Razbojnica Ronja Sara

galy · 3168

galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
: 08 Januar 2006, 18:02:22
Labradorka Ronja Sara je moj prvi pes (sploh prvi pes v širši družini), tako da sta bili zadnji dve leti zame zelo pestri. Lahko rečem, da me je naučila veliko več, kot bom jaz kadarkoli naučila njo.

Živo se še spomnim najinega prvega dneva skupaj, ko se je ob dveh ponoči odločila, da se želi igrati… Ko se je prvič ulegla na hrbet in z nogami v zraku zaspala… Ko mi je prvič s sprehoda ponoči ušla domov… Ko je tako »pogumno« preskočila zaplato snega in ni upala naprej… Ko smo jo cel teden pripravljali do tega, da bi zaplavala… Ko…

Gospodična (ali Madam, Šaron, Razbojnik, Repek,…) ljubi kopanje lukenj, preganjanje mačk in razne priboljške. Zaradi slednjih sva na dieti, ki pa ob drugih članih družine >:( ne uspeva najbolje (»samo še tale salamca, da ne bo kot okostnjak« ::)).

Sara, stara 3 mesece:


Madam pozira:


Snežno beli zobje  ;D


Na kavču (ki je uradno prepovedan):


Na morju, v čolnu:



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 27 Januar 2006, 23:42:46
hehe prou prisrčna je  :D, koliko pa je stara ? una slikca snežno beli zobje pa tista k je na čolnu slikana je prou lepa  :D



lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #2 : 28 Januar 2006, 16:39:07
Aprila bo imela dve leti ;D ...in trenutno kuha mulo, ker je bila prej okopana ::)



Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #3 : 28 Januar 2006, 21:50:31
hehe. lušna punca=) a ima kakšne zdravstvene težave. če jih še nima ti močno priporočam zaradi displazije kolkov in komolcev da čim manj hodi po kakšnih strmih stopnicah (nasploh) in da jo probaš če bo hotla pravilno sedet, da ne be sedela samo na eni nogi kakor je to na drugi sliki. drugače je pa zelo lepa in vama želim da bi preterpele čim manj oz. nič zdravstvenih težav (ki so glavni problem za krajšo življensko dobo) :-\


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #4 : 28 Januar 2006, 22:00:12
Ja, vem glede sedenja :-\ in jo skušam sproti popravljat... Zaenkrat so kolki ok (je bila slikana ob sterilizaciji), upam da bo tako tudi v prihodnosti.



galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #5 : 08 April 2006, 16:29:03
Današnje slike:
greva plesat! ;D
skok