Prepogosto iztrebljanje

**Abby** · 1576

**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
: 26 Avgust 2009, 21:06:42
Živjo!

Imam eno vprašanje...

Psička je stara eno leto in štiri mesece, bila je že razglistena, trenutno je hrano Arden grange, prej je bila na Hill's lamb and rice adult in na Acani. Po vseh hranah opažam isto; psička nenormalno veliko iztreblja. Kakat gre tudi do 5x dnevno. Blato je kompaktno, nima driske. Vendar ni normalno, da bi psička toliko iztrebljala, kajne? Kaj lahko naredim? Spet menjam hrano? Mogoče poskusim z Orijenom ali Taste of the Wilde? Sicer je psička živahna, ima lepo dlako in kožo in ne kaže, da bi bilo z njo karkoli narobe... ali ima lahko samo tako presnovo?  :-\

Lp



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #1 : 27 Avgust 2009, 08:04:31
Moj je star malo več kot 3 mesece, pa gre tud sigurno 5x kakcat na dan, če ne več pa se mi ne zdi da bi bilo to narobe.
Hvalabogu da gre ven, da not ne ostane  ;D


Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 27 Avgust 2009, 09:52:12
Abby, kolikokrat dnevno jo pa hranite in koliko in kdaj nagrajujete,.. s priboljški - vse to je treba upoštevat? Moja se je sicer ob 2x dnevnem hranjenju tudi cca. 3x dnevno iztrebljala tam nekje do 2h let, ampak 5x se pa tudi meni zdi kar malo veliko.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3 : 27 Avgust 2009, 12:08:25
Pri nas pride tudi do 6x dnevno-je pa to rezultat da delama 3x dnevno in da si še sama postreže s češpli, robidami, lešniki... Načeloma pa 3-4x dnevno. Je pa res, da hranimo Bosh in tam je navadno več dreka. Ampak poje pa tut vse sorte.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!