Streloplahost

tincy · 72393

moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #150 : 22 December 2012, 20:51:40
No, mi smo bili danes prvič seznanjeni z zaporednim pokanjem raket (sosedje >:( ) pa se je tamala kar prestrašila, je rabila kar nekej časa da se je pomirila. Med pokanjem pa ni nič pomagalo ne igra, hrana. sicer ni imela ful hude reakcije (cviljenje, slinjenje itd.), se je pa tresla :-\. Se pa potem malo bolj oddaljenih posameznih pokov ni bala, samo glavo je dvignla. A bi jo bilo fajn do novega leta poskusit privadit z posnetki pokanja?

Moncy in Sky


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #151 : 29 December 2012, 21:24:48
Mojemu pa gre malo na bolje. Če zunaj res hudo pokajo se itak čisto potiho privleče v mojo spalnico  ::) (kamor drugače nima dostopa). Se mi pa zdi da je pri njemu res najbolj pomagalo to da sem dala glasbo res na glas (elektronika je itak najboljša za to) in ga ignorirala. Se trudim da sem sama čimbolj sproščena da ne poslabšam njegove nervoze.

Ko sva na sprehodu ga poki ne motijo toliko ker je on v svojem elementu, če pa začne pokat ko je blizu hiše bo pa postal nervozen in se šel skrivat v hišo. V tem času sem omejila sprehode in greva na sprehode samo podnevi ponoči pa ne ker ne želim da bi doživel kakšno slabo izkušnjo v smislu mulcev ki bi nama vrgli kakšno petardo.  >:(

Nevihte ga veliko bolj znervirajo takrat mi niti lulat ven noče it. Pa še prestopa se nonstop ga zelo težko umirim.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #152 : 30 December 2012, 00:32:58
(Thundershirt)
Zaenkrat same pohvale glede tega :o. Res pa vse petarde, katere je na sprehodih slišala niso prav od čisto blizu bile. Zaenkrat še ni paničarila :o. Trkam ob les, da tako bo tudi vnaprej!


moncy13

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Sky <3<3
Odgovori #153 : 30 December 2012, 14:25:58
pri nas smo pa ugotovili, da je petarde nič ne motijo, in so jo znervirali zaporedni poki raket  ::). bomo pa videli kako bo jutri :-\

Moncy in Sky


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #154 : 30 December 2012, 15:38:01
Če bo komu prišlo prav (saj mislim da sem enkrat že napisala) - http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=20134 to smo mi uporabljali pri psu, ki ga je ob poku čisto panika, se je bil zmožen trgati in zbežati, napasti..., karkoli. Potem smo mu to zmešali med hrano, ga zaprli (ni bil hišni pes) in zaklenili ter mu pripravili varen ''brlog'', potem pa je vse lepo prespal. Se mi pa zdi, da je to bolj za tiste, ki se zelo bojijo, ker takrat s psom nisi mogel nič delati, je postal prav malo čuden... :)



fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #155 : 31 December 2012, 22:00:09
Airedale10, na povezavi mi ne pokaže nič. Si morda mislila Ananxivio oz nekaj takega?



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #156 : 01 Januar 2013, 16:43:41
pri nas je letos mai (oz. z včeraj na danes) super preživel pokanje, nič strahu, mirno dremal tudi ko je okoli najbolj nabijalo... kombinacija thundershirta in dorwest baldrijan/čeladnica tabletk je pomagala  :)

super nam je blo! priporočam oba izdelka, sem brez besed, psu pa ni več mučno ob pokanju, zmaga  8)


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #157 : 01 Januar 2013, 20:20:12
Airedale10, na povezavi mi ne pokaže nič. Si morda mislila Ananxivio oz nekaj takega?
Pa res, čudno, pred par dnevi je še delovalo, zdaj pa so verjetno izdelek odstranili iz ponudbe (ga več ni najti med prehranskimi dopolnili)... :/ Sicer je zdaj silvestrovo že mimo in ni več potrebno, ampak to je nek Triptophan. :)



fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #158 : 01 Januar 2013, 21:03:31
Pa res, čudno, pred par dnevi je še delovalo, zdaj pa so verjetno izdelek odstranili iz ponudbe (ga več ni najti med prehranskimi dopolnili)... :/ Sicer je zdaj silvestrovo že mimo in ni več potrebno, ampak to je nek Triptophan. :)

Triptophan pasta, poznam. Smo jo uporabili par let nazaj. Sem mislila, da je morda kak drug izdelek.