( >:( Bom probala čimprej zrihtat.
Neyka jaz sem enkrat klicala kako je glede plačila, če se lahko plača na dan razstave. Gospa mi je prijazno povedala, da bodo vsem slovencem poslali položnice, da plačajo vsaj pet dni prej, da na dan razstave ne bo prevelika gneča.
Na prijavnici pod naslovom PRIJAVE je pisalo, da pošlješ zraven prijavnice in fotokopije rodovnika, tudi potrdilo o plačilu. (ubistvu sem zaradi tega klicala)
Verjetno tvojega potrdila o plačilu še niso dobili in so ti kar poslali položnico.
Tako, da nič ne skrbi, če si že plačala, ti pokažeš na rastavi potrdilo in to je to.  ;)

Lp


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #54 : 08 December 2005, 14:57:03
mene boste našli okoli labradorcov in ostalih retrieverjev, dogic (nemških, bordojskih, argentinskih), pa čivav :P
verjetno si bom ogledala celo razstavo ampak bom okol teh ki sem jih naštela ;D

da me boste prepoznali ;)


nekaj novejših slik imam v albumu ampak nisem fotogenična
P.S.:se opravičujem ker nisem pisala na ZS vem ki jih še nisem videla :-* :-\


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #55 : 08 December 2005, 15:02:38
aha tko da te bom najdla....
a je kdo tuki z Grusupla pa se dobr poznamo?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 08 December 2005, 16:09:30
ok potem pa nič :'( bom pa pač mogla sama :-\ >:(

Ah dej no dej ..  :P Mene najdete okol civav (pa se vzreditelj in sassy) pa dogosov vajda :) Drugace me bo pa povsod zadost ..  :P



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #57 : 08 December 2005, 18:43:11
Neyka jaz sem enkrat klicala kako je glede plačila, če se lahko plača na dan razstave. Gospa mi je prijazno povedala, da bodo vsem slovencem poslali položnice, da plačajo vsaj pet dni prej, da na dan razstave ne bo prevelika gneča.
Na prijavnici pod naslovom PRIJAVE je pisalo, da pošlješ zraven prijavnice in fotokopije rodovnika, tudi potrdilo o plačilu. (ubistvu sem zaradi tega klicala)
Verjetno tvojega potrdila o plačilu še niso dobili in so ti kar poslali položnico.
Tako, da nič ne skrbi, če si že plačala, ti pokažeš na rastavi potrdilo in to je to.  ;)

Lp

Fora je v tem da sem vse poslala v eni kuverti. Tako da ne vem kaj jih mede. MOrm poklicat sam z napadi kašlja in trenutki ko tud dihat ne morem to ni možno, tak morm počakat da se k sep spravim.

Hehe ja en prepoznavni znak sem pozabla krokodilčke. Verjetno bodo tudi takat v mojih laseh tak da res ni panike. Pa oranžni kodri ki mogoč ne bodo več oranžni  ;) ;D Uglavnem vidmo se kakor koli že. Bom pa okrog njufkov in ND kolikor se bo dalo okrog šetat pa tud kak Tibetanski mastif me bo ugledal pa verjetno da bom pogledala celo razstavo...  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #58 : 09 December 2005, 12:29:39
Bah. Jaz bom povsod, pri dogosih, amstaffih, bullterrierjih, pa neapelskih mastifih k so took porihtani. :-* :-*



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 10 December 2005, 18:24:58
Bah. Jaz bom povsod, pri dogosih, amstaffih, bullterrierjih, pa neapelskih mastifih k so took porihtani. :-* :-*

Aha .. ;) Bos ja .. :P